Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как ще изглеждат трофи машините след време... :-)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как ще изглеждат трофи машините след време... :-)

    VPetrov.photography

  • #2
    Jango

    Много интересно предлижение за бъдещето Но ме интересъва нещо как ще го регистрираме в КАТ и каква категория книшка ще ни трябва за да го караме . И в едно поне ще сме сигурни, че няма как да спукаме гума или да ни ги откраднат пред блока
    Ина4е предлойението си го бива)
    SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
    +359 0878 888 874
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

    Коментар


    • #3
      да бе, те 'братята от махалата' само да разберат къде го паркираш и до сутринта са го предали на вторични суровини.

      Коментар


      • #4
        Гаден реалист! Не убивай мечтите бе ...)))))))))))
        Гума няма да спукаш, ама знаеш ли как се прави скъсана верига?... Ако знаех как се слагат картинки тука, щях да ти покажа. А знаеш ли после колко бира трябва, за да дойдеш на себе си? Е, ако не си на 20...)

        Коментар


        • #5
          Стефан

          Стефан ето ти e-maila ми да ми пратиш тази снимка, аз ще я закача на страницата на форума

          Griffin@abv.bg - за да могат всички да видят всички как се слага верига )))
          SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
          +359 0878 888 874
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

          Коментар


          • #6
            Джанго в КАТ регистрацията става с подкуп. Само понякога могат да се смилят. Обаче не може да им се отрече, че знаят как да си искат.
            А иначе всеки, който е бил във селскостопански техникум може да кара тая машинка с категория Т (трактор)
            Жената каза, че ще ме вози щото тя само за трамвай и влак няма книжка

            Коментар


            • #7
              Вие какво си мислите.А почвате да си карате верижните трактори по улиците а?Я си представета приближавате сфетофар а на него спрял пенсионер с пенсия 80лв от който 60 дава за парно спрял с трабант и чака да стане зелено.Вие не можете да спрете и какво ще се случи същото както на филмчето на В.Петров.В което филмче става дума за Сблъсак между Танк Т-80 и ЗАЗ.Ще се получи същотото!!

              Размер на фаила:2.4 МВ

              https://htftp.offroad-bulgaria.com/v...oSHOCKnews.avi
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • #8
                Hi

                linux.lab евала на жена ти. Шапка и свалям малко са мажате, да не говорим за жените които имат такава богата шофиорска книжка

                DJDAVEL ами представи си, само хипотетично, че това не е трабант а най новата S класа на мерцедес последен модел на някоя мутре
                SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                +359 0878 888 874
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                Коментар


                • #9
                  Стефане тази машина се намира в военния исторически мозеи в софия.Лятото с едно момче се опитахме да я сложим но беше прекалено ръждясала и не можеше да с огъва.И да кажа изобщо не е лесно да се слага верига.
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар


                  • #10
                    Аха, ето че успяхме Има още 3 скъсани, ама там малко тоя и оня се хванаха за гушите, та трябва да почакаме. Щото нали разни директори взеха да казват че трябвало да има турски паметник на Шипка, и ...
                    Ама остават по - големи, така че все едно има веселба за още джекове и още хора Като има мотор става за минути от двама души пълзешком, а като няма ... А после едни други хора ще те карат да ядеш и пиеш, докато наистина вече не можеш
                    А иначе е тъжно. Зарязали са ги, чунким под тая броня не са загивали български войници...

                    Коментар


                    • #11
                      защо трябва да е метална за да се прави...има гумени които се поставят на всяко колело по една,имат триъгълна форма,а и като се слоци клиренса става над 50 см.
                      само не се сещам как точно се казваха и къде съм ги виждал в нета.
                      БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                      (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                      Коментар


                      • #12
                        Имам го някъде, като изкочи, ще ти го пратя. Ама не знам дали си струва за такива дреболии, комплекта е 50 000 умрели президента...

                        Коментар


                        • #13
                          сложи го тук да го видят всички...аз съм го видял вече)))
                          а дали си заслужава толкова пари...ми май не,щом и на северният полюс гумите вършат работа...
                          БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                          (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                          Коментар


                          • #14
                            )) Там само вместо щанги трябват дезодоранти

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от Стефан
                              )) Там само вместо щанги трябват дезодоранти
                              Обаче тия гумени вериги не се ли късат по лесно?
                              Правилно е да седят на колелата.Но няма ли да е интересно да оставят една която може всеки който си мисли че се слага лесно да се опита да я сложи.Дори с надпис монтираите я.
                              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X