Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имате ли си животно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Имате ли си животно?

    Колега, моя трети домашен любимец ( на снимката с джак и куки ) като го види това куче и иска да намачка монитора.Много е готин.
    Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
    feikot@abv.bg
    Обратно дороги - НЕТ !

    Коментар


    • До: Имате ли си животно?

      Аз си имам плъхче.
      Противно на предрасъдаците на хората се оказа доста интелигентно любопитно, миличко животинче.
      Дори се подлага на дресура, за около месец го научих да идва при мен, ама само когато е гладен . По-всеядно животно от плъха не съм виждал, това животно нищо не отказва. Като започнем от стандарните фуражи минем през месо(дори това му е любимата храна), сладко(вкл. шоколад), зале, краставици, домати и завършим вечерта с бира и вино .
      Ааа забравих най-важнотo казва се Горбачов.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Имате ли си животно?

        Първоначално публикуван от thedog Преглед на мнение
        Аз си имам плъхче.
        ако ти треба мишка за компания може да дойдеш да си хванеш,тука се прескачат,и вършаат яко,на ден скапват по 4-5чувала фураж..... допълнително са дресиране да прояждат стомана и бетон.

        Коментар


        • До: Имате ли си животно?

          Ето го и нашия звяр

          РаРа


          VARADERO SD2

          Коментар


          • До: Имате ли си животно?

            хм освен 7 котки (след последното раждане) си ''имаме'' и таралежи в двора. оставяме им разни вкуснотии и вече взеха да си обикалят през ноща като у дома. което само ни радва.... незнам къртиците дали се броят... имаме си и от тях а ние сме на мнение че не трябва да се гонят животни от местообитанието им и въпреки че понякога ми писва да ''ремонтирам'' след тях си джиткат на воля. особено след като една нощ когато си спахме на двора и една дойде почти до нас (въпреки че съм чувал да твърдят че не излизали отгоре) красиво създание.....за кучето от аватара ми не ми се говори , напусна тоя свят... и още не можем да се решим на друго...... беше от майка хъски с каракачански баща.....
            висете отпуснато

            Коментар


            • До: Имате ли си животно?

              Ето го и моя:



              Коментар


              • До: Имате ли си животно?

                Аз имам куче смесица между немска овчарка и домерман голям изруд взех го от един ловджия 7-8 години е пазач на вилата ми една тухла не са взели.

                Коментар


                • До: Имате ли си животно?

                  Снимка 1

                  Снимка 2

                  Коментар


                  • До: Имате ли си животно?

                    Незнам как го правят, но гадинките си обменят инфо, че там едни малоумници приемат и хранят без пари
                    Докато течеше "Операция Феникс", се появи тази автофенка, а баш за рожденният ми ден се надовлече от някъде ето това клепоухо....и останах вече имам 4 кучета, 15котки
                    Прикачени файлове
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • До: Имате ли си животно?

                      Имам два мъжки бултериера, единия е на 5 години, другия на 2 и 2 месеца.Идеалните апартаментни кучета, след като спрат да гризат мебелите де

                      Коментар


                      • До: Имате ли си животно?

                        Имам си beagle,казва се Quatro (така си дойде от Чехия).Млад шампион е на България и Македония...ще го правим и голям де .
                        Още бебе...

                        ...и още от малък започна...


                        ...но сега тренира...за световното
                        Николай Миланов

                        "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

                        Коментар


                        • До: Имате ли си животно?

                          Глезльото през лятото


                          Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
                          Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

                          Коментар


                          • До: Имате ли си животно?

                            Няма да слагам снимки на трите кучета защото ме е яд.До там съм я докарал,че най големия ми пес спи на мойто легло,втория на черджето пред входната вратата на къщата ,а третия зад нея.За мен остана едно диванче.Добре,че живея в къща с голям двор,че през деня не ме тормозят.Така съм свикнал с тях и им угаждам ,че се чудя как жена ми ме търпи

                            Коментар


                            • До: Имате ли си животно?

                              Ето я и моята красавица..





                              OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                              Коментар


                              • До: Имате ли си животно?

                                Моите се увеличиха с ДЕВЕТ бройки...









                                Но са толкова сладки....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X