Обява

Свий
Няма добавени обяви.

QUANSHENG TG-UV

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

    TYT-a си замина. След 3 дни имам поръчка за още един TYT, 1 WOUXUN и ще поръчам 1 MAX, да го видим и него що за животно е.
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

      Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
      TYT-a си замина. След 3 дни имам поръчка за още един TYT, 1 WOUXUN и ще поръчам 1 MAX, да го видим и него що за животно е.
      TYT-a дойде при мен, благодарение на UPI, за което съм много благодарен. Това е първата ми радиостанция и много и се кефа.
      LZ1PPR, 0 (Rh+)
      Suzuki Vitara 1998, 1,6 - 8V, бензин
      За мен: https://goo.gl/8SebdR

      Коментар


      • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

        Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
        Пак да попитам?
        Това същото ли е, като воксуна и кваншенга? Нещо му липсва ли - що ли?
        Изчакай да дойде и ще го видим що за чудо е. Кое колко му е дълго липсва ли му нещо и най-вече ще разберем то ли е евтино или просто другите са много скъпи . Както се казва "който бърза от нож умира", така че имай търпение
        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
        0888 315 794
        LZ1UPI
        A1 (Rh+)

        Коментар


        • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

          От къде да си намеря две такива.
          Последно редактирано от Pacific; 23-11-09, 21:08. Причина: Ново изречение се започва с главна буква и завършва с точка.
          [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

          Коментар


          • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

            Първоначално публикуван от monster energi Преглед на мнение
            От къде да си намеря две такива.
            Две какви, Мартине?
            П.П. Напиши си името в подписа с главни първи букви, ако искаш ,че да не ти се смее някой недоброжелателен
            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
            0888 315 794
            LZ1UPI
            A1 (Rh+)

            Коментар


            • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

              Направих няколко неуспешни опита да платя в 409 шоп и сега съм в шах с пешката. Специално си извадих виза кард, когато обаче попълня данните ми отговаря, че с тази карта не мога да платя. Попълвам данните на маестро и десет пъти ми светва червено в графата в която се пише годината на валидност на картата. Аз я пиша, то не я харесва и така докато най-накрая съвсем ме изхвърли.
              SC23 SC23 Case for WOUXUN KG-699E KG-UVD1P USD 6.90 1USD 6.906-034 6-034 USB interface cable for Feidaxin KenwoodUSD 12.00 1USD 12.001x KG-UVD1P UH 1x KG-UVD1P UH TX136-174/400-480Mhz Dual Band USD 112.50 1USD 112.505-193 WOUXUN antenna Dual Band 136-174 / 400-480MhzUSD 10.00 1USD 10.00
              това "напазарих" виртуално . Май и виртуално ще ги ползвам.
              ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
              LZ1YBB

              Коментар


              • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                Ходи в банката и им кажи на тия шмотльовци да ти отключат картата за пазаруване в интернет. Направи си акаунт в peypal и ако и това не помогне, свиркай кво ти трябва - на мен на 2 седмици ми пристигат пратки и досега без гаф.

                От тия неща дето си ги поръчал, първото не ти трябва (кофти материали и никаква полза), последното (антената) ще дойде след седмица, ако искаш ще ти я дам и ще поръчам нова.
                Последно редактирано от upi; 26-11-09, 20:30.
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                  Няколко пъти им казах за какво ми трябва, че и с протекции отидох и те ти булка Спасов ден. Пак ще трябва да си губя времето с разправии. Не знам какво е качеството на калъфа и доколко помага. Иначе за антената ти благодаря, ама само тя няма да ми свърши работа , освен за нещо дето не ме влече . Ако и другата седмица не успея да извърша плащане, май ще ползвам "помощ от приятел". Ако пък ще поръчваш скоро и имаш на сърце мога да ти дам парите и да ползвам твоя керван.
                  ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                  LZ1YBB

                  Коментар


                  • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                    Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                    Няколко пъти им казах за какво ми трябва, че и с протекции отидох и те ти булка Спасов ден. Пак ще трябва да си губя времето с разправии. Не знам какво е качеството на калъфа и доколко помага. Иначе за антената ти благодаря, ама само тя няма да ми свърши работа , освен за нещо дето не ме влече . Ако и другата седмица не успея да извърша плащане, май ще ползвам "помощ от приятел". Ако пък ще поръчваш скоро и имаш на сърце мога да ти дам парите и да ползвам твоя керван.
                    Ами до седмица мисля да поръчвам - то малко се забави, ама сега чакам два Воксуна и едим ТУТ да пристигнат заедно с едни антени и веднага след това пускам поръчката за МАХ-а и още няколко конектора. Ако не си се оправил до тогава направо поръчвам и твоя. Ако пък искаш може направо да ти направя отделна поръчка за твоя адрес - да не минава през мен. При последния вариант просто даваш адреса си и парата и до 2 часа поръчката ти лети към вас.
                    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                    0888 315 794
                    LZ1UPI
                    A1 (Rh+)

                    Коментар


                    • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                      ОК. Подробности на лични.
                      ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                      LZ1YBB

                      Коментар


                      • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                        Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                        ... и до 2 часа поръчката ти лети към вас.
                        брей, какво ги правиш хонгконгските пощи ?
                        да не ги стимулираш със Стралджнаска мускатова за предсрочни доставки?
                        или се навеждаш кротко пред DHL?

                        кажи, кажи, да не съм пропуснал нещо..

                        за един недоставен комутатор Карол ми се извини хиляда пъти, и ресендна веднага поръчката..

                        още я няма де

                        Коментар


                        • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                          Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                          Направих няколко неуспешни опита да платя в 409 шоп и сега съм в шах с пешката. Специално си извадих виза кард, когато обаче попълня данните ми отговаря, че с тази карта не мога да платя. Попълвам данните на маестро и десет пъти ми светва червено в графата в която се пише годината на валидност на картата. Аз я пиша, то не я харесва и така докато най-накрая съвсем ме изхвърли.
                          SC23 SC23 Case for WOUXUN KG-699E KG-UVD1P USD 6.90 1USD 6.906-034 6-034 USB interface cable for Feidaxin KenwoodUSD 12.00 1USD 12.001x KG-UVD1P UH 1x KG-UVD1P UH TX136-174/400-480Mhz Dual Band USD 112.50 1USD 112.505-193 WOUXUN antenna Dual Band 136-174 / 400-480MhzUSD 10.00 1USD 10.00
                          това "напазарих" виртуално . Май и виртуално ще ги ползвам.
                          Регистрирай си картата в PayPal. Това е най-сугурния начин на разплащане. От PayPal ще ти искат потвърждение на тази карта. Плащаш около 5 EUR и те ти пускат един код, който можеш да си искаш от банката. След това потвърждаваш с този код, че тази карта е наистина твоя. Тези 5 EURO те си ти ги връщат и започваш да си пазаруваш с каратата спокойно.
                          Имай предвид, че съм имал случай, в който търговеца е некоректен и не ми изпраща стоката след плащане. От PayPal ти възтановяват парите до 45-60 дни. Все пак е някаква гарнция, когато пазаруваш чрез тях.
                          Успех.
                          LZ1AID

                          Коментар


                          • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                            И аз се присъединявам към мнението на колегите за Paypal. И няма смисъл да поръчваш тази антена, защото я има в комплекта.
                            Ако имаш въпроси свиркай.
                            LR Discovery I 300 TDI

                            Коментар


                            • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                              Благодаря за съветите.Ще се пробвам пак. А каква антена да взема освен тази в комплекта?
                              ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                              LZ1YBB

                              Коментар


                              • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                                Със оригиналната антена на воуксуна направих връзка през репитера на Ч. връх на 2 метра на 70 км.Иначе казано от Одраница.При положение че къщата ми е в долината.Наистина колегата ме чуваше слабо но една мобилна антена ,според мен би решила въпроса.
                                Румен Николов

                                0888 358 572

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X