Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво казва марката на телефона за собственика му?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво казва марката на телефона за собственика му?

    Разбира се, трудно е да се направи твърдо разделение, но се наблюдава тенденцията някои групи хора да предпочитат определени производители
    Според изследване, осъществено в Австралия и публикувано от "Nielsen Media Research", има възможност да съдите за хората според това каква марка телефон са избрали.

    Разбира се, трудно е да се направи твърдо разделение, но се наблюдава тенденцията някои групи хора да предпочитат определени производители, разказва MobileBulgaria.com.

    Резултатите от проучването показват, че Nokia е предпочитана марка за семейните хора, мениджърите на средна възраст, търсещите равновесие и загрижените за здравето си.

    Motorola пък е марката на хората под 24 години, които следят модните тенденции, търсят забавления и са индивидуалисти.

    Sony Ericsson са популярни сред млади амбициозни мъже и професионалисти, ориентирани към постижения в работата си.

    LG се радват на вниманието на родителите, които прекарват повече време вкъщи, на майките и на търсещите хармония.

    Samsung пък е марката на младите дами, търсещи професионална реализация и кариера, ориентираните към постижения в работата си и търсещите забавления.

    Не е ясно само в каква степен можем да използваме обобщенията за всички части на света, но поне можем да се позабавляваме, опитвайки се да групираме хората около себе си.

    MobileBulgaria.com
    Танки грязи не боятся!

  • #2
    Re: Какво казва марката на телефона за собственика му?

    Първоначално публикуван от KamAZadjiq Преглед на мнение
    ....Samsung пък е марката на младите дами, търсещи професионална реализация и кариера, ориентираните към постижения в работата си и търсещите забавления.
    Баба ми и нея съм я обзавел със Samsung.За съжаление не е вече млада дама,нито търси професионална реализация и кариера нито забавления .....
    B+

    Коментар


    • #3
      Re: Какво казва марката на телефона за собственика му?

      Пък аз кво да кажа, дето даже не съм квато и да било дама. А съм се "обзавел" с едно такова ))
      Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

      Коментар


      • #4
        Re: Какво казва марката на телефона за собственика му?

        Мии и аз не съм семеен мениджър на средна възраст ама...
        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
        A2 (+)

        Коментар


        • #5
          Re: Какво казва марката на телефона за собственика му?

          трябва да има и точка оффроад . само нокиа.имал съм няколко.безброй истървания и мазни ръце и поливане с нафта. и сега имам и работят е малко са мръсни ама.

          Коментар


          • #6
            Re: Какво казва марката на телефона за собственика му?

            А за Сименс, никой нищо... И аз не съм мениджър на средна възраст, нито пък съм семеен, но ще си сменя вече 4 годишното Сименсче с втора Нокийка! Все пак гледаме и качеството, щото аз телефон не сменям! Сименса (S55) си го взех чисто нов и сега е доста запазен, но ми писна да му сменям клавиатурата (слабото място на модела) всеки месец!!! Поздрави.
            Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

            Коментар


            • #7
              Re: Какво казва марката на телефона за собственика му?

              Ооо Сименс са много трошливи от опит казвам...
              А пък Нокиа май са най-добрите въпреки,че сегашната ми не ми изглежда много устойчива...ама още не съм я изпробвала.
              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
              A2 (+)

              Коментар


              • #8
                Re: Какво казва марката на телефона за собственика му?

                Аз пък имам най-обикновен сименс а55 на 4 години и не искам да го сменявам.Според мен телефон се сменя когато се счупи категорично.Поне за мен телефона ми трябва,за да говоря по него!!!
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #9
                  Re: Какво казва марката на телефона за собственика му?

                  Connecting people...
                  Прикачени файлове
                  Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Какво казва марката на телефона за собственика му?

                    Резултатите от проучването показват, че Nokia е предпочитана марка за семейните хора, мениджърите на средна възраст, търсещите равновесие и загрижените за здравето си???хм....аз все още не съм семеен нито съм меницжър на средна възраст пък и не ми пука за здравето ми......

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Какво казва марката на телефона за собственика му?

                      нокия и сименс стават като се напиеш даги удряш вав земята само за това щото са издражливи

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Какво казва марката на телефона за собственика му?

                        Е аз като съм с две Мотороли не съм нищо от изброените неща, освен че съм малко индивидуалист
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Какво казва марката на телефона за собственика му?

                          Какво ли може да се каже за мен? Имам Алкател и Сименс с тенденция да ги сменя със Сони-Ериксон. И двата са останали от децата. Както се казва - доизносвам.
                          Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Какво казва марката на телефона за собственика му?

                            Всичко съм имал освен Nokia. Сменям горе долу 1-2 пъти годишно, като телефоните ги пенсионирам по инвалидност Обикновено свършват на парчета след някой прекалено буен "разговор"
                            VW Touareg V10, 5000cc

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Какво казва марката на телефона за собственика му?

                              Първоначално публикуван от kirilpetrov Преглед на мнение
                              Connecting people...
                              Е те на тва му се вика "Манастирско хоро..."
                              А тоя първия прилича на Китаеца ....
                              Don't hunt IF you can't kill
                              първо 0883 после 333 накрая 448

                              LZ1BGD

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X