Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блясъци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    ......Пуснахме лебедката и онова железо почна да се вдига. Колкото повече се вдигаше толкова по лесно ставаше. И тогава дойде проблема. Прехвърли кантара и се преобърна целото ремърке и там дето бяхме закачили куката на лебедката, желязото потъна в земята от удара. Гледаме ние и не верваме на очите си, че сме толкова прости. Джипа блокиран и неизползваем. Решаваме да повдигнем някак си ремъркето и намираме лост. Обаче онова тежи не можем да го мръднем. Подпрехме го и решаваме да копаем за да стигнем до куката. Не стига, че куката затисната под неколко тона желазо ами паднала точно в купчина с конски тор. Станахме на свине, а вода нема. Цистерната гръмнала миналия месец. Полудехме. Извадихме куката и вече бех бесен. Връзвам квото е останало от москвича и търса отмъщение. Тръгвам и все едно отзад нема нищо. Изсилих се към един бетон и в последния момент навих волана и москвича у бетона прас и стана с метър по къс. От там задна и почвам да му се катеря. Соти нали си е нинджа почна със шутове да му намества ламарините за да ми стане по удобен. Минах му от зад и му се качих у багажника. После на задна го блъснах 20-30 пъти и го направих на нищо.
    След час и половина умопомрачение се сетихме къде сме и за кво сме и се поуспокоихме ...-Yordan Kolev

    Коментар


    • #62
      Първоначално публикуван от стефан
      Как не те е срам бе! От сутринта - такива неща ... Ми ако съм със слабо сърце?
      Обади се на модератора да те глоби една щайга бира.
      просто номер едно

      Коментар


      • #63
        Първоначално публикуван от йордан колев
        Вчера със Соти отиваме в едно село при едни авери. Влизаме в един стопански двор и виждам аз там един москвич приготвен за скрап. Веднага ми светна, че тук ще има простотия и се метнах през глава. Решаваме да сгазиме москвича с джипа обаче се усещаме, че е затиснат от 3 страни с ремъркета от автовози, а от четвъртата има голяма камара пръст и до нея голама дупка. Решавам аз, че москвича ще мине през автовоза и го връзваме с едни яки стоманени въжета фи 30мм. Засилвам се и целата газ и трескам москвича в ремъркето и половината москвич мина другата нещя. Разкачваме и връзваме автовоза да го махнем, че ми пречи на москвича. Давам целата газ и го понесох, но за кратко. Джипа спря се едно в стена се удари. Слизам и гледам нема гуми нема ос и ремъркето неколко тона заорало в земята като плуг и нема мърдане. Дърпахме от тук дърпахме от там не помръдва. Викам на Соти вади въжето ше го скубем с лебедката. Минавам от другата страна и го връзвам горе високо на тия железа дето са за втория етаж. Пуснахме лебедката и онова железо почна да се вдига. Колкото повече се вдигаше толкова по лесно ставаше. И тогава дойде проблема. Прехвърли кантара и се преобърна целото ремърке и там дето бяхме закачили куката на лебедката, желязото потъна в земята от удара. Гледаме ние и не верваме на очите си, че сме толкова прости. Джипа блокиран и неизползваем. Решаваме да повдигнем някак си ремъркето и намираме лост. Обаче онова тежи не можем да го мръднем. Подпрехме го и решаваме да копаем за да стигнем до куката. Не стига, че куката затисната под неколко тона желазо ами паднала точно в купчина с конски тор. Станахме на свине, а вода нема. Цистерната гръмнала миналия месец. Полудехме. Извадихме куката и вече бех бесен. Връзвам квото е останало от москвича и търса отмъщение. Тръгвам и все едно отзад нема нищо. Изсилих се към един бетон и в последния момент навих волана и москвича у бетона прас и стана с метър по къс. От там задна и почвам да му се катеря. Соти нали си е нинджа почна със шутове да му намества ламарините за да ми стане по удобен. Минах му от зад и му се качих у багажника. После на задна го блъснах 20-30 пъти и го направих на нищо.
        След час и половина умопомрачение се сетихме къде сме и за кво сме и се поуспокоихме
        Има и малко видео матерял ама е много груб и не е за гледане
        това е цялото

        Коментар


        • #64
          ... Всеки живее в света който си е избрал, тежко му на който не си го харесва...! -Венцислав Петров

          Коментар


          • #65
            [quote="георги велев(g1994pk)"]
            Благодаря колега!!!

            Коментар


            • #66


              ..::: OFF Road Domination

              Коментар


              • #67
                Освен оня дето се е хванал за главата, май виждам и колегата КИКИ!
                Някакви коментари няма ли, или да го минем в графата "без думи"???!!!

                Коментар


                • #68
                  И Миро е там. Вади въжето. За да е ясна картинката трябва да питам кои е този които се е хванал за главата защото акцента е към него.
                  Може и да е защото в последно време калта ми доиде в повече но като я видях тази снимка се смях като идйот.
                  Изключителна снимка.

                  Коментар


                  • #69
                    Първоначално публикуван от kinex
                    И Миро е там. Вади въжето. За да е ясна картинката трябва да питам кои е този които се е хванал за главата защото акцента е към него.
                    Може и да е защото в последно време калта ми доиде в повече но като я видях тази снимка се смях като идйот.
                    Изключителна снимка.
                    Тва е някой местен кацитет сигурно, като оня дето ти беше обяснавал как се снаждат въжета...!!!
                    Защо като идйот, ти..........???!!!

                    ...Ти знаеш ли к'во е kinex??? Aз знам!!!

                    Коментар


                    • #70
                      Що бе на идйотите вече да не им викате кинекс

                      Коментар


                      • #71
                        Това е изкуство!
                        Подхвърляш на вълчицата някой кокал и веднага правиш скандал!
                        Докато гризе кокала - живееш, после се сеща зе тебе и си отново в капана!- Volk

                        Коментар


                        • #72
                          Първоначално публикуван от kinex
                          Що бе на идйотите вече да не им викате кинекс
                          Още не си станал нарицателно на .....кал!!!
                          Ако имаш приятели, или приятелки конструктори, или чертожници(ки), питай ги к'во е кинекс!!!

                          Коментар


                          • #73
                            Първоначално публикуван от kinex
                            За да е ясна картинката трябва да питам кои е този които се е хванал за главата защото акцента е към него.
                            Тя картинката е ясна, ама човекът отзад се е хванал за главата не поради друга причина, а щото си оправя шапката.
                            Не мисля, че би се впечатлил толкова от Самурай, яхнал храсталак. Не и при положение, че той кара същото возило, само че червено на цвят, и през този ден например му се наложи да катери як баир, подскачайки като жабка по причина принудително свалени предни амортисьори.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #74
                              Първоначално публикуван от mastora
                              Ааа луд ли си.....коловози.....
                              Аз съм чувал от местни, че някъде в планината имало кал,ама аз нищо такова не видях .
                              По едно време обаче както си караме из люлин.... планината де.. , излезнахме на "Цариградско шосе" , а срещу нас се яви квартал "Свинарнико". Пред блока имаше една Варшава(закона не е установил това лека кола ли е или тежкотоварна).....та тръгнахме по шосето ииии...... "Стреля се без предупреждение" ....... оцеляхме само някои......

                              Коментар


                              • #75
                                Маркан:
                                Пуснато на: Нед Дек 10, 2006 12:25 am Заглавие:

                                --------------------------------------------------------------------------------

                                Йордан Колев,Цитат:
                                300 метра по надолу го влачих на лебедка и той реши, че е безсмъртен и даде целата газ и направо го изгубих.

                                Маркан:
                                Е ПА ОН ОТКАДЕ ДА ЗНАЕ ЧЕ Е СМЕНИЛ САМО ХЪБОВЕТЕ.........

                                Ела утре на сухо и слънце Па като падне още малко снег сме на Витоша.Моя скакалец поне е лек-Ке ме вадиш лесно.
                                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X