Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    В Техас не съм бил, но в Мехико да, ебем ти рецептите - сурово мога да си го ям и без рецепта
    Абе стига с това суровоядство и ти като Митко бре, дева и канибалите Епа звънни тогава до мучачосите да ти пратят некое кило тука щом са твой ора, да апнеме и ние мехиканска мръвка
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

      Колега Хала,не разбрах кое не препоръчвате-чистотата,храната или Чико.Собственика се казва Васко,а Чико май е името на кръчмето.А шкембето е фантастично,но след 15.9. ще го има редовно/сега е сезон на отпуските/
      Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

      Коментар


      • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
        Абе стига с това суровоядство и ти като Митко бре, дева и канибалите
        Не бе, Дани, нищо не си разбрал. В Мехико разликата между реър, медиум и уел дън прАжолите е колко да е препечена отгоре. Отвътре сичките са еднакво сурови.
        Кухнята и като цяло е вкусна, ма те това точно не.

        То и за текилата нещата се оказаха различни - бланко пият основно изпадняците, и никъде не видях сол и лимон да ползват, еле па да жулят на екс.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

          Искам само да напомня, че до 30 годишна възраст може винаги да отслабнете, до 40, може но трудно, а след 40 е невъзможно.
          Знам го от опит.
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
            Искам само да напомня, че до 30 годишна възраст може винаги да отслабнете, до 40, може но трудно, а след 40 е невъзможно.
            Знам го от опит.
            Потвърждавам...
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

              Абе зависи.
              Аз за 4 месеца свалих 10 кила и ся ми висят гащите. Ма не пожелавам никому същото
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                ..дева и канибалите
                Чеки малко, аз човеци никога не съм ял. Нито сурови, нито печени.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                  Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                  Искам само да напомня, че до 30 годишна възраст може винаги да отслабнете, до 40, може но трудно, а след 40 е невъзможно.
                  Знам го от опит.
                  Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                  Потвърждавам...
                  Лошо....
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    Чеки малко, аз човеци никога не съм ял. Нито сурови, нито печени.
                    Много знаеш ква човешка свиня са ти пробутали у месарницата.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Чеки малко, аз човеци никога не съм ял. Нито сурови, нито печени.
                      Мите, е ние сме си говеда и свине бре, зависи от настроението на женщината
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Не бе, Дани, нищо не си разбрал. В Мехико разликата между реър, медиум и уел дън прАжолите е колко да е препечена отгоре. Отвътре сичките са еднакво сурови.
                        Кухнята и като цяло е вкусна, ма те това точно не.
                        Разбрах те, мучачосите маат сУраво месо...еми дивашка им работа, кво да правиш...Иначе все ми се яде тая велика хамериканска телешка пържола, толкова сочна и с ненадминат вкус, но тук няма къде..
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                          Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                          Искам само да напомня, че до 30 годишна възраст може винаги да отслабнете, до 40, може но трудно, а след 40 е невъзможно.
                          Знам го от опит.
                          Чак невъзможно ?!
                          Около 15г. "след казармата" съм бил около 95, почти без сланина, после сложИх 3-4 на корема, ма почти само аз си знаех.
                          После си играех по-често с едни свине, дето не спираха да се тъпчат, и за 4-5 месеца преди, и около януарските празници качих 10 кила само сланина, и като се усетих бях с кръгла физиономия, корем, задник и квото и да правя от мен течеше вода, а преди това никога не съм се потил.
                          Точно тогава се заиграх с една мома, дето почна да ме храни разделно, и с пълнозърнести хлябове.
                          Без да си давам зор свалих 3-4-5 за около 6 месеца, и от там проблееем, като се заковах на 104-5, и не мърдааам.
                          Каране на мотор в гората с фет бърнър, и свалих трайно още 1-2-3, но пък изгорих и сланини, щото ми избягаха паласките и част от бузкитеее.
                          И после 101-103 до миналият септември, когато реших да се ремонтирам сам, като част от това е и свалянето на кила и изчистване на организъма.
                          Само мръвка, краставици, карфиол зелени ябълки, медец (щото без сладко не мога) и кафе (без което също не мога), и така 5-6 месеца.
                          После почнах да си угаждам, чат-пат, със шкембенца, пилешки кожички и подобни, но пък и визуално доста отслабнах, като според приятели съм свалил 15-20 кила.
                          Преди няколко дни се премерих заради някаква тема, и установих, че съм 90.
                          Демек, смъкнал съм 10-11, та във връзка този пост:
                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Абе зависи.
                          Аз за 4 месеца свалих 10 кила и ся ми висят гащите. Ма не пожелавам никому същото
                          и на мен ми висят гащите, но не бях сигурен дали няма да кача отново, та още не съм си сменил гардероба и хОда като изсулен.

                          Та исках да кажа, че става, но малко е зор, а и от същото обикновено се прави, но пък е за добро.

                          После пак може да си хапваш всичко, но без тъпчене, и комбинации като "манджа с леб".
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                            Е, винаги има изключения.
                            Нали знаете, всичко хубаво в този живот е или вредно или неморално или от него се пълнее.
                            Та във връзка с тази чревоугодническа тема съчетано с отлежали апетитовъзбуждащи и студени махморлукогонещи питиета
                            рекох да си имаме едно наум.
                            Да ви е сладко и наздраве
                            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                            Коментар


                            • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                              Съгласен, още повече като се сетя студенството, когато шкембе и студена бира имаше почти денонощно. Тогава обаче имаше равномерно разпределение на изредените от теб ,,пороци" и никакъв шанс за кила!
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                                Аз па ходех с една какичка, македонка. До десет на бачкане, после през китайския, бира, бърза вечера и газ. Кец@хме се като за последно, а у почивките аз си дояждах китайското и си отварях поредния кен. После пак газ и те така, щото Жан-Клод Ван Дам у едно интервю беше казал - "преди секс се наяжте добре". Как па не качих тогава от мазното и мърляво китайско. Е, сигурно има значение и че тогава бех под 30, та даже некъде до 25, не повече.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X