Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Следващ изпит за радиолюбители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Следващ изпит за радиолюбители

    http://crc.bg/section.php?id=453&lang=bg
    Гоце Делчев показват добра организация
    Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
    Калоян Кирилов
    LZ2ZGT

    Коментар


    • Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
      http://crc.bg/section.php?id=453&lang=bg
      Гоце Делчев показват добра организация
      А на какъв принцип се определя населеното място на следващия изпит? Ако искам да се явя, значи ли това, че трябва да ида до Гоце Делчев или да си чакам дата за София? Съжалявам, ако въпросът ми е тъп.
      XR4

      +359.885.88.99.29

      Коментар


      • От: Следващ изпит за радиолюбители

        Явно при добра организация от местния радиоклуб и достатъчно кандидати.
        Не мисля, че ще е проблем да се явиш там на изпит, но най-добре се обади да питаш.

        Коментар


        • От: Следващ изпит за радиолюбители

          Първоначално публикуван от bReal Преглед на мнение
          А на какъв принцип се определя населеното място на следващия изпит? Ако искам да се явя, значи ли това, че трябва да ида до Гоце Делчев или да си чакам дата за София? Съжалявам, ако въпросът ми е тъп.
          Е оти дрема преди месец!?!
          Като се съберат минимум еди колко си кандидати от даденото населено място се насрочва дата и се праща комисия. Можеш да се явиш навсякъде.
          LZ1OAL

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Floyd Преглед на мнение
            Е оти дрема преди месец!?!
            Като се съберат минимум еди колко си кандидати от даденото населено място се насрочва дата и се праща комисия. Можеш да се явиш навсякъде.
            Еммм, преди месец не съм мислил за такива неща. А сега имам техника и искам и кетап. А как да се събера към минимума, молба ли някъде!?!? Ако звънна до комисията, ще ми дадат ли информация, за да не ви занимавам. Мерси.
            XR4

            +359.885.88.99.29

            Коментар


            • От: Следващ изпит за радиолюбители

              Подаваш документи + такса.
              Можеш да изтеглиш документите от сайта, а парите по банка. Естествено всичко може да се свърши и за 10 минути на място в КРС.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                Подаваш документи + такса.
                Можеш да изтеглиш документите от сайта, а парите по банка. Естествено всичко може да се свърши и за 10 минути на място в КРС.
                Това го прочетох, но реших, че се прилага след, като вече има дата. Мерси.
                XR4

                +359.885.88.99.29

                Коментар


                • От: Следващ изпит за радиолюбители

                  Писмата с опознавателните знаци също са готови.
                  На изпита бях отбелязал, че искам лично да си го взема вместо да се разправям с пощите и преди малко ми се обадиха да ходя да си го взема.
                  В началото на следващата седмица предполагам ще започнете да получавате известията.
                  Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                  Seat Leon 2007 1.9 TDI

                  Коментар


                  • От: Следващ изпит за радиолюбители

                    И аз си го взех днес. Поех ангажимент да гого взема и на един от колегите, така че понеделник ще отида пак. Ако някой иска да му го взема и препратя моля да ми напише на лс имена и телефон за връзка.
                    LZ1JJJ

                    Коментар


                    • От: Помагало за изпит за радиолюбители клас 2

                      Никой още не се е похвалил,че си е получил позивната!

                      Коментар


                      • От: Помагало за изпит за радиолюбители клас 2

                        Е нали казах, че петък си го взех писмото, там ми е написана и позивната LZ1JGD. И са готови според мен на всички колеги. Не ми казаха, че трябва да чакам и друго. Картончето е лист а4
                        LZ1JJJ

                        Коментар


                        • От: Следващ изпит за радиолюбители

                          Петък и аз си взех на място писмото и ламинираната карта.. обаче гледам, че още не са ъпдейтнали регистъра.

                          Коментар


                          • От: Следващ изпит за радиолюбители

                            И аз още разчитам на регистъра, ама няма. От Силистра съм и лично не мога да си получа бумагите, приятел (LZ2ZGT) се е свързал с човек от тук, който ще ми ги прати по куриер, за което благодаря и ще черпя когато (не ако) се засечем
                            нема начин да нема начин
                            Ford Maverick 2.4 бензин/газ 1998г, екстри - изгнили шаси и купе, разтракано окачване, 1бр мъртъв цилиндър на бензин
                            LZ2SHD, нула осем 8 seven 0 4 едно сто 90 и едно

                            Коментар


                            • От: Следващ изпит за радиолюбители

                              Току що си получих писмото от КРС. Позивна - LZ1EAD

                              Коментар


                              • От: Следващ изпит за радиолюбители

                                SharkyDog колегата който ще ти вземе документите е dani
                                dani листа А4 не е картончето картончето е показано на преднта страница как изглежда със тоя снимка е ламинирано .......
                                Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                                Калоян Кирилов
                                LZ2ZGT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X