Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МАЧКАНЕ НА ТАКСИ "ЗА ЕДНО ЕВРО" В СОФИЯ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Да, бакшишите не са кой знае каква стока, но те са повечето шофьори, които ми правят път когато карам мотор в града.... най-голямата престъпна група шофьори са МАРШРУТКИТЕ....
    Последно редактирано от cveti; 29-04-08, 22:01.
    LZ1RED

    Коментар


    • #17
      днес се возих на една Лиана - човека караше много културно, единствено се изложи, че нямаше да ми върне ресто и се наложи да развалям в кварталното магазинче и пак не успя да ми върне, та му оставих 40ст, но това е приемливо за сметка от 3.09лв

      трябва да не се толерира недобросъвестното шофиране и обслужване, но чак да ги блъскаш Имай предвид, че ако го блъснеш и избягаш, почти сигурно ще ти вземат книжката /при бягство от мястото на ПТП се счита, че си употребил алкохол/!

      Един познат беше бутнал една баба до Лъвов мост /при маневра на заден ход/, разбира се слязъл вдигнал я, видял че е ОК и си тръгнал... но междувременно някакъв /бакшиш/ се обадил на КАТ и докладвал номера на колата... след 2 часа го бяха спипали моя познат и го прибрали са "справка" Едвам се оттървал без наказание, но в досието всичко се записва...

      можеш да пробваш и ще се убедиш в това, което ти пиша
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от redair
        ... най-голямата престъпна група шофьори са МАРШРУТКИТЕ....
        а мен 2 пъти за един ден ме засякоха бусчета на БНТ и преди ми се е случвало - адски са нахални /имайте едно наум с тях/...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #19
          не разбирам как така ще блъсках на хората такситата и маршрутките ?

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от BadAngel
            не разбирам как така ще блъсках на хората такситата и маршрутките ?
            Ееееееее,тия работи и аз не ги разбирам!ТУКА СИ ТРЕБЕ СПЕЦИАЛИСТУ
            B+

            Коментар


            • #21
              До: МАЧКАНЕ НА ТАКСИ "ЗА ЕДНО ЕВРО" В СОФИЯ!!!

              Не съм много съгласен да ги блъскаме, но все пак тая сган трябва да бъде укротена някак си. Помните ли как на два пъти блокираха София. Ега ти демокрацията. Дву милионнен град блокиран заради исканията на някаква шайка неграмотници, които поради некадърност да работят нещо друго са станали бакшиши.

              Коментар


              • #22
                До: МАЧКАНЕ НА ТАКСИ "ЗА ЕДНО ЕВРО" В СОФИЯ!!!

                Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                Подкрепям казаното от адаша Всички бакшиши са МНОГО големи боклуци и въобще не трябва да има никакви церемоний с тях
                То това добре, но кога за последно сте правили екшън с бакшиши ? Щото едно приятелче с брат му преди няколко години се бехме надрали и се мятат на някакво такси.. оня им напраскал 10 лева за добре дошли и скендъл с бой. След 30 секунди ги бяха налетяли сума народ, направо ги бяха покривили Пък и куките като наближат веднага по радиото "Куките идват" и гледай как изчезват ВСИЧКИ бакши за части от секундата. Та приятелчетата не само ядоха бой, но и ги арестуваха, та на трамвая стояха до другия ден Но като се върнаха бяха много доволни, макар пребити, щото го били напомпили наглеца

                Не, знам, че повечето бакшиши са нагли изроди, които не заслужават никакъв толеранс - това ясно, обаче да ги блъскаш или биеш да ви кажа често не е много оферта.

                За сметка на това като ми се набутат отпред на светофара или не си спазват лентата, ХИЧ не си пестя свирката и благите думи на висок глас, и отворен прозорец. Мегафон да имах - щях да го ползвУвам.
                Последно редактирано от tutin; 16-04-08, 17:56.
                VW Touareg V10, 5000cc

                Коментар


                • #23
                  До: МАЧКАНЕ НА ТАКСИ "ЗА ЕДНО ЕВРО" В СОФИЯ!!!

                  Първоначално публикуван от dimy Преглед на мнение
                  п.п.2 най обичам като се залепи някой зад мен да ме притиска рязко ускорявам и след тва набвам спирачки.- Резолтат теглич в радятора +броня
                  Хаха, да, това работи. После като ме питат защо не си свалям теглича - е те за т'ва
                  VW Touareg V10, 5000cc

                  Коментар


                  • #24
                    До: МАЧКАНЕ НА ТАКСИ "ЗА ЕДНО ЕВРО" В СОФИЯ!!!

                    Ей, не слагайте всичко под общ знаменател. Последните 2 пъти се возих в таксита с много свестни шофьори

                    Наистина има много леваци шофьори на таксита, но има още повече идиоти, които са просто шофьори...
                    Последно редактирано от cveti; 29-04-08, 22:02.

                    Коментар


                    • #25
                      До: МАЧКАНЕ НА ТАКСИ "ЗА ЕДНО ЕВРО" В СОФИЯ!!!

                      Като съм наколата и аз съм възмутен от тези пишман шофьори, като в началото замалко да подгоня един за да го блъсна (когато аз имах по-малко от половин година стаж и границата м/у НФС и живота беше по-крехка)... Сега просто ги игнорирам, защото няма смисъл да им се нервя...

                      А напоследък се возих на няколко пъти на много свестни таксиджии (май от 1280 или нещо подобно), но най-вече ползвам узлугите на ОК супертранс, защото като по-голяма компания имат някакво ниво поне, а не като малка заухава компанийка...

                      Боят с тях не е решение, защото са много като некви псета...
                      "That is not dead which can eternal lie,
                      And with strange aeons even death may die."
                      ~H. P. Lovecraft

                      Коментар


                      • #26
                        До: МАЧКАНЕ НА ТАКСИ "ЗА ЕДНО ЕВРО" В СОФИЯ!!!

                        Днес прочетох това:
                        http://frognews.bg/Frog/index.php?op...=5924&Itemid=1

                        Честно казано не съм сигурен, че му вярвам напълно. Със сигурност обаче знам за доста случаи, когато човек слиза от таксито, усеща се, че е забравил или изпуснал нещо, маха след него, но файда никаква... след обаждане на диспечерите, пак пълно покриване. Е, понякога има и възмездие, знам например за един случай, когато в откраднатата чанта е имало херметично отделение със счупени ампули с живачни соли . Поне този бакшиш най-вероятно е бил наказан със скорошна много ужасна смърт... ама то който каквото сам си направи...
                        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                        Коментар


                        • #27
                          До: МАЧКАНЕ НА ТАКСИ "ЗА ЕДНО ЕВРО" В СОФИЯ!!!

                          Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                          Днес прочетох това:
                          http://frognews.bg/Frog/index.php?op...=5924&Itemid=1
                          Егати историйката.. Но пък да ти кажа сега с малко връзки може да намери кой е този господин и така да го нагласи, че дувдето да му излезне през гъзо..
                          VW Touareg V10, 5000cc

                          Коментар


                          • #28
                            До: МАЧКАНЕ НА ТАКСИ "ЗА ЕДНО ЕВРО" В СОФИЯ!!!

                            Че бакшишите са мърши,мърши са.Че няма как да преживяват само от предоставяне на услугата,,превоз на пътници'' е ясно.Дрога,мурви,крадени стоки(от наркоманите)-да!Ама пък чак грабежи по сред бял ден грабежи да извършват...Не ми се вярва...Ама призива за саморазправа от 2006 година насам добре че не е хванал дикиш...Иначе става страшно...
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X