Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PMR Мания и Срещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: PMR Уоки-токи от Лидл

    Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
    НОсов, да ти купя ли едни, ако намеря по път нейде? Не вярвам нито на мен, нито на теб да ни дойдат в повече
    Ти му купи,пък ако не ги иска,аз ще ги взема че в момента съм далеч от всякакъв Лидъл!!!

    Коментар


    • #77
      От: PMR Уоки-токи от Лидл

      Ами са и аз се чудя, Майстора ми писа, че ще мине и може да ми купи, но аз му отговорих с 50 минути закъснение, той не ми отговори и сега не знам дали съм го изпуснал или ще купи . Предполагам, че и ти да купиш и той, 1 комплект няма да се задържи дълго в забвение. Така де ще ги пусна другата седмица на 25 лева у форума и ще си покрия смс-а .

      ПП1 0Брей, аз докато пиша станаха няколко комплекта

      ПП2 Реално си е далавера да се купят всички налични, после спекулативно ще ги продадем на по 25 кинта и ето ти пари за нещо градивно, автобус хора за протеста

      Коментар


      • #78
        От: PMR Уоки-токи от Лидл

        Добрем, купувам един за мен и един за някой. Като ги туря в багажника ще се обадя тук да се знае.




        п.п.
        От същият каталог тавите за пици нали само жена ми ги иска

        Коментар


        • #79
          От: PMR Уоки-токи от Лидл

          Първоначално публикуван от I.Guberkov Преглед на мнение
          .....но ми направи впечатление, че слушалките не работят.....
          Слушалките работят без никакъв проблем в комплект с vox. Провери дали си напъхал жак-а до края.


          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
          .......глава не ми го побира как в тази окомплектовка и качество на изработка цената е 22лв......
          И това с печалбата на производителя, лидъл и всички по веригата!
          WG 2.7 CRD

          Коментар


          • #80
            От: PMR Уоки-токи от Лидл

            В Младост от над година първи и втори канал са неизползваеми ( някой е отворил кранчето там ). На 5ти канал има некви кранисти май... все тая де.. в града поне разпръсквнето е по-малко, но по планините около СФ е ад! Като ходихме до Мургаж трябваше да излезем извън ПМР-то, че две думи не можехме да си кажем.

            Коментар


            • #81
              От: PMR Уоки-токи от Лидл

              Вече и аз съм собственик на един комплект. Впечатли ме гаранцията - 3години, можело да се дадат на сервиз (в България) или да ми върнат парите. Слушалките работят. Довечера ще ги изпробвам във Варна.

              Коментар


              • #82
                От: PMR Уоки-токи от Лидл

                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                - СМЯНА на антената смисъл нещо хоуммейд или не става ?
                http://www.youtube.com/watch?v=GAlyTXZGWeM
                http://www.youtube.com/watch?feature...4Gva-NZB0&NR=1
                Виж това !
                Последно редактирано от Pacific; 21-02-13, 16:08.

                Коментар


                • #83
                  От: PMR Уоки-токи от Лидл

                  Днес купихме станции за половината Белослатинска офроуд група.Не виждам никаква съществена разлика със Моторолите и Кобрите,които ползваме досега.Слушалките работят,когато се активира вокса.Може би още в неделя ще минат полеви тест и ще пиша как се представят.
                  Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                  Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                  Враца

                  Коментар


                  • #84
                    От: PMR Уоки-токи от Лидл

                    Бре и аз "чофнах" един комплект. Да има... Ако всички написани неща, които са написани на кутията, ги има, ще излезе, че сме на ултра далавера....Това някакви стандарти за някаква водоустойчивост, шумоподтискащи програми ли, какво... От дядовци, зорлем ги докопах Сега ги пробвах и първите впечатления са добри, дано да сме сполучили партида
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • #85
                      От: PMR Уоки-токи от Лидл

                      Ако някой е закъснял и желае да си поръча, може да го направи на тел. 080014141 - така ни каза служител на магазина в Ловеч, / тел. важи за цялата страна/ .Разбира се ако някъде са останали непродадени...
                      Силата е нищо без контрол.

                      Коментар


                      • #86
                        От: PMR Уоки-токи от Лидл

                        И аз си взех един комплект. Малкия е доволен, а може да свършат и друга работа. Всичко си им работи. Още не съм ги тествал за обхват.

                        Коментар


                        • #87
                          От: PMR Уоки-токи от Лидл

                          Щом успях да чуя, други радиостанции, значи г/д за нещо стават Наблизо кранисти няма... А пък се чуваше едно ляво, ляво, ляво... Да не би да излезе вярна информацията, 8км обхват, да не вярва човек
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • #88
                            От: PMR Уоки-токи от Лидл

                            Докато се прибирах чух поне 3-4 разговора на 1ви обхват с подобни станции, съдейки по roger beep-а.
                            Нещата започват да се изкривяват в посока форумен PMR DX-ing
                            LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                            2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                            Коментар


                            • #89
                              От: PMR Уоки-токи от Лидл

                              Значи пробвах ги. Във Варна (центъра) прави около 500-600 метра обхват. Сега съм на 6-тия етаж и се чуват бая разговори.

                              Коментар


                              • #90
                                От: PMR Уоки-токи от Лидл

                                И аз се записах сутринта с един комплект.На 500метра и в едно мазе далеч от другата хващаха отлично.Утре ще ги пробвам на далеч и ще споделя мнение.
                                За 22 лева съм супер доволен.
                                Няма страшно в умирачката...
                                Страшното е да си жив!...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X