Обява

Свий
Няма добавени обяви.

митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

    Аз като купувах една баничарка 2005 год. /Опел Комбо/- 1-ва регистрация 2000 г.- беше на 80 000 км , и беше на една цветарска малка фирма, абе не е товарена изобщо !
    Боян 0898 / 63 66 73
    Galloper II Exceed, 1999, 2.5 TDI, дълга база

    Коментар


    • #17
      До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

      Ето аз имам форд фокус на 126 000 км. на 10 години. Само първите 6 месеца не е спал в гараж. От 4,5 години смених 2 джипа. От тогава фокуса почти не се кара.
      Първата година му навъртях 40 000 км. После се роди детето и карахме малко. После основно с дипките. Който иска мога да му покажа колицата. Мърка тихичко, върви много, харчи малко. Принципно мислех да я продавам, но в момента всеки като чуе годината 1999 и иска да му я дам на цена на форд от италианска гробница за коли. Затова не я продавам вече. А това е първия фокус във Варна. Освен това е каран само от мен. Тук таме и жената е навъртяла некой стотак километри.

      Така, че не е невъзможно да има и такива коли, но струват едни други пари
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • #18
        До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

        Ами бус предлаган от куриерска фирма на 2 год. и на 30000км,как ви звучи.

        Коментар


        • #19
          До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

          Първоначално публикуван от gena Преглед на мнение
          Ами бус предлаган от куриерска фирма на 2 год. и на 30000км,как ви звучи.
          Те са само за последния месец.
          Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

          Коментар


          • #20
            До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

            Първоначално публикуван от Танасе Преглед на мнение
            Те са само за последния месец.
            То е ясно де ама,не за всеки.

            Коментар


            • #21
              До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

              да видим кога във Форума ще изникне такава обява - жип, големи рошави гуми, юнашка лебедка с намачкано въже, лепенки от състезания...

              и отдолу - на жена ми беше, само по асфалт е карана, ...

              Коментар


              • #22
                До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

                Понякога изпадат автомобили на малко километри колкото и да е чудно и са реални. Но е много рядко и на колата и личат от самолет. Но и доста народ се връзва. Скоро ми се случи автомобил за който знам, че е на 220к да се появи с нов собственик на 60к, човека ме пита дали да си сменя външния ремък на 60к. Аз изтъпях , ходих да гледам километража.
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • #23
                  До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

                  Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                  Ето аз имам форд фокус на 126 000 км. на 10 години. Само първите 6 месеца не е спал в гараж. От 4,5 години смених 2 джипа. От тогава фокуса почти не се кара.
                  Първата година му навъртях 40 000 км. После се роди детето и карахме малко. После основно с дипките. Който иска мога да му покажа колицата. Мърка тихичко, върви много, харчи малко. Принципно мислех да я продавам, но в момента всеки като чуе годината 1999 и иска да му я дам на цена на форд от италианска гробница за коли. Затова не я продавам вече. А това е първия фокус във Варна. Освен това е каран само от мен. Тук таме и жената е навъртяла некой стотак километри.

                  Така, че не е невъзможно да има и такива коли, но струват едни други пари
                  Никой не твърди ,че няма и такива коли...Те обикновено се купуват от приятели,роднини и познати.Аз например си купих кола,карана като такси 2 години в БГ от приятел.Даже като му броих парите не я огледах.Защото знаех от кого я купувам.Човека я продаде,защото излезе новия закон,който го принуди да си вземе кола на лизинг.И хич не ми пукаше че е на над 400 000 км,знам кой и как я е поддържал.Ама пък всяка внесена бангия да е такова изключение като твоята.....Ама за такива ги продват.Малко пудра и е от ,,изключенията''
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • #24
                    До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    Понякога изпадат автомобили на малко километри колкото и да е чудно и са реални. Но е много рядко и на колата и личат от самолет. Но и доста народ се връзва. Скоро ми се случи автомобил за който знам, че е на 220к да се появи с нов собственик на 60к, човека ме пита дали да си сменя външния ремък на 60к. Аз изтъпях , ходих да гледам километража.
                    Нали знаеш,че всичко е възможно,все пак живеем в страната с неограничени възможности

                    Коментар


                    • #25
                      До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

                      Преди години си купих от италиянец омега на 420хил.км.,дизел, на 8 години. Познат автотърговец ме свърза. Веднага предложи да ми врътне километража, че като я продавам да нямам грижи. Аз си я карах до 550хил.км безгрижно почти. Още я карат мисля. Та не се плашете от километрите, не са страшни. Страшни са търговците, които знаят какво продават и са го маскирали подобаващо

                      Коментар


                      • #26
                        До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

                        Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                        Преди години си купих от италиянец омега на 420хил.км.,дизел, на 8 години. Познат автотърговец ме свърза. Веднага предложи да ми врътне километража, че като я продавам да нямам грижи. Аз си я карах до 550хил.км безгрижно почти. Още я карат мисля. Та не се плашете от километрите, не са страшни. Страшни са търговците, които знаят какво продават и са го маскирали подобаващо
                        Напълно си прав и понеже имам случка по този въпрос вкарахме едно ренде от Холандия на 310 близо хил. км. колата беше перфектна и я пускаме за продаване и един умен комшия казва:-Абе кой ше ти я земе на тия километри бе,тва карано та не се спряло бе...... при което баща ми му отговаря,че кола на средно 15-20 години както и да го смяташ (понеже си правихме един ден експеримента и да го смятаме средно) ще е на около близо 200 - 250 хил километра,а някои "Хубавци" вкарат количка от Италия на близо половин милион и я превъртят на 150 хил.км. Подобна случка при познат майстор,мушна компиютъра и излезна стоиност която на 6от49 джакпота приближава и при смяна на маслото е нужна отверка да се изчегърта

                        Тай че всякакви ги има!
                        Последно редактирано от matador; 10-11-09, 21:35.
                        [SIZE=5][SIZE=2][/SIZE]

                        [/SIZE]

                        Коментар


                        • #27
                          До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

                          Имахме една служебна на времето. Караше се на изтребител денонощно. Махнахме я като стана на 260 000 км. Новия собственник се оплака че на 380 000 км, му се развалила раздатката. Хич и не се учудих като я видях след още 5 години да се продава на оригиналните 120 000 км.

                          Какво да правиш. Хората в България искат да карат запазени автомобили, на малко километри. И чудо! Пълно е с такива по автокъщите. Клиента винаги е прав :-)

                          Коментар


                          • #28
                            До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

                            Преди няколко години в Германия, Роженхаим, на тротоара стои 10тина годишен Нисан Микра, отключен с табела продава се. Нещо от рода на 300 Евро беше. Брат ми скача вътре и започва да разглежда. Аз звъня на собственика- Турчин. Обяснява той, че колата е на дъщеря му, ама отишла в Канада да учи и я зарязала в един гараж. Така стояла с години. На 38 000 км...

                            Аз се хилех на тия глупости докато не дойде брата- имало жълта грес по пепелника и пантите на вратите. Сервизна книжка в жабката, резервната гума и крика не бяха пипани. Дойде чорбаджията, носи акумулатор. Врътна, запали, работи като нова. Карахме я през цяла Европа посред зима. Никакви проблеми. Накрая я продадохме в Испания на голяма "далавера" та плати разноските по бензина. В Испания като я поразръчка приятелчето и му се изпъна физиономията- накладки, свещи ... всичко оригинално. Само ремъците ние сменихме в Германия преди да тръгнем. Та има и такива коли.
                            За в България- като има търсене само на коли с превъртени километражи, нормално е да има "превъртачи". Каквото повикало...
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • #29
                              До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

                              Eдна кола може да е прилично одухана на 10 000 км. Може да е в добро здраве на 200 000 км. Аз като купувах погледнах километрите едва, като я платих. Има си начини да провериш в какво здраве е двигателят. Знаете ги тези неща...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X