Здравейте!Необходима ми е схема на микротелефонната гарнитура от радиостанция Р-31М.Малко е от каменната ера но си е класика
.Ако някой може да помогне ще съм благодарен
.
.Ако някой може да помогне ще съм благодарен
.

.Ако някой може да помогне ще съм благодарен
.В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар