Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мозъчни донори на палатка или как да не правим лагер. (Сборна дебилиада).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мозъчни донори на палатка или как да не правим лагер. (Сборна дебилиада).

    Аааа, предупреждавайте бе! Ще се задави човек от смях!! Много познати неща!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #32
      От: Мозъчни донори на палатка или как да не правим лагер. (Сборна дебилиада).

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Голям джип имаш ли,че с колата няма да стане,а аз сьм от МАКСИМАЛИСТИТЕ?Не се клати и не потьва,само мечки дето има,а другото ми е професия та няма да ми е голям проблем
      Там, дето ходим от дълги години, може и без голям джип. Ходил сНатиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0145.jpg
Прегледи:1
Размер:162.9 КБ
ID:5354060Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0161.jpg
Прегледи:1
Размер:208.6 КБ
ID:5354061Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0173.jpg
Прегледи:1
Размер:242.0 КБ
ID:5354062ъм и с Лада 2105 и с Пасат3.Единствено излизането е невъзможно при силен дъжд.То така стигнах и до кията! Иначе палатки /не метровки/ имам в излишък.

      Коментар


      • #33
        От: Мозъчни донори на палатка или как да не правим лагер. (Сборна дебилиада).

        Радвам се че ви е забавно.... Тогава на место не беше.... Поне не на всички.
        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
        No man left's behind !!!!

        Коментар


        • #34
          От: Мозъчни донори на палатка или как да не правим лагер. (Сборна дебилиада).

          Всички чакаме и снимки, и аз се абонирах
          LZ1ZAH

          Коментар


          • #35
            От: Мозъчни донори на палатка или как да не правим лагер. (Сборна дебилиада).

            Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
            Всички чакаме и снимки, и аз се абонирах
            То добре, че няма снимки иначе след този разказ щях да бъда съден за поругаване на честа и достойнството от някой участници в панаира.
            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
            No man left's behind !!!!

            Коментар


            • #36
              От: Мозъчни донори на палатка или как да не правим лагер. (Сборна дебилиада).

              + абонаменирах се и аз Дано да има продължение

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Мога да предложа приключения на живо на Голям Беглик. В тъмната гора. С мечките.
              Пенчо, ако там дадеш и пробно кръгче с Киата, се записвам!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • #37
                От: Мозъчни донори на палатка или как да не правим лагер. (Сборна дебилиада).

                Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                + абонаменирах се и аз Дано да има продължение



                Пенчо, ако там дадеш и пробно кръгче с Киата, се записвам!
                Нямаш грижа! Може и разходка с лодка!

                Коментар


                • #38
                  От: Мозъчни донори на палатка или как да не правим лагер. (Сборна дебилиада).

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Нямаш грижа! Може и разходка с лодка!
                  Екстра! Ние ходим м. Чатъма, близо до вливалото
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Мозъчни донори на палатка или как да не правим лагер. (Сборна дебилиада).

                    То почне ли се с моженето.... .

                    Очакваме трета част с нетърпение.
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Мозъчни донори на палатка или как да не правим лагер. (Сборна дебилиада).

                      Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                      Екстра! Ние ходим м. Чатъма, близо до вливалото
                      Ние сме след голямата поляна. Залива с наблюдателницата.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0211.jpg
Прегледи:1
Размер:260.1 КБ
ID:5354065

                      Коментар


                      • #41
                        От: Мозъчни донори на палатка или как да не правим лагер. (Сборна дебилиада).

                        Много истинско. Падам от смях. Колегите ме гледат странно. Чакам продължението с нетърпение.
                        Женя Вълчанова 0888272565

                        Коментар


                        • #42
                          От: Мозъчни донори на палатка или как да не правим лагер. (Сборна дебилиада).

                          Хайде де, изнервяш хората.Бива ли така.
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Мозъчни донори на палатка или как да не правим лагер. (Сборна дебилиада).

                            Евалла, евалла, аз затова исках да си купя каравана....
                            Георги Кулишев
                            Ямбол
                            0889 42 00 74

                            Коментар


                            • #44
                              От: Мозъчни донори на палатка или как да не правим лагер. (Сборна дебилиада).

                              Част Трета
                              Историята на една агония.
                              Втората вечер мина тегаво. Лябът с русенско нямаше същия романтичен вкус, още повече че беше до такава степен напоен с вода, че успешно засищаше и глада и жаждата. Максималистите макар и една идея по-добре физически и духовно също вече не им беше толкова весело. Лагера утихна рано... Но за малко. Участниците бързо се убедиха, че спането в гората не е за нервни хора. Странна работа – хора свикнали на шума на автобуси и трамваи нощем се будеха често често (за това имаше вина и липсата на напитки) от „тихата” гора. Таралеж в храстите предизвика обща тревога, като се зароди нова фобия - „глиганофобията”. Подобно на Обелиск на всички им се привиждаха и причуваха глигани – но докато при галския герой те обикновено са позиционирани на тава и са придружени с подходяща гарнитура, на нашите приключенци те им се явяваха в съня с размер на трабантче, кървави глиги и демонично – човекоядски поглед. За капак на всичко призори врявата издавана от подлите и не спазващи нормите (никакъв шум от 22.00 до 6.00) птици изкара половината от палатките. Другите подремнаха още час докато слънчевите лъчи не превърнаха вътрешността на палатките в сауна с около 99% влажност. Стигна се до въпроса за кафето... Въпрос ли... По скоро до проблема с кафето. Докато предишната сутрин всички бяха пили от запасите на максималистите, за тази сутрин се предполагаше, че има цяла кутия нескафе. Всички си я спомняха – голяма метална кутия. При проведеното разпитване беше проследен пътя на кутията от рафта в Билла, през касата („Знам бе нали аз я плащах”) до колите... проблемът беше, че там Тошко беше казал на Гошко да я вземе, но понеже раницата на Гошко била от малките той казал на Иванчо, който път решил, че са му казали да я занесе на Петърчо, който упорито отричаше някой някъде в последните 48 часа да му е давал такава кутия. След като бяха изровени всички раници (последното беше сторено от двамата най-върли кафеджии с погледи вещаещи саморазправа) и се стигна до логичния но печален извод „ще да е останало в колата”. Всички пиха по една студена напитка (но не фрапе) и започнаха да оправят багажа за тръгване. От група бодри кипри ентусиасти участниците се бяха превърнали в шайка мокри, измърляни, кални и изпохапани от комарите битници. Последвалият обратен път беше картинка, пред която сцената с робите от Набуко (операта - не газопровода) е изпълнена с жизнерадостен ентусиазъм. За този тип предвижване правилният термин е „влачи се като черво”. На походката на част от групата можеше да завиди всеки моряк - попретрили се още предишните дни те се опитваха да ходят, без да срещат изстрадалите зони една с друга (респективно с плата на гащите). Когато най накрая се стигна до колите, някак лицата отново светнаха. Кафе, Макдоналдс, тоалетна със седалка (о свещен порцелан) събудиха духа на всички до толкова, че дружно се врекоха исконното „Друг път като този път – никой път”.
                              Последно редактирано от Mad Dog; 07-03-12, 14:30.
                              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                              No man left's behind !!!!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Мозъчни донори на палатка или как да не правим лагер. (Сборна дебилиада).

                                Цяла Одисея.
                                Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                                Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X