Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане относно FM трансмитер.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Питане относно FM трансмитер.

    Рових в нет-а никъде не видях някои да е споделил мнение за въпросните модели...
    Истината е някъде там...

    LZ2-009

    Коментар


    • #17
      От: Питане относно FM трансмитер.

      Моля да ме извини автора на темата но аз също търся подобно устройство само че за видео + аудио, което да броудкаства в TV обхвата.
      Някой виждал ли е такова решение?
      Враг усраине

      Коментар


      • #18
        От: Питане относно FM трансмитер.

        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
        Странно обаче, как той е слушал чалга на вълна на радио, по принцип е почти невъзможно, освен ако станцията вече аха-аха да се загуби напълно и я хващаш на пресекулки, ако знаеш колко ми е трудно да си настроя моя в колата, че в София бъка от станции.
        Да, хващам го на ръба със смущения и то само с радиото но маздата, с тойотата на жена ми и с джипа-не.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #19
          От: Питане относно FM трансмитер.

          Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
          Моля да ме извини автора на темата но аз също търся подобно устройство само че за видео + аудио, което да броудкаства в TV обхвата.
          Някой виждал ли е такова решение?
          Навремето се ползваха такива джаджи - video sender се викаха. Не може братския китайски народ да не е помислил по въпроса.
          LZ1OAL

          Коментар


          • #20
            От: Питане относно FM трансмитер.

            Първоначално публикуван от VoodooServ Преглед на мнение
            Определено няма да е чалга.
            Колебая се между: ВАРИАНТ-1 и ВАРИАНТ-2
            Като за вариант 2 малко се притеснявам...въпреки ,че ще е в шкаф и антената няма да е разпъната...
            Ето ти и вариант 3. И аз имам такъв. Все пак събирам касетофони и половината колекционери по кълбото взеха точно такъв. Един от най-читавите китайци е. правили сме и доста партита със същия в Германия. Издържа добичето на дълга непрекъсната работа.
            http://www.ebay.de/itm/260821685716?...84.m1438.l2649

            (това е линка за пълен пакет. има ги и по-евтино без антена и кабели и ВНИМАВАЙ -без захранване - чети внимателно описанието )
            висете отпуснато

            Коментар


            • #21
              От: Питане относно FM трансмитер.

              С тези 5 вата със сигурност ще ви засекат.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X