Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново въпрос за избор на радиостанции

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Отново въпрос за избор на радиостанции

    Cobra също са много добри за цената си!

    Коментар


    • #62
      От: Отново въпрос за избор на радиостанции

      Вижте и аз какво чудо на китайската техника си купих-Superior FX 4 twin!При това за "цели" 19,99лв. от Кауфланд!Ясно е, че за тези пари може да се очаква, покрите почти колкото, ако си викаме. А инъче са написали, че "символът СЕ1313 върху уреда показва, че той отговаря на основните изисквания на директивата за радиосъоражения и крайни далекосъобщителни устройства(R & TTE)1995/5/ЕС".
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #63
        От: Отново въпрос за избор на радиостанции

        Какво ви е мнението за Mitex? Понеже и аз ще взимам някакво радио но съм начинаещ и се спрях на Mitex ето линк за повече инфо: http://www.filesaveas.com/mitexportableradios.html

        Коментар


        • #64
          От: Отново въпрос за избор на радиостанции

          Първоначално публикуван от dobarden Преглед на мнение
          Какво ви е мнението за Mitex? Понеже и аз ще взимам някакво радио но съм начинаещ и се спрях на Mitex ето линк за повече инфо: http://www.filesaveas.com/mitexportableradios.html
          Освен че няма да има с кой да си говориш, на честотите, на които работи, и че е нелегална, тоест трябва лиценз, друго мнение нямам. А Mitex е просто има, като всичко друг правено из китайските гаражи. Ако звъннеш на китаеца и кажеш че искаш да пише друго - ще го напише.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #65
            От: Отново въпрос за избор на радиостанции

            Благодаря Спарки! А тази може ли да се ползва без лиценз на определени честоти Wouxun KG-UVD1

            Коментар


            • #66
              От: Отново въпрос за избор на радиостанции

              Поръчах си вчера!
              Вашите за колко време пристигат от Китай?

              Коментар


              • #67
                От: Отново въпрос за избор на радиостанции

                Моята (WOUXUNG KG-UVD1P) я поръчах от ebay на 31.08 и на 08.09 беше в пощенската станция с проследяващ номер беше 99$ (ХонгКонгски) беше налепен пакета и дефакто си е купена от 409shop щото вътре си беше с тяхни рекламки химикалка и така. Притеснява ме че май сега са им развалили нещо антенките - доколкото разбрах от една друга тема тук ''О! Чудо! Китайски двубандер''. Естествено съм запознат вече че за да я ползвам редовно трябва да изкарам лиценз та нямам избор ще се явявам пускам сега дкоументи.
                Мисълта ми беше можете ли да ми предложите каква антена да и сложа с или без преходник - защото аз бих желал да е без, но ако все пак по-добрата антена за самата радиостанция е с друг накрайник нямам избор.... а и доколкото разбрах пак от четенето на различните теми тук - антената е най-важната инвестиция по радиостанцията!

                Коментар


                • #68
                  От: Отново въпрос за избор на радиостанции

                  И аз от ebay я поръчах и също идва от 409shop, темата ''О Чудо..'' също я четох, дано само антените да са и развалили Надявам се, че колегите ще ни препоръчат добри антени.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Отново въпрос за избор на радиостанции

                    Първоначално публикуван от dobarden Преглед на мнение
                    И аз от ebay я поръчах и също идва от 409shop, темата ''О Чудо..'' също я четох, дано само антените да са и развалили Надявам се, че колегите ще ни препоръчат добри антени.
                    И 409shop, и radiogearpro имат магазини в eBay. Разликата е че в еBay са с 2-5 долара по-скъпи, като крайна цена, или поне бяха, когато аз разглеждах там. А това беше далеч преди да пусна тая тема, когато двубандери нямаше.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Отново въпрос за избор на радиостанции

                      Ами ако питаш мен нищо не са и развалили, но аз го казвам това на ухо докато колегите тук замерват с апаратура и съм склонен да им вярвам че старата антенка с която е идвала е по добра - моята е 18 см - предните са били около 20 - моята е призводство АВГУСТ 2010 ако съдя по лепенките отзад и качеството на пластмасата ме удиви наистина - тъй като още не съм си всел радиолюбителски лиценз избягвам да я ползвам засега , но едно пробно прослушване и направих и ме чуваха добре и аз чувах отлично също - така че засега според мен по съотношение качество/цена това е много добър избор!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X