Обява

Свий
Няма добавени обяви.

чесън - китайски

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • чесън - китайски



    днес, във "Фантастико"

  • #2
    До: чесън - китайски

    малко е лют,но е чесън.Не става за посадъчен матрял..Между другото е евтин.

    Коментар


    • #3
      До: чесън - китайски

      За китайски чесън не мога да коментирам, но преди време четох, че в Япония за да се отърват от гадната миризма в устата успели да селектират чесън който не мирише.
      Какво остава-налъм без каишка на който липсва дървената част. Или айран без кисело мляко. Все пак друго си е когато сутрин махмурлия, закъснял за работа, гладен и мразещ целия свят/или поне този който е измислил ракията/, докато се гъчкаш в автобуса от дебелата лелка насреща ти те лъхне аромата, който никога не може да объркаш. Идилия...
      Иначе аз много обичам чесън, стига да съм сигурен, че няма да съм в ролята на лелката...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        До: чесън - китайски

        Е как какво следва... то си е действителност - кисело мляко, сирене, кашкавал - всичките без мляко. Месо расло на корен... /соя/

        Следва и алкохола да го модифицират...

        Коментар


        • #5
          До: чесън - китайски

          Първоначално публикуван от Fossilis Преглед на мнение
          Следва и алкохола да го модифицират...

          Е за пиеньето "веке ке се тепаме"
          Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
          Honda CB 919 Hornet
          0898849413-Светльо
          Кръвна Група: 0+

          Коментар


          • #6
            До: чесън - китайски

            А я вижте в тоя магазин, киселите краставички с тяхната марка! Произведено във Виетнам
            ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
            lre-bulgaria.org

            Коментар


            • #7
              До: чесън - китайски

              А как ви се струват картофи от Аржентина?

              Коментар


              • #8
                До: чесън - китайски

                К'во ви учудва? Щом им излиза на далавера, ще внасят. И китайците ядат чесън, виетнамците - краставички (особено тея дето са прекарали младостта си у нас ), а аржентинците - картофи. Като казах аржентинци - залети сме с тяхно, чилийско, южноафриканско и австралийско вино...

                Коментар


                • #9
                  До: чесън - китайски

                  За виното - 100% ,тук само се бутилира под измислени БГ марки и имена на красиви етикетчета..... Вино което има нещо общо с грозде - само определени марки и партиди и то е за наши/ваши доверени хора и по реномирани магазини....

                  Коментар


                  • #10
                    До: чесън - китайски

                    Китай се явява основния световен производител на чесън.Макар че сигурно и в куп други неща е най-голям произвдител.
                    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                    Коментар


                    • #11
                      До: чесън - китайски

                      Китайския чесън позеленява, като го отчупиш. Аз го избягвам и търся САМО български(дребен, неугледен и не позеленяващ). Това е едно от малкото неща, които все още купувам с удоволствие.
                      ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                      Коментар


                      • #12
                        До: чесън - китайски

                        Последното от този род, което ми направи впечатление беше пакетиран "Добруджански боб" като на етикета с малки букви пишеше внос- Китай
                        през 2008 г. са регистрирани 8 042 тежки транспортни произшествия като при тях са отнети 1 058 [COLOR=Red][SIZE=4]БЪЛГАРСКИ [COLOR=Black][SIZE=2]живота[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

                        Коментар


                        • #13
                          До: чесън - китайски

                          В китай го третират с всякакви химии, хербициди и други препарати дето го карат да расте голям, хубав, красив като за изложба. Лошото е че след ядене на китайски чак ме боли корема, а от българския изобщо. От българския ям по две глави на сядане и повече понякога, а никога не ме е болял. Аз си купувам само от бабите на пазара. На везеничка.
                          То за Китай . .. . . там децата им умряха от детското мляко на прах, защото съдържало прекалено количество химия, абе ужас.
                          Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

                          Коментар


                          • #14
                            До: чесън - китайски

                            Малко в страни от темата, ама според мен проблема (ако е проблем де, щото проблем е да няма чесън, хляб, мляко и други неща) иде от многото жипки и малкото трактори, по нашите земи.
                            Не, че имам трактор, ама...

                            Коментар


                            • #15
                              До: чесън - китайски

                              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                              Малко в страни от темата, ама според мен проблема (ако е проблем де, щото проблем е да няма чесън, хляб, мляко и други неща) иде от многото жипки и малкото трактори, по нашите земи.
                              Не, че имам трактор, ама...
                              Проблем е - да...ама ако има много трактори и те произвеждат по-скъп чесън от китайския трудно ще го продават пак...порочен кръг

                              А за чесънчето - от китайския наистина ми става гадно (като изям над 3 скилидки от едрите ), та затова вече 2 години се сади една леха 2 квадрата на вилата ей така с още 2 квадрата моркови и няколко квадрата мерудии си растат в един ъгъл без да им обръщаме почти никакво внимание(нито се поливат, нито се копаят)
                              Последно редактирано от Митко (smile); 21-01-10, 16:55.
                              LZ1DWW

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X