Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подаръкът.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Подаръкът.

    Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
    43° 8'47.99"N 25°30'55.20"E
    Зоната на Водопада - координати от Google Earth
    Голямооо Благодаря
    Сега остава да дойдеш с нас, и да ни попееш там
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #17
      До: Подаръкът.

      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
      Евала на кака Мими, ще ми е интересно да чуя Делю Хайдутин изпят от нея в малко по-нормална обстановка.Мисля че има добри данни
      И да обещаеш на бургаската група една разходка до това много романтично водопадче
      Не съм порастнала достатъчно за да стана кака

      Близо до това място (от водопада не се чува много добре ...там) има по-нормална обстановка , и напълно подходяща за целта, както и много други невероятно красиви места ...
      Но за да е по-интересно и приятно ще е добре да се организира по-старателно, да се избере подходящият момент ...
      Последно редактирано от iai-bg; 27-05-08, 10:02.
      Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

      Коментар


      • #18
        До: Подаръкът.

        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
        Браво, те това е подарък!

        Не можеш да го забравиш,

        не можеш да го изгубиш,

        но можеш да го споделиш със всички и пак да си е твой........
        По-добре не знам дали може да се каже. Респект.

        От гледката на водопада ме побиха тръпки!!! За такова местенце си мечтая от години!!! БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ!
        Последно редактирано от cveti; 27-05-08, 14:11.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          До: Подаръкът.

          Красиво място. Хотнишки водопад. Погледнах в Гугълърта, ама в този район сателитните снимки са размазани. При следващото ми ходене до В.Търново непременно ще го посетя.
          Адаш, прекрасен подартк!
          О899 2б2 1З2

          Коментар


          • #20
            До: Подаръкът.

            Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
            Невероятно. Къде ги намирате такива жени?
            В Залите по айкидо, по конните бази, катерещи се по скалите или в пещерните клубове и туристическите дружества, може и при велосипедистите да търсите ... по рядко покрай морето, а в барчетата и ресторантите почти съвсем не се срещат...
            Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

            Коментар


            • #21
              До: Подаръкът.

              Хора накефихте ме,
              Честит рожден ден на патерици.
              Водопадът се намира на 18 км от Велико Търново и е уникално място.
              по главния път София- Търново когато идваш от София се завива вляво на първото възможно място/ разклон не помня за кое село беше, има реклама на месомелачница/след втория разклон за село Балван.Кара се само направо и се стига до селото Хотница, мисля че беше ,там се прави обратен завой и се тръгва успоредно на скалите .Много е особено красиво есента. От там се продължава в посока Ловеч и се стига до Крушунските водопади.
              Много ми хареса пещерата ,не успях да я позная коя е ,но е супер.
              Подаракът въобще нямам думи ....
              Мария е голяма работа.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #22
                До: Подаръкът.

                Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                В Залите по айкидо, по конните бази, катерещи се по скалите или в пещерните клубове и туристическите дружества, може и при велосипедистите да търсите ... по рядко покрай морето, а в барчетата и ресторантите почти съвсем не се срещат...
                Eeeх, а какво да кажем(правим) ние с гайдите...

                Коментар


                • #23
                  До: Подаръкът.

                  Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                  Не съм порастнала достатъчно за да стана кака

                  Близо до това място (от водопада не се чува много добре ...там) има по-нормална обстановка , и напълно подходяща за целта, както и много други невероятно красиви места ...
                  Но за да е по-интересно и приятно ще е добре да се организира по-старателно, да се избере подходящият момент ...
                  Извинявай за кака-та
                  Относно организацията...към края на Юни може да организираме нещо преди концерта на Whitesnake & Def Leppard, предполагам ще се съберем една сериозна група от Бургас, я кажи ти как си с времето ?
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • #24
                    До: Подаръкът.

                    Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                    В Залите по айкидо, по конните бази, катерещи се по скалите или в пещерните клубове и туристическите дружества, може и при велосипедистите да търсите ... по рядко покрай морето, а в барчетата и ресторантите почти съвсем не се срещат...
                    Пак съм търсил на грешното място .За третия път ще знам вече
                    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                    0899187766

                    Коментар


                    • #25
                      До: Подаръкът.

                      Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
                      Хора накефихте ме,
                      Честит рожден ден на патерици.
                      Водопадът се намира на 18 км от Велико Търново и е уникално място.
                      по главния път София- Търново когато идваш от София се завива вляво на първото възможно място/ разклон не помня за кое село беше, има реклама на месомелачница/след втория разклон за село Балван.Кара се само направо и се стига до селото Хотница, мисля че беше ,там се прави обратен завой и се тръгва успоредно на скалите .Много е особено красиво есента. От там се продължава в посока Ловеч и се стига до Крушунските водопади.
                      Много ми хареса пещерата ,не успях да я позная коя е ,но е супер.
                      Подаракът въобще нямам думи ....
                      Мария е голяма работа.
                      Пътя към водопада:
                      Село Момин сбор на 4 километра от Велико Търново в посока София , пада се от северната страна на пътя . Минава се през селото и по 8-9 км. живописен път с множество завои и зеленина и се излиза в близост до постоянния извор който захранва водопада, следва началото на каньона - в края на който е самият водопад. За да не правите обратен завой в селото може да завиете в ляво на разлкона веднага след стръмното слизане близо до края на каньона.
                      Преди 2 години изградиха еко-пътека , която позволява по-лесно разглеждане на каньона (още ми е криво за дърветата които бяха отрязани за да им е по добра гледката на туристите) ... Има и масивна беседка с камина-барбекю ... Но на мен си ми харесваше повече преди ...
                      Ако се подхожда от север към водопада може да се мине през Самоводене , или покрай едно секретно поделение между Ресен и Хотница ...
                      За водопадите до Крушуна: Отправяте се към град Левски, в близост до него е град Летница, а близо до Летница е селото Крушуна - южно от него са водопадите в зоната на деветашкото плато ...

                      Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                      Eeeх, а какво да кажем(правим) ние с гайдите...
                      -Не ми се е случвало да видя някой да свири на гайда и да няма много хора струпани около него ... от какво точно се оплакваш ?


                      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                      Извинявай за кака-та
                      Относно организацията...към края на Юни може да организираме нещо преди концерта на Whitesnake & Def Leppard, предполагам ще се съберем една сериозна група от Бургас, я кажи ти как си с времето ?
                      Два пъти вече съм си празнувала рожденният ден там в края на Юни , така че момента е много удачен. Зная че морските хора не ходят много на плаж , но все пак - носете си бански ако ползвате , както и дебели дрехи !!! Да се изкъпеш в освежителна сладка вода (без да си солен после) е несравнимо преживяване ... Дано не ни изпреварят кравите... и забрави за каката ...
                      Последно редактирано от cveti; 30-05-08, 05:31. Причина: цитатите
                      Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Подаръкът.

                        А кой ти каза , че се оплаквам? Според теб нямам ли право на лирична въздишка? Май грешно ме тълкуваш , а аз нямам славата на сложен човек...

                        Коментар


                        • #27
                          До: Подаръкът.

                          Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                          Два пъти вече съм си празнувала рожденният ден там в края на Юни , така че момента е много удачен. Зная че морските хора не ходят много на плаж , но все пак - носете си бански ако ползвате , както и дебели дрехи !!! Да се изкъпеш в освежителна сладка вода (без да си солен после) е несравнимо преживяване ... Дано не ни изпреварят кравите... и забрави за каката ...
                          Кой каза че не ходим на плаж няма такова нещо, само да имам свободно време, и веднага с палатката бягам надоло по черноморието За каката се разбрахме, ама не разбрах кога ти е Рд иии ще ни пееш ли Делю Хайдутин, щом е за идеята и мегафона ще взема
                          Последно редактирано от cveti; 30-05-08, 05:31. Причина: цитатът
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #28
                            До: Подаръкът.

                            Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                            ... Но на мен си ми харесваше повече преди ...
                            Е, за съжаление такива местенца остават все по-малко.

                            Поздравления за всичко. Много се кефя на хора като теб.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Подаръкът.

                              Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                              ... не разбрах кога ти е Рд иии ще ни пееш ли Делю Хайдутин, щом е за идеята и мегафона ще взема
                              Иване, обмислям как да върна жеста. Вече се е оформила някаква идея. Ще има и "дельовата" и много други... На Мария, вЕрвай ми, мегафон и не трябва...
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Подаръкът.

                                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                                Иване, обмислям как да върна жеста. Вече се е оформила някаква идея. Ще има и "дельовата" и много други... На Мария, вЕрвай ми, мегафон и не трябва...

                                Докато ти пее ще е добре, Смятай обаче какво ще е ако ти се кара.
                                А иначе подаръкат е уникален, нямам думи. Умното си е умно. Бъдете здрави.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X