Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Начин да откажеш цигарите.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: Начин да откажеш цигарите.

    След всички тия упреци май ще трябва да прочета книгата отново.
    Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

    Коментар


    • #32
      Re: Начин да откажеш цигарите.

      Аз викам направо да напишете една нова книга, вече се събра достатъчно материал ))
      Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

      Коментар


      • #33
        Re: Начин да откажеш цигарите.

        Първоначално публикуван от Константин Преглед на мнение
        След всички тия упреци май ще трябва да прочета книгата отново.
        Чети я по бързо Вече три години не пуша и никога няма да запаля
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #34
          Re: Начин да откажеш цигарите.

          И аз като малък с мои приятели сме се напушвали до посиняване и после драйв яко... ама аз бунака 9-ти клас пак ги почнах. Оттогава до сега съм ги спирал 2-3 пъти ама после "бе я да запаля една... само една... и после ... дай тая е за последно мамка му......" и така... Тва дето V93 казва за техните с каските... тва е нищо бе! аз съм се избивал (избив де) от ЗОР. А иначе нещата според мен стават само на инат - казваш си Е*АЛ СЪМ ВИ М****ТА И БУКЛУК и ги оставяш. После че чудиш как да ги почнеш наново - "делеее колко ми е нервно, я да запаля една да се успокоя малко... и аре паааккк!! " Лошото е когато ти е кеф самото пушене, а не когато го правиш от необходимост. Аз, за 9 години пушене нито съм се задъхвал, нито съм кашлял сутрин. А тия неща за здравословния начин на живот ...... тва не яж, онова не пий, тва вредно, другото не е полезно.... то не остават неща които да не са вредни заради нещо си. Па и какво ако цел живот не пушиш, не пиеш, по жени не ходиш... нима такива хора живеят вечно, болести не ги ловят, или неможе както цял живот живееш здравословно и една кола бум тряс ..... айдеее
          Незнам ама според мене живота трябва да се живее- както ти е добре, и без това, какво се казва от него жив няма да излезнеш!!
          Don't hunt IF you can't kill
          първо 0883 после 333 накрая 448

          LZ1BGD

          Коментар


          • #35
            Re: Начин да откажеш цигарите.

            Да,приятелю хубаво е да си живееш както ти харесва.
            Само има една приказка:"Като се родиш,Господ запалва една свещ.Не е добре ти да я палиш от долния й край"
            Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
            имат право да гласуват на избори.

            Коментар


            • #36
              Re: Начин да откажеш цигарите.

              Прочел съм доста неща за вредата от цигарите и какви болести причиняват.И снимки съм гледал на дробове на пушачи, ама изобщо не ме впечатляват.Пуша по две кутии на ден, че и повече и нямам никакво желание да ги отказвам.Жената ги спря преди 7-8 месеца и оттогава все ми мърмори че съм вмирисвал къщата.Ще я прочета тази книга пък дано нещо прищрака в никотиновият ми мозък.

              Коментар


              • #37
                Re: Начин да откажеш цигарите.

                Преди 6-7 години пушех , умерено 1 кутия- 2 дена.
                След една продължителна антибиотична терапия вече не понасях цигарите. Повръщаше ми се от тях ! Така спрях. Сега пуша само при сериозен "запой" 1 кутия на вечер ! И то не винаги. Може да ми се случи да не запаля цигара и то с месеци.
                А пък да пуша сутрин с кафе - абсурд! И срещу 1000 лв. не мога да го направя!
                Странно , нали . Не сте виждали такова нещо.
                Уморените коне не ги убиват , нали ??

                Коментар


                • #38
                  Re: Начин да откажеш цигарите.

                  Колеги,благодаря Ви от сърце.След като изпуших 6 цигари предишната вечер,на сутринта се почуствах много зле-кашлица и мирис в устата,а и след вашите упреци / и на жена ми също/ отново НЕ ПУША.
                  Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

                  Коментар


                  • #39
                    Re: Начин да откажеш цигарите.

                    Тва "ОТНОВО НЕ ПУША" на някой да му звучи познато???
                    Don't hunt IF you can't kill
                    първо 0883 после 333 накрая 448

                    LZ1BGD

                    Коментар


                    • #40
                      Re: Начин да откажеш цигарите.

                      А бе вярно че съм за бъзикане,ама не го пожелавам на никой.
                      Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

                      Коментар


                      • #41
                        Re: Начин да откажеш цигарите.

                        Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                        Аз преди доста години рекох и отсекох и до сега нищо, нито имам желание, нито се изкушавам пак да започна.
                        И аз така, пушех 10 години, отказах ги от раз и вече 2-ра година не пуша, и не ми се и пуши и изобщо не мисля да започна ... майката му е като ти се припуши да не мислиш за това ... така 2 месеца, след това само трябва да помниш че ако запалиш дори и 1 цигара си ги започнал все едно никога не си ги спирал .
                        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                        Коментар


                        • #42
                          Re: Начин да откажеш цигарите.

                          Прав си,ужасно си прав V0ID.
                          Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Начин да откажеш цигарите.

                            Убедихте ме!Отказах хляба!
                            Стоян Драев тел:+359877915301
                            blood 0 RhF +

                            Коментар


                            • #44
                              До: Начин да откажеш цигарите.

                              След 2 години доло горе пак ги пропуших ... 1 цигарка, кафенце, лафче с приятели и след 3 дни си купих кутия ...
                              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                              Коментар


                              • #45
                                До: Начин да откажеш цигарите.

                                Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                                След 2 години доло горе пак ги пропуших ... 1 цигарка, кафенце, лафче с приятели и след 3 дни си купих кутия ...
                                Лъже
                                Остай го жината и пропуши
                                Да не зависиш от "Органи" в България....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X