Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любим автовиц

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Любим автовиц

    Един човек си кара трабанта със 100км в час. Спира го полицията и казва:
    - Сто лева.
    - Дай още петдесет и е продадена.
    И:
    Един човек си кара трабанта със 80км в час. Спира го полицията и казва:
    -Ще ти пиша акт и глобата ще бъде 20 лв.
    -А можете ли да напишете, че съм се движил със 120 км. за реклама, като продавам трабанчето?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #77
      До: Любим автовиц

      КАТ спира една мутра с БМВ за проверка. Веднага след БМВ-то спира кола на "Бърза помощ" и кола на "Противопожарната охрана". Полицаят им маха да продължават, защото е спрял само БМВ-то, но мутрата се показва от колата и заявява:
      - Тези са с мен!
      - Как с теб!? - чуди се полицаят.
      - Ами писна ми от вас, катаджиите! Ту за аптечката ще се заядете, ту за пожарогасителя!
      sigpic

      Коментар


      • #78
        До: Любим автовиц

        [FONT='Tahoma','sans-serif']Не знам до колко сте запознати с името Пътка, но има 26 Пътки в България. Хайде, името не е толкова колоритно - докато не решат да си вадят лична карта, шофьорска книжка, международен паспорт... защото им предлага 2 варианта: Patka или Putka... вие какво бихте си избрали?[/FONT]

        Коментар


        • #79
          До: Любим автовиц

          Patka естествено имат много сладки човчици и мекичка козинка
          sigpic

          Коментар


          • #80
            До: Любим автовиц

            Възполвайте се от най-новите тарифни планове с много отстъпки от КАТ!
            Предлагаме ви новите карти за експресно разплащане с 20, 50 и 100лв глоби в тях.
            За VIP и корпоративни клиенти предлагаме новия тарифен план "Хамилтън" - за 1000лв и всички нарушения през месеца са безплатни.
            Не забравяйте и за новата абонаментна услуга "Любимо нарушение". Глобите за предварително избрано нарушение ще бъдат с 50% отстъпка.
            И накрая само за 500лв картата "Антирадар" - когато сте с нея радарите не могат да определят скоростта ви.

            Следете промоционалните оферти на КАТ!

            Коментар


            • #81
              До: Любим автовиц

              Браво ! Много добре !
              Р.П.(RFF) 0898677590
              Пътна помощ
              ДЕНОНОЩНО

              Коментар


              • #82
                До: Любим автовиц

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                FORD - Fix Or Repair Daily
                Fast Only Runing Downhill

                Коментар


                • #83
                  До: Любим автовиц

                  Сори за горния пост, ама съм изпуснал, че се повтарям

                  Та виц:

                  - Извинете г-н полицай, левия завой тук забранен ли е?
                  - О, не.. Обаче е платен!

                  Коментар


                  • #84
                    До: Любим автовиц

                    Катаджия тръгва да пише фиш на шофьор за нарушение на правилника. Шофьорът дава едра банкнота.
                    - Нямам да ви върна ресто,- казва катаджията.
                    - И какво да правим?
                    - Ами, ако се качите на тротоара поне с едното колело, сумата ще стане точно.

                    Коментар


                    • #85
                      До: Любим автовиц

                      ЕДИН СТАР ВИЦ:
                      Полицай спира МПС и и водача му казва, че всичко, за което може да се заяде, му е на ред.
                      Полицая:"Днес имам рожден ден няма да глобявам, просто искам да почерпя." и вади бутилка алкохол. Водача отговаря, че не пие.
                      Полицая:"Ако трябва да се заяждаме един час ще те държа и пак ще намеря за какво да се заям. Затова за мое здраве да пием по едно." И водача склонил ...Пили по едно, а после още по едно и си тръгнал по пътя...
                      Полицая по радиостанцията:"Първи търси втори... Колега нали помниш, че ти дължа 50 лв. Пратих ги по една бяла астра, водача е пил....Вземи си ги и ме зачеркни от длъжниците..."

                      P.S. Може и да го е пуснал някой тук, ама вече забравих тези, които съм прочел до тук.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #86
                        До: Любим автовиц

                        По повод антирадарите и аз се сетих един стар.

                        Полицай спира автомобил. Иска документите и казва "Вие карахте с превишена скорост!". Водачът се изненадва "Е, как разбрахте?". Полицаят отговаря "Засякох те с лазер!". Водачът иска да се увери, че е така. Полицаят се съгласява и вика "Лазаре, излез от храстите!". Излиза втори полицай. Първият пита "Как трябваше да мине той?", втория "Бръм-бръм-бръм-бръм.", първия "А той как мина?", втория "Бръъъъъъмммммммм".
                        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Любим автовиц

                          Коментар


                          • #88
                            До: Любим автовиц

                            Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                            Ти ли беше Лаза/е/ре
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #89
                              До: Любим автовиц

                              Мда...Тоя виц го слушам от както се помня, след всяко запознанство, след всеки мой отговор на въпроса "Как се казваш?"....И така до ден днешен...И най-вероятно докато съм жив...
                              Ужас! Е*ати тъпата асоциация...От къде произлиза Лазар и от къде L.A.S.E.R (Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation)

                              Иначе вица е класика. Но за мен е тъп - все едно някой милиционер го е измислил...

                              Оспамих темата...

                              Пепи, може да триеш.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Любим автовиц

                                Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                                Извинявай . Не беше умишлено... А за името си повечето слушат каква ли не, така че не се впрягай
                                Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X