Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-най-тъпа....

    Аз пък пък се нервирам на "синият кон" от нещо си сладичко.А на джъмбо кърти мифки,чак не мога да схвана кво прави тоя мистър скруч...
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • От: Най-най-тъпа....

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Най ме дразни оная с големия задник и зеленото сукманче от Париба
      И аз тъй. Как ходи по калдъръма и с едното око гледа изнадолу да се не сурине, а с другото - напреде - да изглежда шпиц.

      Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk
      Черно, мирише и разваля характера!

      Коментар


      • От: Най-най-тъпа....

        Преди докато си помисля за риболов и във всеки сайт ми се появяваха реклами на въдици, макари и т.н. От 2 седмици съм в България и постоянно ме облъчват отвсякъде с някакъв крем...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20181230-182551_Chrome.jpg
Прегледи:1
Размер:711.2 КБ
ID:5805832
        Дали нещо не ми е наред...???

        Коментар


        • От: Най-най-тъпа....

          Ако чувстваш сухота, вероятно ще се наложи да го ползваш.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Най-най-тъпа....

            Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
            А на джъмбо кърти мифки,чак не мога да схвана кво прави тоя мистър скруч...
            И аз така. Дъщеря ми (5 год.) обаче ме светна - плаща си на разносвачите на промоционалните брошури на Джъмбо да не пълнят с тях пощенските кутии на добрите хорица, а да му ги носят на него. Един вид - да им прееве Коледата, щото няма да знаят че има промоции в Джъмбо. Но е разобличен.

            П.С. Ако почнете да гледате рекламите по детските канали - направо ще си метнете въжето. Бебе, което се напикава, акащо куче, плъх който трябва да го пребиеш с лопата (не се шегувам)....

            П.П.С. За колегата с вагиналната сухота - за всеки случай иди на гинеколог, може и да е нещо сериозно
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • От: Най-най-тъпа....

              Ха, Росич... добре дошъл!
              Странни реклами ти се падат...
              42

              Коментар


              • От: Най-най-тъпа....

                Най-смислената реклама от доста време насам е на Хайникен с Нико Росберг.
                Весело посрещане и наздраве!

                Коментар


                • От: Най-най-тъпа....

                  Има една дивотия на Била, появява се тетка и казва: "Ни е от Била ВЯРВАМЕ...."... Представям си висшия ешелон на Била, като апосотли, как вярват,че всеки клиент трябва да получи нещо си... Вярват те, дръжки...Ей тая дума, Вяра, трябва да се забрани да се ползва за реклама.
                  Пътят е целта.

                  Коментар


                  • От: Най-най-тъпа....

                    Просто трябва да спрете да гледате български реклами
                    Ето това е реклама

                    https://youtu.be/fli3zzbrBEE

                    Коментар


                    • От: Най-най-тъпа....

                      Поради спецификата на компанията, в която прекарах новогодишната нощ, гледах (от доста време) телевизия. И направо ми се повръща от спонсорираната от държавата БНТ. Да пускаш до последно реклами, включително и непосредствено до началото на поздрава на Президента, е меко казано проява на кирташки непрофесионализъм. Покрай БНТ, превключвах между няколко руски и украински телевизии, една полска и гръцката (там само гледах, че грам гръцки не вдявам). Подобна помия (като нашата) не видях никъде другаде. BBC, където уж рекламата е двигател на прогреса, също бяха на висота, поне по отношение на зрителите. Не знам колко точно са спечелили БНТ от "майонезата Краси", ама мен ме губят като клиент и зрител.

                      Коментар


                      • От: Най-най-тъпа....

                        WC Teleshop https://www.youtube.com/watch?v=QbNsbgE7Kxs Китодар е съвършен идиот, признавам си че я изгледах цялата.
                        Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

                        Коментар


                        • А тая с футболния съдия, дето се диви на гладката кожа на футболистите докато пръска със спрея по тревата?

                          И веднага следващата - някакъв пожарникар души мишницата на парфюмиран чичак след бягане. Даже по едно време и го прегръщаше накрая, ама явно са се усетили, че са прекалили и изрязаха тази част.

                          ​​​​​​Европеизацията върви с пълна сила.
                          Черно, мирише и разваля характера!

                          Коментар


                          • Absolut
                            Absolut коментира
                            Редактиране на коментар
                            Ми, след "успехите" на Бъд Лайт и Кевин Клайн, що да не се пробват и тук?

                        • Поредната дивотия, която ме кара да си метна въжето е:
                          "Джъмбо Джъмбо Джъмбо Джъмбо Джъмбо Джъмбо Джъмбо Джъмбо Джъмбо Джъмбо Джъмбо Джъмбо Джъмбо...."
                          Не е истина какъв творчески усет имат...
                          Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                          0887/осемпет 66 4осем

                          Коментар


                          • Странна тема. Някой се е прецакал да изгледа или изслуша някоя тъпа реклама. И за да не е единствения прецакан, споделя с останалите незабравимото съдържание...
                            Хипотетично може да прекъсне веригата на "булшит-трансфера" като си замълчи и не споделя...
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • Що бе? Много е готино докато вечеряш да ти говорят за разстройство или месечен цикъл (с онази пуФкавата фигуристка)!
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X