Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

    Преди малко късмета ме изведе на тази страничка в Амазон, и денят ми определено стана по-весел.

    Буквалното описание на продукта е Wheelmate табличка/бюро/плот за волан.

    Предназначението ? Табличка която да закачиш на волана (когато си паркирал, естествено). И все пак - до тук - 614 коментара с описание на продукта и употребата му. Ето няколко, останалите оставям на тези които четат английски

    *** *** ***
    - (четири звезди от пет възможни) :След месеци натяквания от жената, в крайна сметка подарих една на това л@йно зетя за Коледа. Диетата от мас, холестерол, стрес и цигари отнемаше прекалено много време и нещата вървяха прекалено бавно, но това нещо - признавам - сработи безотказно. Малко ми е жал за дъба който отнесе. Ще засадя нов напролет.

    Отнемам една звезда за ужасните условия на фирмата относно връщането на продукти. Изчистих по-голямата част от полепналите коси и черепни костици, и въпреки всичко - отказаха да ми върнат парите.

    *** *** ***

    - (три от пет звезди): Не мога да ви опиша колко харесвам това нещо ! Преди ми се налагаше да сложа тройния си Бъргър Кинг хамбургер и двете торби пържени картофки на седалката до мен, когато си гризках между две яденета на път за работа. Сега са ми под ръка ! Но колкото и да ми харесва, давам му само три звезди. Първо, щеше ми се да го направят някак окачен, за да седи хоризонтален докато въртя волана. Мразя да си разсипвам картофките когато завивам, което ме задължава да карам само направо. Също, ако можеха някак да го сложат на нивото на очите... Седалката ми е избутана съвсем назад, и въпреки всичко ми опира в шкембето. Трудно стигам педалите. Но иначе - абсолютно бижу !!!

    *** *** ***

    - (четири от пет звезди): Страхотен продукт, пасна на кормилото като ръкавица, лаптопа легна отгоре перфектно, ей на - този коментар го пиша докато карам със 110, никакъв луфт, никакво мърдане, стабилно като скалааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

    *** *** ***

    - (пет от пет): Леле, това нещо е страхотно ! Ползвам го като мини бар с приятелчетата, когато излизаме по барове. Позволява ми да смесвам коктейлчета за мен и за приятелчетата докато караме от един бар към друг. Същот така открихме че ако сложиш възглавничка отгоре и включиш темпомата, можеш да ловиш кратки дрямки по магистралата. Като се замотаеш наляво или надясно, грапавия асфалт по краищата те буди ДАЛЕЧ преди да стане опасно. Така мога да пътувам по-далеч без да се изморявам !

    А, освен това - сега като си хванах джудже за гадже, главата и се побира перфектно под табличката, което ни позволява да експериментираме сексуално докато шофирам. Няма спор, това нещо е като WD-40 или като изолирбанд - има милион и едно приложения !!!

    *** *** ***

    - (пет от пет): Това нещо направо ми промени живота. Позволява ми да си наредя партитурите по волана ! Така и двете ми ръце са свободни и най-после мога да свиря на китара с двете ръце докато шофирам.


    *** *** ***

    И най-култовото:

    - (пет от пет): НАЙ ПОСЛЕ !!! Продукт който ми позволява да практикувам едновременно двете ми най-любими неща в живота: да правя макетчета на корабчета в бутилки, и автокрос !!!
    Издъних се на Тюринг теста

  • #2
    От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

    Направо ми оправи вечерта, култов продукт наистина. Обмислям дали да не закупя един такъв. ще си пиша домашните на път за работа
    -------Honda CR-V 128к.с.--------
    "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

    Коментар


    • #3
      От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

      Искам такова! Някой поръчвал ли е от този сайт? За колко време пристигат нещата, че ще пътувам до морето и много ще ми е необходимо, ако не решавам кръстословиците в Труд и 24 часа, пътуването ме затормозява
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • #4
        От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

        А по-голямо има ли? Нещо като за 22" или 24" монитор? Че на лаптоп ми е ситно да чета.
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • #5
          От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

          Монтирай си 50" плазма на предния капак.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #6
            От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

            Баси. Все съм чувал за Хамериканците, ама те били големи дебили бе д..ба. Я моля те снимай няколко редови американеца, че от филмите със сигурност нищо не се разбира. Явно бая кастинг става. Всичко от женски род над 1,40 и под 60 кила май влиза за снимки. То май и при мъжете горе долу така.
            - (три от пет звезди): Не мога да ви опиша колко харесвам това нещо ! Преди ми се налагаше да сложа тройния си Бъргър Кинг хамбургер и двете торби пържени картофки на седалката до мен, когато си гризках между две яденета на път за работа. Сега са ми под ръка ! Но колкото и да ми харесва, давам му само три звезди. Първо, щеше ми се да го направят някак окачен, за да седи хоризонтален докато въртя волана. Мразя да си разсипвам картофките когато завивам, което ме задължава да карам само направо. Също, ако можеха някак да го сложат на нивото на очите... Седалката ми е избутана съвсем назад, и въпреки всичко ми опира в шкембето. Трудно стигам педалите. Но иначе - абсолютно бижу !!!
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #7
              От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
              Баси. Все съм чувал за Хамериканците, ама те били големи дебили бе д..ба.
              Не знам кой е по-дебил - този който пише нарочен хумор в Амазон, или този който го кълве за чиста истина в България защото му изнася да мисли че другите са по-тъпи от него ...

              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
              Я моля те снимай няколко редови американеца, че от филмите със сигурност нищо не се разбира. Явно бая кастинг става. Всичко от женски род над 1,40 и под 60 кила май влиза за снимки. То май и при мъжете горе долу така.

              Ето. С добро търсене - във всичките ще намериш по някой дебел...

              Ето ти няколко от града














































              И няколко от село...


















































































              Ето ти и няколко от плажа.






























              Последно редактирано от Goblin; 14-05-12, 19:42.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #8
                От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

                Смиките със самолета над водата много ми харесват.
                LZ1ZAH

                Коментар


                • #9
                  От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

                  Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                  Баси. Все съм чувал за Хамериканците, ама те били големи дебили бе д..ба. Я моля те снимай няколко редови американеца, че от филмите със сигурност нищо не се разбира. Явно бая кастинг става. Всичко от женски род над 1,40 и под 60 кила май влиза за снимки. То май и при мъжете горе долу така.
                  Не е лошо да пообиколиш извън България, та да не се излагаш с твърдения като - по-хубави от българите, по-красиво от България, по-високо от Витоша и по-дълбоко от Искъро и най-важното по-работливи НЕМА!

                  Малко снимки и от мен :











                  Коментар


                  • #10
                    От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

                    Ей аз съм си ПрОсто селско момче (Ако да съм роден в София). Пари да обикалям нямам, а много ми се ще. Това което чета, както и отношението към другите хора, го приемам за чиста монета. Отношението ми към околните е като към приятели, докато се окаже, че това не е така. Дебили нарочно НЕ търся. Явно бъркам понякога (нито за първи нито за последен път). А специално американците не ги харесвам като нация (това си е мое лично виждане).
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

                      Гоблине не си прав.
                      Всички знаем, че американците са двеста килограмови, облечени в дънки с карирани ризи.
                      С по два сандвича в задните джобове, два под мишниците, кока-кола в ръцете и кашлят задавени...щото не знаят да я пият. И не знаят къде е България. А тази масичка е продукт на сто годишните усилия на цялата нация.
                      Също както ни е добре известно, че руснаците са пияни-заляни още от сутринта. Заедно с бабите и внучетата!
                      Сръбското бебе веднага след раждането, преди да каже "мама" изплаква едно "пи@ка му матерна". Германците маршируват в колона по един от сутрин до здрач, когато се качват по мерцедесите. И са руси. Румънците са цигани и току що ми откраднаха компютъра от който пишех...Чехите са обляни в бира, и на всички французойки устите са на О ...А турците са с чалми на главите и ятаган между зъбите, освен когато лежат между 20 възглавници, похапват баклава и пляскат на танцуващите кючек туркини.

                      Масичката е чудна. Ще си взема две ... и една за мотора. Моля те провери, ти по им разбираш езика. Виж дали няма такава с дупка за шкембе чорба?
                      ______2
                      Е = MZ

                      Коментар


                      • #12
                        От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

                        Димо - с две дупки - за чорбата и за "чесново-оцетните екстри" Освен ако тях не планираш да ги съхраняваш в поставките за чаши
                        Кръвна група 0+

                        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                        Коментар


                        • #13
                          От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

                          Да, да Вили... аз затова съм си взел "ендуро" каска.
                          За да има откъде да си подавам чесъна. Пресен. Щото с fullface не става
                          ______2
                          Е = MZ

                          Коментар


                          • #14
                            От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

                            Супер си го измислил! Това решение има поне още две предимства :
                            1. Козирката стърчи напред и ще задържа аромата - няма да се "разпилява" от вятъра докато караш (и посръбваш от шкембето)
                            2. Ако случайно капне някоя капка, ще се събира в протектора за брадата и така няма да иде зян!

                            Успех и бон апети'!

                            П.С. Сега да не пуснат бъндъл - дъската с ендуро-каска комплект!
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • #15
                              От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

                              От снимките си затвърждавам мнението, че почти няма американка която да не със сравнително мускулести и леко трътлести крака. Не казвам, че са дебели просто това ми направило впечатлени като структура на тялото.
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X