Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поздрав за всички Нивоводи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Поздрав за всички Нивоводи

    Силно препоръчително е да се гледа с включени тонколони...
    http://youtube.com/watch?v=qRBGr39uJBo
    TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
    Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
    Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
    Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

  • #2
    До: Поздрав за всички Нивоводи

    Стефане, това само ти още не го беше пускал
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      До: Поздрав за всички Нивоводи

      TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
      Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
      Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
      Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

      Коментар


      • #4
        До: Поздрав за всички Нивоводи

        Е аз не бях го гледала. Благодаря Стефане сега съм почти горда с Танка Руди, чудно само дъното дали е било с камъни или тиня, щото наща Нива и в пясък е затъвала и нито бавните нито блокажа помогна, добре че имаше едно магаре наблизо с водача разбира се, пък и незнам кого щяхме да търсим да ни вади.
        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

        Коментар


        • #5
          До: Поздрав за всички Нивоводи

          е т'ва с магарето трябваше да го снимаш,би било интересно на широката аудитория
          TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
          Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
          Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
          Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

          Коментар


          • #6
            До: Поздрав за всички Нивоводи

            Да живеят магаретата и ромите. Верно е щеше да е много интересно,голям смях щеше да падне, и не само смях. А и от там започнаха първите стъпки в ОFF roada
            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

            Коментар


            • #7
              До: Поздрав за всички Нивоводи

              Всичко можем !!!
              Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
              имат право да гласуват на избори.

              Коментар


              • #8
                До: Поздрав за всички Нивоводи

                Първоначално публикуван от donia Преглед на мнение
                Е аз не бях го гледала. Благодаря Стефане сега съм почти горда с Танка Руди, чудно само дъното дали е било с камъни или тиня, щото наща Нива и в пясък е затъвала и нито бавните нито блокажа помогна, добре че имаше едно магаре наблизо с водача разбира се, пък и незнам кого щяхме да търсим да ни вади.
                Ми да си вземем всички по едно магаре. За какво са ни тия лебедки? Хем скъпи, хем се чупят и искат постоянна грижа, а магарето кво иска??!!! Вържи го пред блока, все ще има кой какво да му подхвърли за ядене (нали сме добри хора, вижте как хранят бездомните кучета), а като тръгнем за балкана, го връзваме за теглича и яваш яваш...

                Коментар


                • #9
                  До: Поздрав за всички Нивоводи

                  Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                  а като тръгнем за балкана, го връзваме за теглича и яваш яваш...
                  Яваш яваш, ама дали магарето може да развие 160км/ч
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Поздрав за всички Нивоводи

                    Разбира се. За целта трябва да е подковано с титанови подкови, тъй като железните прегряват при висока скорост, не дават необходимото сцепление с пътната настилка и има опасност от поднасяне по завоите, което пък е предпоставка за МТП.
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X