Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преди малко на Шел Младост

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Преди малко на Шел Младост

    Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
    Искам да попитам колегата,за нещата написани под аватара му.Знаеш ли колега колко души е била София след освобождението?-19000души.Ако баща му е дошъл в София преди 30-40г ,то той е Софиянец точно колкото мен преди 7г.Живее и работи там и нищо повече.Писна ми да се делят българите на софиянци и всички останали,не случайно на големи празници София е празна.

    Само да вметна, че българите се делят на софиянци и всички останали, но само в София, извън нея никой не го интересуват тези глупости, както не се интересуват и от всички останали софийски "неща"...та да си знаете

    Коментар


    • #32
      До: Преди малко на Шел Младост

      Първоначално публикуван от gubislav Преглед на мнение
      Само да вметна, че българите се делят на софиянци и всички останали, но само в София, извън нея никой не го интересуват тези глупости, както не се интересуват и от всички останали софийски "неща"...та да си знаете
      Голяма глупост.
      Сори ама не се сдържах!

      Коментар


      • #33
        До: Преди малко на Шел Младост

        Пак ли зачесахте една от любимите теми? Ако не е София vs Провинцията, ще е Русия vs САЩ, ако не е УАЗ vs Хамър, ще е Левски vs ЦСКА.
        Как не ви омръзна, не знам.

        Коментар


        • #34
          До: Преди малко на Шел Младост

          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
          Пак ли зачесахте една от любимите теми? Ако не е София vs Провинцията, ще е Русия vs САЩ, ако не е УАЗ vs Хамър, ще е Левски vs ЦСКА.
          Как не ви омръзна, не знам.
          Точно заради това не се сдържах.
          Хайде стига толкова спам.

          Коментар


          • #35
            До: Преди малко на Шел Младост

            Само да питам, аз като съм избягал от София, трябва да прося, да се надувам или да съжалявам, че съм се измъкнал от най-гадния град в България и какво общо има това с темата за алтернативната просия?
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X