Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Следващ изпит за радиолюбители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Следващ изпит за радиолюбители

    Първоначално публикуван от nuclear-head Преглед на мнение
    Аз съм подал заявление и ще се явявам на тази дата. Доколкото знам трябва да са подадени най-малко 5 заявления, за да се насрочи изпит, така че би трябвало да има поне още 4ма желаещи
    Има подадени много заявления, ще бъде велика лудница. Аз ще се пробвам за клас 1 на тази дата.
    LZ1JJJ

    Коментар


    • От: Следващ изпит за радиолюбители

      И каде беше тая лудница ? Днес се явих на горепосочения изпит и не бяхме повече от 22 човека в залата.

      Коментар


      • От: Следващ изпит за радиолюбители

        Аз се явих за клас 2. Имаше общо 21 души на изпита. Честито на издържалите го (май всички?)

        Коментар


        • От: Следващ изпит за радиолюбители

          И аз се явих за клас 1, има само 1 неиздържал колега. Март месец когато се явявах за клас 2 имаше много хора, пускаха ни на смени да държим изпита.... Сега наистина не беше така. Честито на взелите изпита.
          LZ1JJJ

          Коментар


          • От: Следващ изпит за радиолюбители

            За явилите се миналата седмица на изпит (24.09) : Днес 02.10.2013 са пуснали писмата по пощата, и картончетата са готови. Може да се получат от стая 203 в КРС.
            LZ1JJJ

            Коментар


            • От: Следващ изпит за радиолюбители

              Някой има ли представа след колко време ще се появят записите за новите опознавателни знаци в онлайн регистъра на КРС? Търсих по име и по знак, но не излизам все още. Аз съм LZ1FDA между другото

              Коментар


              • От: Следващ изпит за радиолюбители

                Здравейте, Вече ни има и в онлайн-регистъра http://crc.bg:8080/dpls/apex/f?p=923...52166::NO:RP:: 73LZ1PUF

                Коментар


                • От: Следващ изпит за радиолюбители

                  Дата и място на провеждане на следващия изпит за радиолюбители




                  На 26.11.2013 г. (вторник), от 10.00 часа в сградата на Комисията за регулиране на съобщенията (КРС) в гр. София, на ул. „Гурко” № 6 - залата на 3 етаж, ще се проведе изпит за придобиване на правоспособност за радиооператори - любители клас 1 и клас 2. Изпитът се организира съгласно чл. 20 от Техническите изисквания за осъществяване на електронни съобщения чрез радиосъоръжения от любителската радиослужба.


                  Кандидатите за полагане на изпит подават заявление по образец, в срок не по-късно от 2 дни преди обявената дата на изпита, като заплащат определената такса.

                  Документите могат да се подават и по електронен път чрез използването на Електронния портал на КРС. Порталът дава възможност за достъп до електронните административни услуги. Изискването за достъп е валидно удостоверение за квалифициран електронен подпис. Начинът на ползване на портала може да откриете на: http://crc.bg/section.php?lang=bg&id=941.

                  Коментар


                  • От: Следващ изпит за радиолюбители

                    Извадка от сайта на КРС

                    Дата и място на провеждане на следващия изпит за радиолюбители


                    На 04.02.2014 г. (вторник), от 10.00 часа в сградата на Комисията за регулиране на съобщенията (КРС) в гр. София, на ул. „Гурко” № 6 - залата на 3 етаж, ще се проведе изпит за придобиване на правоспособност за радиооператори - любители клас 1 и клас 2. Изпитът се организира съгласно чл. 20 от Техническите изисквания за осъществяване на електронни съобщения чрез радиосъоръжения от любителската радиослужба.

                    Кандидатите за полагане на изпит подават заявление по образец, в срок не по-късно от 2 дни преди обявената дата на изпита, като заплащат определената такса.

                    Документите могат да се подават и по електронен път чрез използването на Електронния портал на КРС. Порталът дава възможност за достъп до електронните административни услуги. Изискването за достъп е валидно удостоверение за квалифициран електронен подпис. Начинът на ползване на портала може да откриете на: http://crc.bg/section.php?lang=bg&id=941.

                    Коментар


                    • От: Следващ изпит за радиолюбители

                      На 04.04.2014 г. (петък), от 10.00 часа в гр. Пловдив - Източна промишлена зона, ул. „Правда” № 2 (в сградата на завод „Олимекс”), ще се проведе изпит за придобиване на правоспособност за радиооператори - любители клас 1 и клас 2. Изпитът се организира съгласно чл. 20 от Техническите изисквания за осъществяване на електронни съобщения чрез радиосъоръжения от любителската радиослужба.
                      Cherokee WJ 4.0L- NP242
                      Honda Africa Twin XRV 750

                      Коментар


                      • От: Следващ изпит за радиолюбители

                        Някой желаещ освен мен има ли?

                        Коментар


                        • От: Следващ изпит за радиолюбители

                          Аз имам желание но дебна за изпит в София.
                          Aprilia Pegaso 650 1996г.

                          Коментар


                          • От: Следващ изпит за радиолюбители

                            Аз ще съм там най-вероятно - Пловдив ми е по-близо от София...
                            Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
                            LZ2РSD

                            Коментар


                            • От: Следващ изпит за радиолюбители

                              Опреснителни имa ли или трябвa нa ново?Щото и сaмоподготовкaтa по съвременните нормaтиви стaвa,но в групa е по-добре!
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • От: Следващ изпит за радиолюбители

                                Ако, някой ще ходи на изпит от София в Пловдив утре, имам място в колата. Да ми се обади 0888 97 83 81 Гроздан. Между другото някой знае ли има ли достатъчно заявления за участие?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X