Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преди малко на Шел Младост

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Преди малко на Шел Младост

    преди час на шела в Младост 1 докато зареждах уазката , до мен дойде един човек, който ме помоли да му услужа с 2лв, каза че е от Манчестър и му е свършил бензина и иска да стигне до Пловдив, естествено говореше на англииски
    дадох му повече пари и след това момчето, което ме обслужваше, каза, че и преди мен няколко човека са му дали повечко пари
    сега отново погледнах шела и той пак си е там, мисля че отдавна е събрал нужната сума или събира за по сериозно пътуване или просто мами
    дайте и вашите предположения

  • #2
    До: преди малко на Шел Младост

    Полиция.... Да му провери документите.....
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: преди малко на Шел Младост

      ееее сега ще ме караш да звъня в полицията
      в тва отношение съм много зле
      мога да дам описание и някой да звънне

      Коментар


      • #4
        До: преди малко на Шел Младост

        Хм, има един такъв и в Пловдив, обикаля бензиностанциите с разни измислени истории, само че досега е говорил на български - слаб, висок, с тъмно-кестенява коса, по-дълга /до раменете/, около 30 годишен, бял, добре облечен, изразява се добре и правилно. Обикновено разправя, че е от друг град и тооочно пред бензинджийницата е закъсал с колата, трябват му 3-4 литра гориво, за да я дотика до тук, но пък и пусти късмет, свършили/изгубил/откраднали му парите. Или ако имате пари да му дадете 2-3-5 лева да си зареди малко в шише, колкото да дотика колата до тук, на по-сигурно място. И ако се застоите и го понаблюдавате - продължава да обикаля...
        Последно редактирано от Фани; 01-04-09, 23:15. Причина: допълване
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

        Коментар


        • #5
          До: преди малко на Шел Младост

          не не номерата на колата мисля че са англииски, не много висок бяла коса на около 50 години човек, поне така аз го виждам, със сигурност не е българин

          Коментар


          • #6
            До: преди малко на Шел Младост

            Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
            не не номерата на колата мисля че са англииски, не много висок бяла коса на около 50 години човек, поне така аз го виждам, със сигурност не е българин
            На всеки му се е случвало да закъса,ама ако и европейците почнат с циганските номера(не ромските),направо хващам друма към Америка...
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • #7
              До: преди малко на Шел Младост

              и аз ще съм потресен, лошото в случая е, че всеки се връзва и поне аз не се и поколебах да му дам пари, мисля, че не съм единствен

              Коментар


              • #8
                До: преди малко на Шел Младост

                Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                ... дайте и вашите предположения
                Преди много години, на локалното платно на "Борис ІІІ" (тогава се казваше другояче) ни спря възрастен човек, който с жалостив глас помоли за 5 стотинки. Току-що бил излязъл от болница и нямал пари за билетче за трамвая. Дадохме му. Когато вече го подминавахме, той се завъртя да погледне настрани и чухме как от джобовете му се разнесе дрънчене на солидно количество стотинки.

                Преди не толкова много години, всеки ден на път към офиса на "Витоша" минавахме покрай възрастна жена, която сърцераздирателно се молеше "Дай чедо за хлебец! Гладна съм." Един ден към 17:30 от прозореца я видяхме на отсрещната страна на улицата да спира такси и да заминава нанякъде. Сигурно бързаше да си купи хлебец ...

                Вашите предположения моля ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #9
                  До: преди малко на Шел Младост

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Преди много години, на локалното платно на "Борис ІІІ" (тогава се казваше другояче) ни спря възрастен човек, който с жалостив глас помоли за 5 стотинки. Току-що бил излязъл от болница и нямал пари за билетче за трамвая. Дадохме му. Когато вече го подминавахме, той се завъртя да погледне настрани и чухме как от джобовете му се разнесе дрънчене на солидно количество стотинки.

                  Преди не толкова много години, всеки ден на път към офиса на "Витоша" минавахме покрай възрастна жена, която сърцераздирателно се молеше "Дай чедо за хлебец! Гладна съм." Един ден към 17:30 от прозореца я видяхме на отсрещната страна на улицата да спира такси и да заминава нанякъде. Сигурно бързаше да си купи хлебец ...

                  Вашите предположения моля ...
                  На такива им купувам хляб!И после ме псуват,стиснат съм бил...Имаме такова пиянде в квартала.Пак му давам стотинки,ма му казвам да ,,изяде една филия'' за мое здраве
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • #10
                    До: преди малко на Шел Младост

                    Истината е, че този интелигентния от Пловдив е успял да събере пари само за кола с десен волан и сега се е прехвърлил в София за да и обърне волана. Пътем, в свободното време е понаучил английски.
                    sigpic

                    Коментар


                    • #11
                      До: преди малко на Шел Младост

                      почти на 100% съм убеден, че е англичанин, има много типични черти - миглите на очите му са бели, синеок е, много бяла кожа

                      Коментар


                      • #12
                        До: преди малко на Шел Младост

                        Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                        почти на 100% съм убеден, че е англичанин, има много типични черти - миглите на очите му са бели, синеок е, много бяла кожа
                        За това си му дал.Дано не е ,,мангал-албинос''.Надявам се да е бил в нужда,иначе на къде върви света.

                        П.П.:С определението,,мангал'' не визирам ромския етнос
                        Виден столичен ихтиолог

                        Коментар


                        • #13
                          До: преди малко на Шел Младост

                          Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                          почти на 100% съм убеден, че е англичанин, има много типични черти - миглите на очите му са бели, синеок е, много бяла кожа
                          Това не означава ,че не може да е мизерник

                          Коментар


                          • #14
                            До: преди малко на Шел Младост

                            пил съм , а да отидем до там да се снимам с него да ми кажеш съшия ли е

                            П,П, ми да се отиде до там и сами ще го проверим
                            sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                            Коментар


                            • #15
                              До: преди малко на Шел Младост

                              Преди месец на пътя Девин-Смолян ни спира някакъв човек и на развален български обяснява че е закъсал за бензин дали може да му дадем някакви пари че не му приемали картата на бензиостанцията ала бала, поглеждам колата мерцедес Ц-класа с немски номера вътре жена с две деца. Реших да му дам пари, а той много благодарен ми дава "златен пръстен" опитах се да му обясня че не му искам нищо ама много настоятелен, както и да е разделихме се по живо по здраво На следващия ден отивам при един познат златар да го провери тоя пръстен че нещо се усъмних доста голям и масивен пък и да злато и само като го видя златаря и ме попита: Бензина ли ти свърши ? А аз в шах стоя и гледам тъпо. След това ми обясни че имало такива мошеници на пътя По тази моя случка ви предупреждавам да внимавате !!! Има хора които злоупотребяват с вашата доброта и усложливост !
                              „глупава глава на краката почивка не дава”

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X