Обява

Свий
Няма добавени обяви.

По колко време прекарвате във Форума?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • По колко време прекарвате във Форума?

    Абе да ви кажа имам чувството че започвам да се пристрастявам към този форум.
    С вас така ли е или аз нещо съм мръднал.

  • #2
    на етапи е

    Коментар


    • #3
      Re: По колко време прекарвате във Форума?

      Първоначално публикуван от kinex
      Абе да ви кажа имам чувството че започвам да се пристрастявам към този форум.
      С вас така ли е или аз нещо съм мръднал.
      Май не си само ти мръднал. Присъединявам се и аз
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • #4
        Re: По колко време прекарвате във Форума?

        Честито
        на мен жена ми първо ми се сърдеше и малко мрънкаше, че си прекарвам вечерите пред монитора и съм бил като облъчен, после почна да дига скандали... мина се време и свикна и сега заплашва, че и тя ще се регистрира
        LZ1RED

        Коментар


        • #5
          Re: По колко време прекарвате във Форума?

          Първоначално публикуван от redair
          Честито
          на мен жена ми първо ми се сърдеше и малко мрънкаше, че си прекарвам вечерите пред монитора и съм бил като облъчен, после почна да дига скандали... мина се време и свикна и сега заплашва, че и тя ще се регистрира
          О,колега.Само дето скандали не е имало.

          Коментар


          • #6
            Аз не знам за пристрастяване, ама някой хора тук си живеят а това пречи на карането

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от alex_markov
              Аз не знам за пристрастяване, ама някой хора тук си живеят а това пречи на карането
              Съгласен съм и с двете твърдения
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • #8
                Маалееее налегнал ни е форум грип всичките май.

                Коментар


                • #9
                  Аз си вися тук перманентно, когато няма работа в офиса. Иначе ми стигат около 90 минути на ден.
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    май аз съм най-зле ! по 8 часа плътно през дена (само спирам докато съм на обяд) и после в къщи..... баси ще взема да се банна сам че ми изтекоха очите.....
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от fanatic
                      май аз съм най-зле ! по 8 часа плътно през дена (само спирам докато съм на обяд) и после в къщи..... баси ще взема да се банна сам че ми изтекоха очите.....
                      Е ако не си тук, пак ще си пред компа. Мен ми се налага по работа, поне да съчетая полезното с приятното
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от quadra
                        Първоначално публикуван от fanatic
                        май аз съм най-зле ! по 8 часа плътно през дена (само спирам докато съм на обяд) и после в къщи..... баси ще взема да се банна сам че ми изтекоха очите.....
                        Е ако не си тук, пак ще си пред компа. Мен ми се налага по работа, поне да съчетая полезното с приятното
                        Да така е аз съм вече 18 години нон стоп пред компа
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #13
                          Мда...има и такива случаи.
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            Колеги, аз какво да кажа? Откакто излезе Правец 82 все съм пред монитора...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #15
                              ами точно ама аз съм от 8Д егати как се променила техниката, още ми липсва тръпката от чакането на качването на каратека от касетка
                              no signature no problems

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X