Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-най-тъпа....

    Нова порция помия...

    Три моми,самотни,неудовлетворени си мелят глупави приказки...Виждат в отсрещния двор момък,напет и глуповат.Коментират го как ще го схрускат,но...
    Момъкът глуповат идва и им показва лекьосана риза,с петно,по цвят силно наподобяващо семенна течност(?)...Видно кварталният *бльо...Рекламата е за някакъв перилен препарат,известен основно сред незадоволените и самотни жени.

    Друга реклама,този път не българска...
    Семейство,естествено мъж,жена,момче и девойка тийнейджърка.седнали са да закусват.На вратата се звъни,там младеж и тинейджърката отива при него.Бащата,силно неодобрително ги гледа,а майката,ох майката...Набутва парче филия с течния шоколад на мъжа си,а цялото и греещо лице говори : "Е,ще го сложат на дъщеря ни,ама нищо,хапни си хлебче с шоклоладец".Таткото си хапва хлебчето,ма кво му пука за щерката вече...


    Реклама на верига за бързо,но некачествено хранене...
    Седят едни известни актьори и се смеят ,ама неадекватно се смеят,та се заливат от истеричен смях...Малоумен смях,изнасилен и по скоро неприятен...
    Видно са яли весели кексчета или химия някаква,но не изглеждат щастливи,каквото е "посланието" на рекламата....
    Последно редактирано от charger; 03-03-15, 12:36.
    Пътят е целта.

    Коментар


    • От: Най-най-тъпа....

      charger, не го приемай толкова навътре... От друга страна - рекламите, които си посочил явно са ти направили впечатление - т.е. са си свършили работата.
      Дали ще те привлекат към конкретния продукт не е толкова важно. Важното е, че за продукта се говори и е разпознаваем...
      А как ще го направят - ако покажат сертификата на продукта едва ли на някой ще му направи впечатление...
      Ама ако го подкрепят със странен звук, който да те накара да се обърнеш (истеричния смях, шум от хеликоптер или 'бял шум' в реклама за тестове за бременност и т.н.) то щеш нещеш - обръщаш внимание.
      Също така обръщаш внимание на 'абсурдни' ситуации... Например рекламата на Ямахата с кученцето, или оня тъмничкия от ямайка дето бута камиона на реклами за вафли...
      Или няколкото много абсурдни реклами на кредитна фирма от рода 'и хоп - лисичка от мола...'
      Не ме ядосват - напротив... Радвам се на находчивостта на правилия реклама - накара ме да се обърна. Обаче това съвсеееем не значи, че бих си купил продукта... Поне при мен едното съвсем не е свързано с другото - рекламата си е като кратко анимационно филмче - за забавление
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Най-най-тъпа....

        Slow, прав си.Донякъде.Според мен основно за рекламата е да ПРИВЛЕЧЕ към продукта.Не само да го запомниш.
        Реймън Чандлър в един от романите си споделя, че много старателно запаметява рекламите, за да знае какво да не си купи...

        И не знам дали вече е споменато, но: "Баазарът ми, е много по-добър от баазарът ти." ме изкарва извън релси...
        Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
        0887/осемпет 66 4осем

        Коментар


        • От: Най-най-тъпа....

          А тия шампоани, дето от тях косата им се пълни с обем? Смятай кви кретени. Ама женските кво им разбират главите от обеми.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Най-най-тъпа....

            Охх Рахатясах от като мога да ги шкартирам рекламите!!

            Коментар


            • От: Най-най-тъпа....

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              А тия шампоани, дето от тях косата им се пълни с обем? Смятай кви кретени. Ама женските кво им разбират главите от обеми.
              ти пък що гледаш точно реклами за шампоан
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • От: Най-най-тъпа....

                Сещaте ли се в "зорaтa нa демокрaциятa" кокa колa и пепси кaк нaвлизaхa- в реклaмно време прaвихa едвa ли не пълноценни музикaлни клипове.
                Според мен бяхa добри.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • От: Най-най-тъпа....

                  Кока Кола е стандарт.Както Найк, или кой да е сериозен автопроизводител.
                  Там издънка има на десетилетие, примерно.Една.
                  Не е като шампоаните, или боите за коса.
                  И да знаете: Всяка уважаваща себе си домакиня, е длъжна да носи ПОНЕ три кила прах за пране в портмонето си...Нищо не знаете вие!!!
                  Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                  0887/осемпет 66 4осем

                  Коментар


                  • От: Най-най-тъпа....

                    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                    ти пък що гледаш точно реклами за шампоан
                    Как защо! За ОБЕМ!

                    На мен пък обемът ми идва на корема! колкото и да го плакна, все там се задържа шампунят!
                    Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                    Коментар


                    • От: Най-най-тъпа....

                      А к'во ше кажете за тая тъпня?



                      То така и така децата в час правят, каквото си искат, ама сега и ГОЛЕМИЯ батко и "обясни" на учителката.
                      Бахти и "рекламата".
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: Най-най-тъпа....

                        Уникално дразнеща е и тази на някакви бисквитки, дето главният герой станал сутринта, направил 3435432 неща, пък накрая снимал И клип.
                        Тази цялата красота на фона на мъжко пеене в рими.
                        Да ти се дореве...
                        Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                        0887/осемпет 66 4осем

                        Коментар


                        • От: Най-най-тъпа....

                          "Просто изтегли кредит (за кола!!)! И без това аз ще го плащам! А, имамЕ си приятелка!" ШЕПОЧИНА! Ужас, просто, ужас! Потресаваща реклама - всичко, което мразя в банките, събрано в 38 секунди!

                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • От: Най-най-тъпа....

                            Ми какво очаквате от банка 'държавна спестовна каса'?

                            Коментар


                            • От: Най-най-тъпа....

                              Квото американците очакват от Федералния резерв. Че и той си е частна еврейска банка. Ама там печатат доларите. Баси кефа.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Най-най-тъпа....

                                Сам си споменал две разлики - американци и печатане на долари, в нашата ги няма и двете.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X