Обява

Свий
Няма добавени обяви.

митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

    Мисля,че темата ще е много смешна,а и полезна за начинаещите,и търсещите да си закупят употребяван автомобил(каквито сме повечето у наше село)Ще започна аз полека-после сте вие!
    -продава се около 20 годишна кола,която изглежда ужасно,и по всичко личи,че душата и отдавна се е преселила в друг свят,но търговецът я продава скъпо,и твърди,че е на реални 80 000км.?!?!на въпроса като как е възможно отговаря:ма тая кола е от о-в Сицилия,бе-къде да навърти километри?Има още много,но по-натам...
    много автомати-слаби резултати!

  • #2
    До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

    , Гаража където е стояла колата не е отварян от толкова дълго, че се наложило да режат дървото изникнало пред вратата.
    FREELANDER 2000 TDI 1999 г.

    Коментар


    • #3
      До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

      Като я докарах видях,че дядото си е забравил бастуна
      0(-)

      Коментар


      • #4
        До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

        Защо забравяте и докторите непушачи?
        JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

        Коментар


        • #5
          До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

          И 80 годишните баби,ползвали я само до фризьора или магазина
          SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
          0878299791

          Коментар


          • #6
            До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

            Пенсионерка само в неделя я е карала за църковната литургия в църквата която е на 3 километра от дома й. Пък кабелите за бас касата и чейнджъра в багажника.......
            Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
            Honda CB 919 Hornet
            0898849413-Светльо
            Кръвна Група: 0+

            Коментар


            • #7
              До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

              Аз кола на повече от 200 хиляди не съм си купил, независимо че лично навъртам по над 20 000 на година като го умножа по 13/минимум/ години се получава едно различно число...
              Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

              Коментар


              • #8
                До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

                А да, тя колата е много запазена, на 67000 км е. Първа регистрация '96 година, била е в Show room. После я е карал един дядо.

                бел. ред: палав ще да е бил, още намирам руси косми по 50-60 сантима
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • #9
                  До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

                  Или тя ми беше личната и не съм я карал много много.Служебната я ползвах за почти всичко...

                  Коментар


                  • #10
                    До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

                    Двигателят е кат' нов - кат' настъпех газта, 'дигаше предницата.
                    С "Фармахим" - непобедим
                    Дизел - само дънки!

                    Коментар


                    • #11
                      До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

                      Любимото ми е "Няма такава цена!", както след питането ми за блокаж - един джамбазин ме убеждаваше:
                      -Тоя малкият лост на тая Витара включва и изключва всяко едно колело по отделно - виж, има 4 степени, пълен 4 по 4.

                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...E4%ED%E0%EB%E0
                      Последно редактирано от Rabin; 10-11-09, 13:08.

                      Коментар


                      • #12
                        До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

                        Даже като купувахме на тъста едно Поло, питам продавача що е на толкова малко километри.
                        Той вика, че е била на един възрастен дядо в Дортмунд.
                        А аз го допълних - "и е ходил само веднъж в месеца на медицински преглед, а той е живеел на 2 км от поликлиниката, и освен това е бил непушач, нали?"
                        И той вика "аха, ти отде знаеш?"


                        Иначе първа регистрация еди кога си, минала ТЮФ еди кога си, масло сменяно еди кога си, всичко точно, ама му вметнах, че все пак бая са се пооляли с километража, още малко ще я изкарат на отрицателни километри

                        Сега сериозно - аз мисля, че при покупката на една кола километрите са последното нещо, което трябва да се гледа - то е ясно, че на колкото показва километража, слагаш поне още 100 000 отгоре и горе-долу ще си близо до истината ...
                        Hristo Draganov
                        http://htftp.domainbg.com/HD/

                        И аз искам България чиста ! ! !

                        Коментар


                        • #13
                          До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

                          Едно време по моргите, ъъъъъ.... автокъщите де, за да докажат колко е запазена колата казваха че е карана само от жена! Да ме прощава нежния пол! Отдавна не съм ходил по автокъщи, но като гледам от темата... бабите и дядовците са изместили жените

                          Коментар


                          • #14
                            До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

                            Колата е била на починалия преди 10 години съпруг на въпросната баба...тъкмо я купил и немогъл да и се нарадва...А тя я държала в гаража,защото имала сантиментална стойност.Пък не я карала,защото нямала книжка...
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • #15
                              До: митове и легенди при покупка на употребяван автомобил

                              Мой приятел купи преди 4 години на жена си Fiesta. В момента е на 7 000 (седем хиляди) километра! Така, че има и такива автомобили. Друг е въпросът, къде излиза сметката: 23 000 за фордчето, приблизително 2 000 каско, 600 ГО, 400 две смени на маслото (заради гаранцията), тази есен и купи нови зимни гуми: "да можела да кара зимата". В момента цената на автомобилчето едва ли е повече от 6 -7 000, така че смятайте 20 000лв. за 7 000км - по около 2,85лв/км! И това без бензина. Цената на таксито в Русе е 0,89лв/км.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X