Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имате ли си животно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Имате ли си животно?

    Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
    Как смърди немската овчарка?
    Имал съм осем години късокосмест и сега десета година старогерманец, което предполага да намирисва повече от първия, с тая грива, дето на гърдите стига 27см.Овчарката, както и другите породи почва да "смърди", ако не се разресва редовно и основно/доста по-важно от къпането/, особено при смяна на козината.При домашни животни този процес става целогодишен, ако не е дворно куче.Миризмата е реакция на организма, дали задушена кожа/стара козина или натрупан мъртъв епидермис, пърхут/, дали анални жлези, когато си гледаш животното и не те мързи да му отделиш нужното внимание и грижи, няма смърдене, примерно.
    Да не набеждаваме неподготвени животните от дадена порода, когато стопаните им смятат, че папу, ваксина и разходка изчерпват квотата от грижи за кучето.
    Говорим за домашно животно, при служебните приоритетите са други, респективно и грижите.
    Да,напълно съм съгласна с това!Споделих само какво ми костваше да бъда в един асансьор с Немска Овчарка и стопанинът
    и,нищо лично,нищо лошо.Та и за порчетата де,чак пък смрад да има....хората дали ще си ги гледат в къщи?
    Не казвай "Хоп" преди да си скочил

    Коментар


    • От: Имате ли си животно?

      Ето ги и моите добитъци Тове е ЛораНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0015.jpg
Прегледи:1
Размер:145.8 КБ
ID:5205471,
      а това ДъгласНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0036.jpg
Прегледи:1
Размер:188.1 КБ
ID:5205472
      тука са комплект Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0011.jpg
Прегледи:1
Размер:240.8 КБ
ID:5205473
      --------------------------------------------------
      [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

      Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
      [/FONT]

      Коментар


      • От: Имате ли си животно?

        Чак пък да смърди!? Всяко животно което гледаш в апартамент оставя своята миризма(костенурките също), и ти сигурно "смърдиш" на парфюм но те не се оплакват само гледа сгоден случай да се отъркалят в някое..... Моите са дворни и никои на никого не смърди
        --------------------------------------------------
        [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

        Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
        [/FONT]

        Коментар


        • От: Имате ли си животно?

          Първоначално публикуван от Янита Преглед на мнение
          Лееекинко започва да ми намирисва на заяжданеАко има смрад,как ги виждаш тези хора,дали ще търпят?Ако животинката е домашна,тя си е като всяко друго животинче.А Немската овчарка как смърди не е истина,някои хора си ги отглеждат дори в апартаментТа в този ред на мисли.....
          Не ,не е заяждане ,просто се зачудих,защото им се носи слава ,че намирисват. Иначе и аз имах немска овчарка-късокосместа и имаше моменти в които наистина не се търпеше,но при полагане на грижи нямаше проблеми.Предполагам и при поровете е така
          Поздрави

          Коментар


          • От: Имате ли си животно?

            Абсолютно сте прави, всяко животно без грижи има миризма, при порчетата е същото. Имам и питон и там е същата работа. Без грижи не става
            Поздрави
            Ники Петков

            Коментар


            • От: Имате ли си животно?

              Ами то и с хората е така.Ако не се къпем .......нали?
              Не казвай "Хоп" преди да си скочил

              Коментар


              • От: Имате ли си животно?

                Абсолютно си права. Преди малко изкъпах малките дяволчета, сега тичат и разнасят миризма на бебешки шампоан из къщи.
                Ники Петков

                Коментар


                • От: Имате ли си животно?

                  Първоначално публикуван от nikonti Преглед на мнение
                  Абсолютно си права. Преди малко изкъпах малките дяволчета, сега тичат и разнасят миризма на бебешки шампоан из къщи.
                  На мен много ми харесаха...много игриви и сладки
                  Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                  Коментар


                  • От: Имате ли си животно?

                    Първоначално публикуван от nikonti Преглед на мнение
                    ...миризма на бебешки шампоан из къщи.
                    Стигнах до този извод, след какви ли не скъпарски шампоани за животни, а на всичкото отгоре и екземи завъдихме.Сега сме ток, косъма свети, грижи никакви с козината и кожата.

                    Коментар


                    • От: Имате ли си животно?

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200120101729.jpg
Прегледи:1
Размер:138.0 КБ
ID:5205511

                      А това е нашия шарпей,на две годинки.
                      My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                        Стигнах до този извод, след какви ли не скъпарски шампоани за животни, а на всичкото отгоре и екземи завъдихме.Сега сме ток, косъма свети, грижи никакви с козината и кожата.
                        Някога имах куче порода Ротвайлер.Ветеринаря ми предложи шампоан по-скъп от мояЗа 10-тина лева ставаше дума.Аз му благодарих учтиво...купих за 3лв. и пак си беше чистичко

                        Първоначално публикуван от Asen_Daskalski Преглед на мнение
                        [ATTACH=CONFIG]243385[/ATTACH]

                        А това е нашия шарпей,на две годинки.
                        Хехе ,много е сладко.Това кученце е от онези породи където кожата му е в повечкоМного е сладко
                        Последно редактирано от Тихомир; 04-09-10, 21:17.
                        Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                        Коментар


                        • От: Имате ли си животно?

                          Първоначално публикуван от Янита Преглед на мнение
                          На мен много ми харесаха...много игриви и сладки
                          Когато са будни, вкъщи е като на война, нема такива сладури.
                          Ники Петков

                          Коментар


                          • От: Имате ли си животно?

                            Първоначално публикуван от nikonti Преглед на мнение
                            Когато са будни, вкъщи е като на война, нема такива сладури.
                            Мебели похапват ли и от къде да си купя един такъв калпазанин??
                            --------------------------------------------------
                            [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                            Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                            [/FONT]

                            Коментар


                            • От: Имате ли си животно?

                              Първоначално публикуван от nikonti Преглед на мнение
                              Когато са будни, вкъщи е като на война, нема такива сладури.
                              Аз видях клипчето и много ми харесаха
                              Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                              Коментар


                              • От: Имате ли си животно?

                                Аз мислех да продавам малките, НО решихме с жена ми да си ги оставим и тримата (няма как да продадеш такива сладки създания). Имам колега който има едно женско за продаване (Ако и той не е решил да си го остави), Мебелите не похапват, защото те не са гризачи, хищници са. Ако проявявате интерес за покупка на малко дяволче, пишете на лични за да ви свържа с колегата ми.
                                Поздрави

                                п.п. ако имам грешки моля за извинение, скачат ми по главата и по клавиатурата.
                                Ники Петков

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X