Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агресивна крава!?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Агресивна крава!?!

    И това не бях виждал - и това видях....всъщност преживях.
    Разхождах днес семейството по Бакьовска река. Спряхме следобяд след разклона Огоя - Ябланица на около 500м. в посока Ябланица и останахме няколко часа. Приятно време, пилците пеят, щерката чете книга просната на едно одеало, аз също си чета в сгъваемия шезлонг, жената си лови риба и я пуска обратно в реката - абе идилия и спокойствие, бих казал.
    По едно време нещо изрева - бих казал нещо средно между рев на елен и на магаре по пладне. Зачудих се и оак се зачетох. След малко - пак, ама доста по-ясно се чу. След още 2-3 минути изрева на 50-60м. от нас и съответно се показа - говедо с пластмасови жълти пломби и на двете уши. Седи и ни гледа гадно! Аз погледнах внимателно и видях, че е крава, а не бик и съответно се проснах отново в шезлонга. Да, ама не!
    Оная гад пак изрева и......атакува! Първо кучето, което даде време на жената и щерката, да се метнат в джипката. Време и аз имах, обаче зер кучето е вън - останах да му пазя страх при коридата. То, горкото се стрелна край мен и се спаси в едни храсти, а говедото реши, юе аз съм му далеч по-удобна цел. Свали главата ниско и се спусна към мен. Последвах песа в храстите с плонж, на който би завидил и Велинов, а кравата се спря на около метър и половина и се замисли. Не знам какво точно се замисли, но не беше за дълго. Кучката излезе от храстите и на свой ред атакува рогатото, след което веднагически бе последвана с възторг от гнусната лигава гад! И оная почти я настигна!
    Вече се бях нервирал доволно, бях целия в кал след плонжа, женското съсловие пищеше в колата - жената за карбоновата си въдица, а щерката за кучето. Взех един клон и усърдно засуроваках Милка, в резултат на което, субекта заряза кучката и подгони мен. Пет секунди по-късно по мен нямаше и помен от калта....защото вторият плонж завърши в реката.През това време бяха прибрали кучката в джипа, а добитъка ме погледа малко, пък хвана в някаква посока, според мен - североизток.
    Та ако ходите по тези красиви места - пазете се от Лудата Крава!......поне до следващия ловен излет.

  • #2
    До: Агресивна крава!?!

    Бате под масата съм................

    Коментар


    • #3
      До: Агресивна крава!?!

      А и с тази червена джипка... Пак добре, че не е подгонила Ферозата, че по тегло кравата си е половин джип

      Между другото - вие нали за пилци бяхте тръгнали, къде намесихте едър рогат добитък?

      Живи и здрави ли сте всички?
      Последно редактирано от Иван Горчев; 09-08-09, 20:42.
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • #4
        До: Агресивна крава!?!

        Ей така не съм се смяла не помня от кога! Колега, съжалявам за случката и ПОЗДРАВЛЕНИЯ за изказа
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • #5
          До: Агресивна крава!?!

          Ма;леее. Ужас! Крава!
          Нямате ли пръчки? или тояги?

          Коментар


          • #6
            До: Агресивна крава!?!

            Ей тва е тема. Аз класирам заглавието и четивото на първо място поне за последните месеци
            Последно редактирано от marin199; 09-08-09, 20:34.
            http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


            http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
            http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

            Коментар


            • #7
              До: Агресивна крава!?!

              Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
              А и с тази червена джипка... Пак добре, че не е подгонила Ферозата, че по тегло кравата си е половин джип

              Между другото - вие нали за пилци бяхте тръгнали, къде намесихте едър рогат добитък?
              Не бе Ванка, това стана днес, за пилци бяхме вчера - ако ходя на лов всеки ден, жената ще ме уволни.

              Коментар


              • #8
                До: Агресивна крава!?!

                Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
                Н ... ако ходя на лов всеки ден, жената ще ме уволни.
                А бе, след днес може и да не ти се сърди много, ако тръгнеш на лов за бизони.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #9
                  До: Агресивна крава!?!

                  Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
                  Взех един клон и усърдно засуроваках Милка
                  Човечее.. Почти умирам

                  Коментар


                  • #10
                    До: Агресивна крава!?!

                    Първоначално публикуван от jalil Преглед на мнение
                    Човечее.. Почти умирам
                    По пътя тоз' бях и аз поел, но ме спаси Провидението.

                    п.п. Ако някой има разумно обяснение, за подобно неразумно поведение - моля, чакам обяснение!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Агресивна крава!?!

                      Имам!
                      Представи си следната картинка. Любимата си манджа, не една ми 20 тави /или каквито там съдини/, жената тъкмо ги е направила, и оп 3 квартални котарака и едно врабче се присламчват и не само не изяждат манджата, ами се въргалят връз нея, съсипват я и не им пука, ами даже се кефят.
                      Та и вие така, мачкате най-сочната полянка до реката, горката кравичка търсила да яде сочна тревица наоколо, но не! На баш-полянката индивиди тъпчат тревицата и не им пука.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Агресивна крава!?!

                        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                        Имам!
                        Представи си следната картинка. Любимата си манджа, не една ми 20 тави /или каквито там съдини/, жената тъкмо ги е направила, и оп 3 квартални котарака и едно врабче се присламчват и не само не изяждат манджата, ами се въргалят връз нея, съсипват я и не им пука, ами даже се кефят.
                        Та и вие така, мачкате най-сочната полянка до реката, горката кравичка търсила да яде сочна тревица наоколо, но не! На баш-полянката индивиди тъпчат тревицата и не им пука.
                        Корнер! Гадината ревеше зловещо от 500-600м. според мен, дойде САМА, а със сигурност е част от стадо и най вече - тя си пристигна с подчертано престъпни намерения! Може да е била пред цикъл.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Агресивна крава!?!

                          По-скоро ПМС
                          Ей ся, някой ако беше и снимал, шоуто за нас щеше да е пълно...
                          А нас едно младо биче ни гони с колата по пътя в едно село, на път за Хисаря (хем колата е т.зелена ), така, че луди крави дебнат навсякъде.
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Агресивна крава!?!

                            Айде да приемем, че групата индивиди са газили тревата, но защо ще напада кучето?

                            А и още не мога да повярвам, че кучето после е атакувало добичето...
                            Предполагам сте били с Бамби?
                            Прикачени файлове
                            Аз не вярвам в чудеса!
                            Разчитам на тях!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Агресивна крава!?!

                              Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                              Ей ся, някой ако беше и снимал, шоуто за нас щеше да е пълно...
                              А нас едно младо биче ни гони с колата по пътя в едно село, на път за Хисаря (хем колата е т.зелена ), така, че луди крави дебнат навсякъде.
                              Те затова нахоках после жената - от колата можеше да снима целия екшън, но се оказа, че телефоните на женското съсловие са останали вън - одеалото. Моята Нокиа даде фира от къпането, добре юе беше по-евтиния апарат, ако бях накиснал Е51-цата, кравата я чакаше най-страшно отмъщение - завързана за кол с късо въже, да слуша 4 часа и 20 минути хитове от зората на Демокрацията - "Радка пиратка" , "Тигре, Тигре" и прочее черна музика, а аз до нея в шезлонга с наушници и от време навреме я питам "Как е, как е?" Мда! Садизъм, а?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X