Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любим автовиц

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Любим автовиц

    Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
    Извинявай . Не беше умишлено... А за името си повечето слушат каква ли не, така че не се впрягай
    Няма проблем, не го мисли. Свикнал съм. Освен това съм правил курсова работа по физика, на тема L.A.S.E.R. -и

    Коментар


    • #92
      До: Любим автовиц

      Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
      Няма проблем, не го мисли. Свикнал съм. Освен това съм правил курсова работа по физика, на тема L.A.S.E.R. -и
      интересно ти ли избра темата на курсовата работа или курсовия като е видял в списъка Лазар.........м?

      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #93
        До: Любим автовиц

        Полицаи спират водач в нарушение, той бърза да "се разберат" и вади банкнота:
        - О, не ние вече не взимаме подкуп... Европа и прочие. Сега за наказание ще те накажем да превеждаш от китайски!
        И му връчват една даста сериозна "тухла" да я преведе. Човекът влязъл в колата си, гледал книгата оттук-оттам, отвсякъде, но като си няма понятие от китайски - как да превежда. Сложил 50лв между страниците и я занесъл на полицаите.
        - Ми, не разбирам изобщо китайски, не мога да я преведа, сега какво ще правим?
        Полицаят, прелистил книгата, парите изпаднали от нея, той ги погледнал и казал:
        - Как не разбираш бе, ето половината си я превел, тичай да преведеш и останалата половина!
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #94
          До: Любим автовиц

          КАТаджия спира кола за проверка. Застарховки, данъци, винетки, пожарогасители, аптечки, триъгълници - всичко налично. Гледа шофьорът е с колан. Като нищо не намерил го попитал:
          - Касетофонът работи ли?
          - Да.
          - А, чалга имаш ли?
          - Имам.
          - Я, пусни нещо!

          Шофьорът пуснал чалгата и КАТаджията започнал да шрака с пръсти и да мята гюбеци. Онзи се ококорил, а КАТаджията казал:

          - Не ме гледай, ами лепи двайсетачка на челото!

          Коментар


          • #95
            До: Любим автовиц

            Този го знам много е готин, ама катаджийте нещо се засягат... Може би немогат да мятат хубаво гюбеци.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #96
              До: Любим автовиц

              Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
              Мда...Тоя виц го слушам от както се помня, след всяко запознанство, след всеки мой отговор на въпроса "Как се казваш?"....И така до ден днешен...И най-вероятно докато съм жив...
              Ужас! Е*ати тъпата асоциация...От къде произлиза Лазар и от къде L.A.S.E.R (Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation)

              Иначе вица е класика. Но за мен е тъп - все едно някой милиционер го е измислил...

              Оспамих темата...

              Пепи, може да триеш.
              Е ето, че научих нещо полезно, като това откъде идва абревиатурата "лазер". Иначе много от тези вицове си ги измислят ченгетата и си ги разправят помежду си. А и Пепи нещо го няма напоследък, за да забърсва.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #97
                До: Любим автовиц

                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                Е ето, че научих нещо полезно, като това откъде идва абревиатурата "лазер". Иначе много от тези вицове си ги измислят ченгетата и си ги разправят помежду си. А и Пепи нещо го няма напоследък, за да забърсва.
                Обаче мен ме има и не видях кой знае какъв повод, за да го трия...

                Коментар


                • #98
                  До: Любим автовиц

                  Времето когато глобата за колан беше 5.00лв.
                  Автомобил се движи по пътя с 4 пътника.
                  На шофьора му светнали, че има полиция, и той се обърнал към пътниците:
                  - Бързо всички да слагат коланите !!!
                  Спира го полицая, аптечка, пожарогасител, триъгълник, гумите нови, абе няма за какво да се заяде човек ! Надникнал през стъклото на шофьора, гледа всички с колани и процедил през зъби:
                  - Абе, за пет лева ше удушиш хората бе !
                  Р.П.(RFF) 0898677590
                  Пътна помощ
                  ДЕНОНОЩНО

                  Коментар


                  • #99
                    До: Любим автовиц

                    Иванчо се хвали на жена си, че успял да купи на половин цена две автомобилни гуми.
                    - Какво толкова се радваш? Нали нямаш кола?
                    - Слушай! - ядосва се Иванчо. - Аз казвам ли ти нещо, когато си купуваш сутиен?
                    Аз не вярвам в чудеса!
                    Разчитам на тях!

                    Коментар


                    • До: Любим автовиц

                      Съобщение на пресцентъра на КАТ : Днес на известно столично кръстовище са претърпели пътно транспортно произшествие следните автомобили - Мерцедес модел 2007 г., БМВ модел 2007 г., Ферари модел 2007 г. и Порше модел 2007 г. - При инцидента има един загинал. Това е водача на стар Трабант, модел 1980 г., който е умрял от КЕФ.
                      sigpic

                      Коментар


                      • До: Любим автовиц

                        Р.П.(RFF) 0898677590
                        Пътна помощ
                        ДЕНОНОЩНО

                        Коментар


                        • До: Любим автовиц

                          Надпис под знака "Забранено изпреварването":
                          Уважаеми дами, този знак се отнася не само за червени и черни автомобили!!!

                          ***

                          Надпис на въздушната възглавница:
                          "Сега Вашата кола струва доста по-малко!"

                          ***

                          На изхода към една магистрала в Ню-Йорк има сложен надпис:
                          "Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана."
                          Последно редактирано от Петя; 06-11-07, 13:36.
                          НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                          Omnia vincit amor !

                          Коментар


                          • До: Любим автовиц

                            При Св. Петър отиват поп и шофьор. Св. Петър казва
                            -Шофьора да влиза, попа в ада.
                            -Що в ада бе Петре?
                            -Щото, докато ти проповядваше, всички спяха, а шофьора докато караше автобуса, всички се молеха.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • До: Любим автовиц

                              От мегафона на катаджийска кола:
                              - Водача на трамвая, веднага отбийте вдясно и спрете!
                              Аз не вярвам в чудеса!
                              Разчитам на тях!

                              Коментар


                              • До: Любим автовиц

                                Катаджия спира лъскав автомобил. Прозорецът се поотваря и се показват 100 лв. Полицаят ги взима и тъкмо да благодари, показват се още 100.
                                -Да сте жив и здрав, и да ви върви биснеса.
                                Показват се нови 100.
                                -И жена ви да е жива и здрава и тя успешен бизнес да направи.
                                Нови 100.
                                -И децата ви да са живи и здрави, да се изучат.....
                                Нови 100.
                                -И майка ви да я поживи Господ.
                                Нови 100
                                -И роднините ви да преуспеят.
                                Нови 100.
                                - И на жена ви роднините........
                                Нови 100
                                -Следва стихотворение........
                                LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X