Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как ще изглеждат трофи машините след време... :-)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Стефан
    )) Там само вместо щанги трябват дезодоранти
    не знам какво имаш в предвид с това,но точно с дезодоранти си помпат гумите)))
    значи пръскат някаква течност от спай в гумата вътре ,не през вентила а направо вътре когато е отлепена от джантата,и след това докато пръскат със спрея палят отпред и тоя ми ти огън вътре в гумата...за една секунда се помпа до максимум)))
    само не знам по тоя начин в нормални условия дали няма да гръмне???

    имам видео на това нещо,но не мога да качвам
    БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
    (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

    Коментар


    • #17
      )) Идейно!
      "Само за мъже! Кво бе брато, май си по-як от мене?" И отдолу "ц. 2 лв. Кучета, ученици и войници - 1 лв."
      А ние в сенчицата с по една бира и един кочан билети, току виж след време я сложили...))

      Коментар


      • #18
        Не бе, не. Там помпане няма. Тя е диагонална, и без това е много твърда, а от студа си е направо дървена. А облака като избухва вкарва ръба И в улея на джантата, бортира я. Щото хем човек няма толкоз сила, хем при тая температура стоманата става много чуплива, и не бива със щангите.

        Коментар


        • #19
          щом казваш...хората казват че се помпа,дори има и устройство за промяна на налягането от вътре,като на колите от Париж-Дакар...
          БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
          (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

          Коментар


          • #20
            Аз съм морално убит! Вярно че имаше кино за Антарктида, и имаше централно напомпване. Сигурно ги надуват като стъпят на скала, нали било имало издухани голи плата...
            Ама тмм трябва да е топло, нали е на южния полюс))
            Във всеки случай, дезодоранта няма я напомпа, по-скоро ще да е като балона на Монголфие...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X