Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-най-тъпа....

    Първоначално публикуван от Alexr Преглед на мнение
    По телевизията върви някаква реклама на козметика за мъже, ама убийте ме, не помня нито марката, нито какво точно рекламираха - дали дезодорант, дали пяна за бръснене. Само съм запомнил, че нещото е подпомогнато от силата на "черен карбон". И се замислям всеки път какъв е този "черен карбон". Че "карбон" е "въглерод" - ясно. Че въглерода може да е във вид на въглен или графит и двете са черни, също. Ама не виждам нито едното, нито другото да има място в козметиката, щото много трудно се измиват и двете от кожата.
    Май беше пяна за бръснене. И аз им се чудя, баси и силата на "черен карбон", каквото и да означава това.

    Коментар


    • От: Най-най-тъпа....

      Първоначално публикуван от Georgi_G Преглед на мнение
      Май беше пяна за бръснене. И аз им се чудя, баси и силата на "черен карбон", каквото и да означава това.
      Това е за тия, дето са избутали осми клас със зор. А те не са малко.......,
      ама търсят карбонови жанти и карбонови лепенки против търкане на боята на кочината.

      Коментар


      • От: Най-най-тъпа....

        Фаворит ми е рекламата на "енергоспестяващо" устройство в този форум, което плашело енергото.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • От: Най-най-тъпа....

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          Фаворит ми е рекламата на "енергоспестяващо" устройство в този форум, което плашело енергото.
          Аз дори си направих труда да кликна на рекламата, а ти?
          Съкива ли опорните точки?
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Най-най-тъпа....

            Най-тъпи за момента са ми рекламите на "Пиратус банк",бият издутите стомаси,одрисканите задници и половия дискомфорт на дамите!
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • От: Най-най-тъпа....

              Тея имат доста ефектни реклами
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Най-най-тъпа....

                още може


                -Чем занимаетесь по жизни?
                -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                Коментар


                • От: Най-най-тъпа....

                  Преди малко мернах нещо от сорта “Ако не ви стигат доходите,не започвайте втора работа!Теглете кредит!“
                  Просто и логично!
                  Последно редактирано от Krelion; 28-10-18, 22:41.
                  Дизелов Jeep, не е Jeep.

                  Коментар


                  • От: Най-най-тъпа....

                    Дезодорант със силата на черен карбон.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Най-най-тъпа....

                      Има и пяна за бръснене с черен карбон. Интересно как са прикрили черния цвят?

                      Коментар


                      • От: Най-най-тъпа....

                        Не е въз тъпичка , ама е малко ту мъч.
                        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                        Ford Fiesta 1.4 Tdci

                        Коментар


                        • От: Най-най-тъпа....

                          Новата графична среда на самсунговете се казвала Уан Уи. Ай дано Путко Мафани да придобие такъв уред.

                          Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk
                          Черно, мирише и разваля характера!

                          Коментар


                          • От: Най-най-тъпа....

                            "Кауфланд-официалният партньор на Дядо Коледа" ме свали от коня просто...
                            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                            Коментар


                            • От: Най-най-тъпа....

                              За мен тази година класацията печели рекламата на Джъмбо.
                              После е фалшивото свирене на флейти, май нещо Киндер беше.
                              Наравно с нея са две реклами, дето едни ге@ове рекламират патки или пуйки от лидл, или друга верига, все там.
                              Ужасни са и всички на Триваго, дето една кифла си върти главата в една посока и джуките в другата. И е неизменно грозно облечена.
                              За Теленор няма да говоря, пълна отврат.

                              И само като си помисля, че за всичко това са дадени много пари...
                              Георги Донев, 0889 437 687
                              Nissan Patrol Y60

                              Коментар


                              • От: Най-най-тъпа....

                                Най ме дразни оная с големия задник и зеленото сукманче от Париба
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X