Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-най-тъпа....

    Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
    Последният блясък, който неимоверно ми докарва повдигане е телевизионната реклама:
    "Краве сирене Белииса, козе сирене Белииса...какво друго?Кашкавал, кисело мляко, прясно мляко...", общо 46 вида млечни продукти, 12 сантиметрови пирони, котешки тоалетни, газови котлончета, коли на старо, акрилна боя и совалката "Индевър", баси...
    Кому е нужно повтарянето на въпросната търговска марка до припадък?!
    Очевидно, за да я запомня и никога не си купя този продукт...Тъпаци.А така добре биха могли да си представят стоката...
    Именно! Никога няма да си купя техен продукт! Такава досада отдавна не ми беше попадала.

    Обаче ти отиваш в бисерите! С глас се смях!
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Най-най-тъпа....

      Научих децата да се надпреварват кой ще докопа дистанционното първи да смени канала като чуят тая дума белиса,значи старт.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Най-най-тъпа....

        Не гледате позитивно на явлението. На първо място - ако филмът е хубав но трябва да се свърши нещо бързо - изчаква се първата реклама, свършваш каквото трябва (като че ли всичко е изчислено) и продължаваш с филма. Второ, макар, че има и копирани реклами, при сътворените в България все повече специфичното българско чувство за хумор прелива от вицовете в рекламите.
        Има и още позитивни страни но ще стане много дълго.
        ОФБ ДБ X22SE
        Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

        Коментар


        • От: Най-най-тъпа....

          Мислех, че рекламата на Белисима ме вбесява само мен! Ама явно не! От друга страна лоша реклама няма, ще запомнят името!
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • От: Най-най-тъпа....

            Негър,убеждава жена ми, че не съм негър...не мириша на негър...а трябва.Аз не съм негър и не искам да бъда. Няма да си купя нещо, с което да мириша на негър. А ако жена ми ми подари такова нещо...ще я пратя на негър...
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • От: Най-най-тъпа....

              Отскоро в ТВ ефира, се завъртя новата ми любима реклама:

              Кадър на Созопол.Камерата се отдръпва грозно и какво вижда драгия зритееел...
              Спалня, разхвърляна, а на един (1) метър от нея,мъж седнал на ... ТОАЛЕТНА?!?!? И ака... Кенеф в спалнята?!?!?

              Полсанието е,видно, като си мизерник си наемаш мизерна стая с кенеф (пак добре,че не показаха клекало с ибрик,басимуси), в спалнята,щото кой знае каква мизерия си ял.От друга страна,за кво страда,като през прозореца му се вижда море и пясък и гадния Созопол...
              Абе да хванеш тия от рекламната агенция и клиента,одобрил тоя шит,та да ги разцелуваш.
              Пътят е целта.

              Коментар


              • От: Най-най-тъпа....

                А аз съм виждал такава квартира в София .
                Мазе (най-много да беше 4-5 квадрата) с едно легло вътре, шкафче и .... тоалетна чиния до главата . В другия край - душ кабина.
                Та се не знае

                Коментар


                • От: Най-най-тъпа....

                  Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
                  А аз съм виждал такава квартира в София .
                  Мазе (най-много да беше 4-5 квадрата) с едно легло вътре, шкафче и .... тоалетна чиния до главата . В другия край - душ кабина.
                  Та се не знае
                  По ТВ гледах как един японец си направи стайче във фугата между два блока , широко един метър.
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • От: Най-най-тъпа....

                    Стаите с тоалетна чиния в средата не са непременно мизерни. В някои хотели това са просто стаи със специално предназначение.

                    Коментар


                    • От: Най-най-тъпа....

                      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                      По ТВ гледах как един японец си направи стайче във фугата между два блока , широко един метър.
                      В Китай има клетчици под наем, големи колкото вътре да се побере легнал китаец с лаптопа си.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:U100P200T1D313338F8DT20100409000424.jpg
Прегледи:1
Размер:53.7 КБ
ID:5669969

                      На луксозните им казват "capsule hotel". В Япония също ги има:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hotel-1(1).jpg
Прегледи:1
Размер:70.4 КБ
ID:5669971

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hotel(2).jpg
Прегледи:1
Размер:28.6 КБ
ID:5669972
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Най-най-тъпа....

                        И ако ти виси личната карта на палеца на крака, нещо ми прилича на като да си поумрял лекинко...

                        Коментар


                        • От: Най-най-тъпа....

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          И ако ти виси личната карта на палеца на крака, нещо ми прилича на като да си поумрял лекинко...
                          Тия са си тотално друг чишит хора. Но се сещам за едни сцени по летищата като стане някоя патаклама (я някой вулкан подпръцне, я кръцнат тока), с едни спящи по подовете и прочие. За такива моменти на такива места ми се чини по практично от спането на пода. Ама според филма, който гледах, си имат и кажи-речи постоянни обитатели. Лично бих отишъл в гората на землянка пред това.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Най-най-тъпа....

                            Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                            Отскоро в ТВ ефира, се завъртя новата ми любима реклама:

                            Кадър на Созопол.Камерата се отдръпва грозно и какво вижда драгия зритееел...
                            Спалня, разхвърляна, а на един (1) метър от нея,мъж седнал на ... ТОАЛЕТНА?!?!? И ака... Кенеф в спалнята?!?!?

                            Полсанието е,видно, като си мизерник си наемаш мизерна стая с кенеф (пак добре,че не показаха клекало с ибрик,басимуси), в спалнята,щото кой знае каква мизерия си ял.От друга страна,за кво страда,като през прозореца му се вижда море и пясък и гадния Созопол...
                            Абе да хванеш тия от рекламната агенция и клиента,одобрил тоя шит,та да ги разцелуваш.
                            Вече съм като букмейкър във къщи. Залагаме със жената дали при поредната реклама ще се рекламира диариа OFF или диария ON. Но вчера докато гледах филм имаше 2 реклами на такива препарати. Нормално е нямаме си други проблеми ,ни цигани,ни политици,ни бюрокрация и тн все нещо трябва да развълнува народа.
                            о897ч87о3о

                            Коментар


                            • От: Най-най-тъпа....

                              Ня,ня,ня,ня,ня,ня,ня,ня,ня,ня,ня,ня,ня,ня,ня,няАм петна под мишниците.
                              „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                              Коментар


                              • От: Най-най-тъпа....

                                В някакви редки случаи рекламите дори са ми били полезни, но си имам една класация и аз:
                                -Седят мъж и жена в апартамента си рано сутрин и преживят закуска, сякаш са в старчески дом.Радиото свири някаква мелодия от 1938-ма...На улицата в някакъв изкоп, мъж в работни дрехи реже някакъв дебел кабел с огромни клещи, при което дори хвърчат искри, после съединява някакви други и един пуяк грабва микрофон и почва да нарежда на всички да ядат бисквити "Б...вита" с един много типичен заповеднически тон.
                                -Рекламите на верига "К...ланд" по радиата, допреди известно време.Диктора крещеше оферти за чушки и краставици така, все едно ако не си ги купиш, ще последва допълнително копаене на камъни в затворническата кариера за деня.По някое време това изчезна и сега същия диктор реди офертите с далеч по спокоен тон.
                                -Последното е реклама, която тече и в момента.Купувайте мебели!Купувайте мебели от еди къде си.И отново със заповеднически тон.

                                Дразнещото за мен е тона с които ти се заповядва.Не се рекламира нищо... няма го "нашия продукт е такъв и такъв, затова го предпочетете", а има директно заповед-купувайте!Посланието изглежда е че аз съм заблудена овца с пари, която трябва да се напъди да ги остави където трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X