Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво знаем за жените?... ;-)))))

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

    Отплеснахме се от темата...
    Мостът нас чака!
    Я някой архитект да нахвърли едно проектче с ПСД, па макар и с две платна... и да се заемаме!
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #47
      До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

      Tъй като дотук съм единственият явен архитект във форума, да ти отговоря, че аз зор за мост нямам! Но ти си намери архитект и си проектирайте моста, защото май и на тези години няма да проумееш нещо, което цял живот си отказвал да приемеш - че половете са с различна физиология, психика и дори начин на мислене, обусловени от различните им задачи, и че НЯМА НУЖДА да се разбират, съвсем достатъчно е да се приемат каквито са и да се отнасят с любов и грижа един към друг.
      Добре, че има доста мъже, ,които не разсъждават по начина "абе менструации, бременности, настроения, чувства, дрън-дрън, не ги разбирам и майната им, да се оправят, не ме интересува".
      Нищо лично, просто съм срещала такива екземпляри в различни ситуации ... такива остаряват и умират самотни. Тогава едва се замислят дали не са сбъркали нещо генерално в живота си, но .... е късно!
      Затова, мили мъже, обичайте половинките си (без задължително да ги разбирате), подкрепяйте се и бъдете щастливи заедно. Хулите, плюенето и простотийките не ви помагат по никакъв начин да се чувствате добре, не го забравяйте!
      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
      Omnia vincit amor !

      Коментар


      • #48
        До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

        Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
        късно!
        Затова, мили мъже, обичайте половинките си (без задължително да ги разбирате), подкрепяйте се и бъдете щастливи заедно.
        Точно така... Аз ги обичам всичките

        А и мостове не ми се строят. Нека първо да довършат магистрала Люлин, па тогава ще мислиме за Хаваи
        Където Бирата, Там и Аз...

        Коментар


        • #49
          До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

          Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
          Tъй като дотук съм единственият явен архитект във форума, да ти отговоря, че аз зор за мост нямам! Но ти си намери архитект и си проектирайте моста, защото май и на тези години няма да проумееш нещо, което цял живот си отказвал да приемеш - че половете са с различна физиология, психика и дори начин на мислене, обусловени от различните им задачи, и че НЯМА НУЖДА да се разбират, съвсем достатъчно е да се приемат каквито са и да се отнасят с любов и грижа един към друг.
          Добре, че има доста мъже, ,които не разсъждават по начина "абе менструации, бременности, настроения, чувства, дрън-дрън, не ги разбирам и майната им, да се оправят, не ме интересува". ...
          Не е случаен изборът ми на мотоциклет... с една седалка! Много философия има в това...
          Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
          ... Нищо лично, просто съм срещала такива екземпляри в различни ситуации ... такива остаряват и умират самотни. Тогава едва се замислят дали не са сбъркали нещо генерално в живота си, но .... е късно! ...
          Все пак ми стана интересно, дали след като умра, ще се замисля?
          Последно редактирано от giorgio; 25-06-09, 12:34.
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • #50
            До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
            Все пак ми стана интересно, дали след като умра, ще се замисля?

            Намери някой екстрасекс да ти каже.

            И, ъ-ъ-ъ, когато някой ден се случи да провериш, обади се, моля те, да разкажеш (ако сме на една планета) или прати писъмце по Спиди, че нали сме едно голямо семейство, загрижени сме един за друг.
            НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
            Omnia vincit amor !

            Коментар


            • #51
              До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

              Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
              Аз съм бостанджия
              А братле ,я ми кажи ква е разликата между малката диня и малката жена
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • #52
                До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

                Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                А братле ,я ми кажи ква е разликата между малката диня и малката жена
                Тока ме хвана на тясно...
                (ама и ти не си човек... кка може така дамеизлагаш??? сега ше спрат да ми звънят )
                Където Бирата, Там и Аз...

                Коментар


                • #53
                  До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

                  Тока ли те хвана или чичко ти Фър?!
                  Бе, аз не знам ква е приликата или разликата, знам само, че големите мъже харесват малки женички (миньончета)...
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                  Коментар


                  • #54
                    До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

                    Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                    Бе, аз не знам ква е приликата или разликата, знам само, че големите мъже харесват малки женички (миньончета)...
                    ...едрите булки как-с лопатата или "от нас да мине"...или да утрепят Снежанка и да секвестират джуджетата...

                    Коментар


                    • #55
                      До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

                      Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                      А братле ,я ми кажи ква е разликата между малката диня и малката жена
                      С малка диня не можеш да с наядеш, ама с малка жена можеш да се.......
                      ПП. Оня новобранец Нивата отде да знае........

                      Коментар


                      • #56
                        До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

                        Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                        С малка диня не можеш да с наядеш, ама с малка жена можеш да се.......
                        ПП. Оня новобранец Нивата отде да знае........
                        Де да знам... Аз диня не ям
                        Където Бирата, Там и Аз...

                        Коментар


                        • #57
                          До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

                          Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                          Аз диня не ям
                          Бате, за динята разбрахме, за другото кажи...
                          Става въпрос дали ги разбираш, разбираш ли...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #58
                            До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

                            Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                            , знам само, че големите мъже харесват малки женички (миньончета)...
                            Големи на килограми и височина , или на обществено положение ?
                            Щото ако е първото ,твърдението не е вярно!
                            Уморените коне не ги убиват , нали ??

                            Коментар


                            • #59
                              До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

                              Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                              С малка диня не можеш да с наядеш, ама с малка жена можеш да се.......
                              ПП. Оня новобранец Нивата отде да знае........
                              Браво ,които яде дини виж как знае,няма начин да не знаеш тогава за кривата диня и куцата женаА да видим ся к'о ша каиш??
                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар


                              • #60
                                До: Какво знаем за жените?... ;-)))))

                                Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                                Браво ,които яде дини виж как знае,няма начин да не знаеш тогава за кривата диня и куцата женаА да видим ся к'о ша каиш??
                                Чиче...аз крива диня не съм виждал, тука мангалите се кръгли ги продават. А куца жена....ако да е куца, само да е млада....
                                ПП. Тука май не сме в спама, да не ни "окартонят" началниците...
                                ППП. Май съм някакъв екстрасенс....докато си помисля и темата пада в коша....или е другото, всяка тема, в която напиша нещо директно става за боклука. Не ми пука и при двете положения, радвам се на всяка нова тема за оспамване. Е, други мераклии....чисто нова тема за спамене, бе народе...
                                Последно редактирано от bodo; 08-07-09, 22:03.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X