Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Midland Alan 48 Plus Multi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Midland Alan 48 Plus Multi

    от тая вечер, благодарение на приятели, вече имам станция, и ще мога да коментирам наблюденията си ...

    за сега - от 20 мнути - на всички канали има равномерно нищошумене...
    в бетонопанелния град - толкоз
    от балкана - в петъкосъботонеделята ще повиквам, пък каквото стане
    преференциален 22 канал, D set

    дочуване

    Коментар


    • #17
      От: Midland Alan 48 Plus Multi

      Veni, дали това е и моята станция
      Родопите..... Широка лъка.....Солища

      Коментар


      • #18
        От: Midland Alan 48 Plus Multi

        Първоначално публикуван от Стачито Преглед на мнение
        ....- от 12 год съм тираджия и я ползвам много често извън страната.
        Е, това ми беше идеята за тия станции. От приятели в Румъния знам, че това е най добрия антирадар при тях. Стачи, кажи сега как е у нас и по европата. Като знае човек 5-6 езика ставало прекресно...
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #19
          От: Midland Alan 48 Plus Multi

          ... От приятели в Румъния знам, че това е най добрия антирадар при тях....
          Ха ха ха ... вярно е, много рядко може да видиш някой тираджия извън страната да е спрян за превишена скорост по простата причина, че стига да мине един колега в обратната посока и вече всички пред него които са му в обхат знаят къде са. Мен са ме спирали само за ротивна проверка и саме питали до колко км. напред се знае че те са тук и като им отговорих че знаех минимо половин час преди да стигна тук, по старшия каза на другия да си тръгват, че тук няма да намерят никой. Не само за това го ползваме, ако се намирам някъде в непозната зона включвам СВ-то и искам информация и много често се намират колеги който ме напътвам докато стигна до самото място - навигация, която след това ти пожелава и лека работа. Нощно време си разправяме вицове или някакви случки (което е по често ) и така по леко минават нощните часове и не ти се додрямва.
          А за езиците :-) ... големи майтапи стават ... особенно като видех някой с БГ номер а се окажеше, че не е нашенец - аз си му говоря а онзи ме гледа като ... невиждал хора. После като се разберем кой от къде е му пада един смях ... питам се сам някой пат ... ами, аз как изглеждам в неговите очи -“ абе тоя невиждали, че не го разбирам ... и плямпа ли плямпа - кой знае какви ми ги реди“.
          http://video.google.com/videoplay?docid=5460466258279536541&hl=en&emb=1

          Върл маняк на NISSAN PATROL

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X