Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Невъзможност за ползване на платформата You Tube

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    ПРОБА: 1-2-3
    Последно редактирано от Boa; 12-09-21, 19:11.

    Коментар


    • #17
      Ако е бан, трябва да си кажат.


      При влизането ми случайно в тази страница на Twitter /макар че нямам там регистрация/, видеото започна да ми върви без да ми се
      показват някакви "купчини от телевизори":

      https://twitter.com/YouTubeCreators

      Защо се получава така . . .

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Boa Преглед на мнение
        Тук има инструкции за подобен проблем:

        Благодаря ви за изпратения видеоклип до мен !
        Но в случая не става въпрос за някакви злополучни "бизнес акаунти",
        а просто че не мога да ползвам нищо от You Tube !
        В "лентата на отметките" на браузера си имам папки с видео уроци по различни теми,
        сваляни от You Tube още от 2010 година. Досега съм сменял 3 оперативни системи
        на компютъра и съм успял да ги запазя, докато сега не мога да отворя нито един видеоклип от тях !
        Появява ми се отвратителната "купчина с телевизори" и не мога да гледам нищо !!!
        Такова чудо не ми се е случвало никога !
        Когато опря показалеца на мишката, върху тези "проклети телевизори", ми излиза съобщението:
        ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕЩО СЕ ОБЪРКА !
        КАБЕЛИТЕ НИ СИГУРНО СА ПОВРЕДЕНИ.

        Тези хора май започнаха да ни се подиграват, на нас сиромасите от Балканите.
        Отново проверих пощата с имейла /с който съм регистриран в Google/ дали имам изпратено някакво
        НАКАЗАНИЕ от тези гавази, но не намерих нищо . . .

        Забележка
        Дори линка който копирах на видеото, който сте ми изпратили:
        https://www.youtube.com/watch?v=dpZyWb72f1s
        когато го пренеса и опитам да го отворя в браузерите ми /Google Chrome & Microsoft Egge/,
        отново ми се показват. . .телевизорите !?
        Колега -проблема е баш тоя които Веско ти казва.
        няма нищо общо с балкани и т.н - на чисто нов разопакован от мен лаптоп след като го пуснах и т.н се появи точно това и да действието се развива в Америка пред около месец.
        като попитах собственика на бизнеса дали си е платил тои рече не.... и се смя ...ааааа вика появили са се телвизорите на Ютуба.
        Сега защо се е появило при тебе не знам но причината е тая която ти се казва.

        Коментар


        • #19
          А на телефона, със същия акаунт, има ли проблеми?

          Коментар


          • #20
            Възможно ли , без да искаш да си натиснал съгласие с пробния период на платената версия ?
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #21
              А на телефона, със същия акаунт, има ли проблеми ?

              Писах няколко писма до Google без никакъв ефект, защото от там продължават да твърдят че профила ми е в изправност !
              Наистина ми е в изправност, за разлика от този на You Tube . . . до който нямам никакъв достъп !?
              Поради това сега си играя с два браузера на компютъра - Microsoft Edge & Google Chrome.
              Първият е с профила на жена ми и с него влизам в You Tube, а втория е . . .за всичко останало !

              БЪДЕТЕ И ВИЕ ОСТОРОЖНИ И ОТБЯГВАЙТЕ ДА ПОЛЗВАТЕ И РИСКУВАТЕ С ТАЗИ ПЛАТФОРМА "КАПАН",
              ЗА ДА НЕ ВИ СЕ СЛУЧИ И НА ВАС . . . СЛУЧКА !?


              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X