Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със софтуера за програмиране на WOUXUN KG-UVD1P

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Проблем със софтуера за програмиране на WOUXUN KG-UVD1P

    Уви, някъде бях чел, че 409 са го спряли именно заради многото проблеми с него (които в крайна сметка рефлектират обратно върху тях). Гледах го в ebay обаче, може да се поразровиш там.

    73
    LZ1NJS

    Коментар


    • #17
      До: Проблем със софтуера за програмиране на WOUXUN KG-UVD1P

      Първоначално публикуван от avalanche Преглед на мнение
      Уви, някъде бях чел, че 409 са го спряли именно заради многото проблеми с него (които в крайна сметка рефлектират обратно върху тях). Гледах го в ebay обаче, може да се поразровиш там.

      73
      LZ1NJS

      Ами и аз такак мислих и днес стуринта им писах на съпорта да ги питам кога ще го има и ето какво ми отговориха
      409Shop Customer Service
      to me

      hi,

      Please go here to buy it:
      http://www.409shop.com/409shop_product.php?id=103760


      carol
      Оказа се че кабела го има под друго ID но не са си ъпдейтнали страниците на wouxun радиата за да сочат към правилния кабел. И така поръчах си го и чакам да дойде да видя дали ще си реша проблема

      Коментар


      • #18
        До: Проблем със софтуера за програмиране на WOUXUN KG-UVD1P

        Първоначално публикуван от nashat Преглед на мнение
        Ами и аз такак мислих и днес стуринта им писах на съпорта да ги питам кога ще го има и ето какво ми отговориха
        Оказа се че кабела го има под друго ID но не са си ъпдейтнали страниците на wouxun радиата за да сочат към правилния кабел. И така поръчах си го и чакам да дойде да видя дали ще си реша проблема
        Вчера получих пратка с точно този кабел. Работи си перфектно под Виста и Win7. Ползвам го с 1.13 версия на софтуера на COM2. На COM1 ми виси конзолата за мрежовото оборудване

        73,
        Милен
        [B]Българино знай своя език, род и вяра ! Обичай семейството си и пази България![/B]

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X