Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PMR Мания и Срещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: PMR Мания и Срещи

    Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
    Между "разрешени за продажба" и "неразрешени за ползване", все още има разлика. А и като казвам, че не са разрешени, не означава, че хората не ги ползват Преди време стреснах семейство на Мальовица, като им креснах, че това са военни честоти. Не се обадиха повече
    Грешката е моя. G5 са PMR станции и няма никакъв проблем да се ползват. Обърках моделите. Пуста памет вече......
    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

    Коментар


    • От: PMR Мания и Срещи

      Да де, ама си работил в камартон и си видял туй - онуй, пък то е различно от туй, или греша!?

      Т'ва към mmtrance де, някой да не се ....
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • От: PMR Мания и Срещи

        Още не прочел и петото мнение и се изстрелях към магазина. Навсичкото отгоре си купих 4 броя. Нещеш ли цяла Варна сега пробва стоката от Лидъл и веднага осъществих връзка център - Аспарухово между блоковете.
        Много съм доволен от токитата. Дали стават за гората - кой знае ама за колко други неща...
        Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

        Коментар


        • От: PMR Мания и Срещи

          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
          Последното е вярно, да си платят. Иначе в Младост - станции бол в 14 ч.

          ПП. И пенсиите не им налитаха.
          ППП. Изтървали сте нещо по-ценно обаче - к-т термобельо за под 60 лв. - още сабале е изкупено ангро - ако сте пичове по паланките, няма да го купувате от препродавачите. Да си го носят. Братовчед ми (120 кг) не е могъл да си купи в 9:00 щото някой е напълнил количката си с всичкото налично.
          Аааа, бъркаш за пенсиите, кой дядо как мине, мята по една в количката, как ШЪ са оправят тея' хора с тях, не се знае
          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
          Honda Dominator 650
          088ЧЧ93979-->Борис
          0878956Ч38-->Борис

          Коментар


          • От: PMR Мания и Срещи

            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
            Да де, ама си работил в камартон и си видял туй - онуй, пък то е различно от туй, или греша!?

            Т'ва към mmtrance де, някой да не се ....
            В камартон не съм работил работих в една фирма дето внасяха шини и вериги и части за резачки и други дивотии, и съм видял и истински материали и ментета, видял съм и доставни и продажни цени ама съвсем се отплеснахме от темата и я оспамихме (чудя се как още не са я метнали в спама даже)
            Идеята ми е, че за играчки и за ползване на 500-1000метра 3-4 пъти годишно не си заслужава да дам 130$ за истинска.
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • От: PMR Мания и Срещи

              Явно в Якоруда са им яки пенсиите, поне в Младост- София - малоимотни са пенсиите - борбата бе за кашкавал и кисело мляко. Ама вие си ги добивате сами тез неща.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • От: PMR Мания и Срещи

                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                Явно в Якоруда са им яки пенсиите, поне в Младост- София - малоимотни са пенсиите - борбата бе за кашкавал и кисело мляко. Ама вие си ги добивате сами тез неща.
                Аз съм в Пловдив, в Якоруда, все още няма Лидл, в Разлог, чаак.. А пък и не бях в централния/1ви/ Лилд... Там сигурно няма да има и една
                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                Honda Dominator 650
                088ЧЧ93979-->Борис
                0878956Ч38-->Борис

                Коментар


                • От: PMR Мания и Срещи

                  Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                  В камартон не съм работил работих в една фирма дето внасяха шини и вериги и части за резачки и други дивотии, и съм видял и истински материали и ментета, видял съм и доставни и продажни цени ама съвсем се отплеснахме от темата и я оспамихме (чудя се как още не са я метнали в спама даже)
                  Идеята ми е, че за играчки и за ползване на 500-1000метра 3-4 пъти годишно не си заслужава да дам 130$ за истинска.
                  Ааааа - Мина или ... забравих бре, приятели бяхме и не сме се изпокарали, така че споко.
                  Имаш опит с качествени неща. Доставни и продажни - тва са гадни подробности, които стават още по-гадни когато се изравнят.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • От: PMR Мания и Срещи

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    .............................
                    ППП. Изтървали сте нещо по-ценно обаче - к-т термобельо за под 60 лв. - още сабале е изкупено ангро - ..................
                    Ти виждал ли си термо бельо?
                    А това, във въпросния магазин видя ли го, облече ли го ??
                    От колко време го имаш? Колко километра си изминал с него и при какви атмосферни условия и с какво друго облекло от горе?

                    Ако имаш отговор на поне един от тези въпроси, чакам ....

                    По същество:
                    Въпросната пластмаса прилича на раздърпан дамски чарапогащник и ... върши същата работа.
                    Хвърлени пари на вятъра.

                    А ... забравих.
                    У наше село има ... имаше и лани. Да ти купя а?
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • От: PMR Мания и Срещи

                      Термо бельо съм виждал само в огледало, щото го гледам само га го облека, цяла зима и днес на Орлов мост даже.
                      Отгоре само с Кофра, не търси - не се продава свободно. обувки и чорапи пак само Кофра, така 5 години. Километри само днес 3-4.
                      Други въпроси?
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • От: PMR Мания и Срещи

                        Вервам, думаш за това бельо от въпроснио маркет ....

                        Щото аз го пробвах с полар и Рука (търси у Гугутката) отгоре, обувките са алпийски звезди ... и така поне 1000 км.

                        Ми не става!
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • От: PMR Мания и Срещи

                          Не бре, това го немА , за да го пробвам. Ама и моето е от един друг хипер-мипер и съм доволен. Не съм дорасъл до Стената или мерино от халите.
                          ПП. Хи, хи, едните ми гащи пък са баш от Ямбол купени. Смях. Три пъти ги прах, без да съм ги обувал, и пак си смърдят на газ за горене. Е - няма и да ги обуя де. Трябва да видя в гуглето мястото , от дет ги купих, за да го постна тук.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • От: PMR Мания и Срещи

                            Чшшш, двамата. Нерде бельо, нерде PMR?
                            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                            Коментар


                            • От: PMR Мания и Срещи

                              Ти мини томоров да ти дам едната тутурутка и да видим к'во - що в центъра.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • От: PMR Мания и Срещи

                                Ами то и аз за бельото щех да пиша...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X