Обява

Свий
Няма добавени обяви.

QUANSHENG TG-UV

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: О! Чудо! Китайски двубандер.

    Напълно съм съгласен със "sparkybg" и продължавам да търся, пък ще видим. Но от сега усещам как накрая ще се сдобия с хубава малка раничка, и ще забравя за по-компактното радио.

    Коментар


    • #77
      Пристигна TG-UV

      Здравейте,
      Похвалвам се.
      Току що пристигна радиостанцията. От 409 шоп ( http://www.409shop.com/ )
      Сега сканира, търси , бръмчи , пращи, а буквите дребни и се чете ръководството. За радиолюбителския опознавателен знак ще трябва да чакам месец, докато ми го изпратят. Знаете ли от къде мога да купя накрайник за коаксиален кабел за външна антена за конкретната станция?
      А, ето и малко снимки http://picasaweb.google.bg/Asen.Vele...MPPpby46t6UXQ#
      LZ1AIV

      Коментар


      • #78
        До: О! Чудо! Китайски двубандер.

        някой да има впечатления от това http://www.wouxun.com/Two-Way-Radio/KG-UVD1.htm

        Коментар


        • #79
          До: О! Чудо! Китайски двубандер.

          Супер
          Това се купува предполагам кюто допълнителни аксесоари
          А тествали ли сте го в кола с мобилна антена?
          LZ1DWW

          Коментар


          • #80
            До: О! Чудо! Китайски двубандер.

            Поръчвах на CarTest преходници към BNC. Вероятно той има намерение да пробва нещо подобно.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #81
              До: О! Чудо! Китайски двубандер.

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Поръчвах на CarTest преходници към BNC. Вероятно той има намерение да пробва нещо подобно.
              ОК Благодаря,
              Ткак като чета си се превърнал в своеобразен дистрибутор на модела за форума Ако поръчваш в повече с цел по-добра цена, може и аз да се присъединя
              LZ1DWW

              Коментар


              • #82
                До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                Поръчвам за приятели. Печалба нямам. А цената си е тая в www.409shop.com и www.radiogearpro.com , независимо от количеството. Може да си поръча всеки. Аз мисля да поспра малко, защото започна да ми отнема доста време и разправии.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #83
                  До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Поръчвам за приятели. Печалба нямам. А цената си е тая в www.409shop.com и www.radiogearpro.com , независимо от количеството. Може да си поръча всеки. Аз мисля да поспра малко, защото започна да ми отнема доста време и разправии.
                  Видях, че за количества цената е по-добра. За това предложих А иначе си е занимавка, прав си.
                  LZ1DWW

                  Коментар


                  • #84
                    До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                    Първоначално публикуван от wickedsmile Преглед на мнение
                    Видях, че за количества цената е по-добра. За това предложих А иначе си е занимавка, прав си.
                    Количества не могат да се поръчват, защото отиваш на митница, и цената скача с 25% минимум.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #85
                      До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Количества не могат да се поръчват, защото отиваш на митница, и цената скача с 25% минимум.
                      Прав си
                      От къде ги шипват?
                      LZ1DWW

                      Коментар


                      • #86
                        До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                        Хонг Конг. Пристигат за 2 седмици, в кварталната ти поща, все едно колет от Каспичан.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #87
                          До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Хонг Конг. Пристигат за 2 седмици, в кварталната ти поща, все едно колет от Каспичан.
                          Видях че има опция с DHL. Пробвал ли си го?
                          LZ1DWW

                          Коментар


                          • #88
                            До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                            Няма смисъл. Само плащаш повече. Да, ще дойде за 3 дена, ама колко ще струва? Поне 50% от цената на станцията.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #89
                              До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                              Може би не е точно тук мястото, но някой пробвал ли я е как работи с външна антена (става дума за wouxung kg-uvd1)?
                              Видях, че същия въпрос го има 10 поста по-горе, но отговор не видях.
                              Ако никой не го е пробвал, има ли причина за това (не се слагат виншни антени на такива станции, защото започват да се побъркват, защото "гошо" така е казал, защото не помагат ....) и има ли смисъл аз да го пробвам, ако "се знае", че не е добре?
                              Последно редактирано от upi; 29-06-09, 23:16.
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • #90
                                До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                                Може би не е точно тук мястото, но някой пробвал ли я е как работи с външна антена (става дума за wouxung kg-uvd1)?
                                Видях, че същия въпрос го има 10 поста по-горе, но отговор не видях.
                                Ако никой не го е пробвал, има ли причина за това (не се слагат виншни антени на такива станции, защото започват да се побъркват, защото "гошо" така е казал, защото не помагат ....) и има ли смисъл аз да го пробвам, ако "се знае", че не е добре?
                                Почти няма радио, което да се разсърди на хубава антена.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X