Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Невъзможност за ползване на платформата You Tube

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Невъзможност за ползване на платформата You Tube

    Преди няколко дни случайно се натъкнах на случка която сериозно ме подразни !
    Нито можех да влизам в You Tube, нито пък можех да ползвам някои от събраните
    като "отметки" мои многобройните видеоуроци /от всякакво естество/, които съм архивирал
    през последните 10 години :

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Невъзможност за ползване на You Tube.jpg Прегледи:0 Размер:89.8 КБ ID:6770040
    Реших и понаправих някои процедури, за да се отърва от този проблем като:
    Актуализация на браузера Google Chrome, почистване на компютъра от остатъчни файлове и бисквитки,
    рестартиране на компютъра и маршрутизатора, сканиране със SF/scanow в Командния прозорец на
    моето РС с ОС Windows 10, но нищо не се получи.
    Тогава взех че преинсталирах целия браузер отново, но резултатът беше отново. . .нулев !
    Тази сутрин взех че инсталирах нов браузер /Microsoft Edge/ на компютъра, за да видя резултата. Той беше идеален и всичко си работеше
    както трябва, макар че тези процедури ми отнеха много време. Имах големи главоболия докато прехвърля паролите, разширенията и
    отметките от стария браузер, на новия ! За съжаление радостта не ми трая дълго след като напавих една необмислена постъпка, а именно
    да натисна горе в дясно на екрана "бутона" за влизане в You Tube.
    Всичко отново се срина и ми изскочи зловещата картина с "подредените" по-горе телевизори на купчина !
    Вече "ми светна" окончателно че съм блокиран от тези гавази, без никакво провинение от моя страна или предупреждение . . .от тяхна !?
    Включих моя надежден Windscibe VPN с двойна DOUBLE HOP блокировка на настоящия ми IP address и ги пратих чак в гори Тилилейски,
    в обиталището на Дракула в днешна Румъния.
    Но за съжаление "купчинката с телевизорите" отново ми се появи на екрана, което ме накара да мисля че тази блокировка евентуално ми
    е по MAC address ! Така че този случай се доста услужни и ако не му намеря на местна почва решение, ще трябва да търся помощ в някои руски,
    украински, виетнамски или бразилски сайтове !
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Boa; 08-09-21, 19:01.

  • #2
    Хм...нищо не разбрах,но при мен си работи без никакъв проблем.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Boa Преглед на мнение
      Преди няколко дни случайно се натъкнах на случка която сериозно ме подразни !
      Нито можех да влизам в You Tube, нито пък можех да ползвам някои от събраните
      като "отметки" мои многобройните видеоуроци /от всякакво естество/, които съм архивирал
      през последните 10 години :

      Натиснете снимката за да я уголемите Име:Невъзможност за ползване на You Tube.jpg Прегледи:0 Размер:89.8 КБ ID:6770040
      Реших и понаправих някои процедури, за да се отърва от този проблем като:
      Актуализация на браузера Google Chrome, почистване на компютъра от остатъчни файлове и бисквитки,
      рестартиране на компютъра и маршрутизатора, сканиране със SF/scanow в Командния прозорец на
      моето РС с ОС Windows 10, но нищо не се получи.
      Тогава взех че преинсталирах целия браузер отново, но резултатът беше отново. . .нулев !
      Тази сутрин взех че инсталирах нов браузер /Microsoft Edge/ на компютъра, за да видя резултата. Той беше идеален и всичко си работеше
      както трябва, макар че тези процедури ми отнеха много време. Имах големи главоболия докато прехвърля паролите, разширенията и
      отметките от стария браузер, на новия ! За съжаление радостта не ми трая дълго след като напавих една необмислена постъпка, а именно
      да натисна горе в дясно на екрана "бутона" за влизане в You Tube.
      Всичко отново се срина и ми изскочи зловещата картина с "подредените" по-горе телевизори на купчина !
      Вече "ми светна" окончателно че съм блокиран от тези гавази, без никакво провинение от моя страна или предупреждение . . .от тяхна !?
      Включих моя надежден Windscibe VPN с двойна DOUBLE HOP блокировка на настоящия ми IP address и ги пратих чак в гори Тилилейски,
      в обиталището на Дракула в днешна Румъния.
      Но за съжаление "купчинката с телевизорите" отново ми се появи на екрана, което ме накара да мисля че тази блокировка евентуално ми
      е по MAC address ! Така че този случай се доста услужни и ако не му намеря на местна почва решение, ще трябва да търся помощ в някои руски,
      украински, виетнамски или бразилски сайтове !
      Няма как да е по MAC адрес, той е невидим за външни мрежи. Според мен си от хората, които се обиждат на фразата "гледай си работата". Ако не си - ми пиши на лично съобщение кога тие удобно да влезна през TeamViewer и да направя истински "оглед".
      ;-)
      Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
      нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

      Коментар


    • #4
      Първоначално публикуван от ikristiqn Преглед на мнение

      Няма как да е по MAC адрес, той е невидим за външни мрежи. Според мен си от хората, които се обиждат на фразата "гледай си работата". Ако не си - ми пиши на лично съобщение кога тие удобно да влезна през TeamViewer и да направя истински "оглед".
      Приемам съвети, но чак да давам TeamViewer на непознати . . .това е малко прекалено !
      Нещата са повече от ясни, че в случая има "банване" от страна на другарите от You Tube, след като блокажа им се
      задействува веднага след опита ми да се логна в платформата им . . . и то след като съм инсталирал нов браузер !?

      Коментар


      • #5
        Системата им работи без проблем - ако е блокиран профила (което е малко вероятно) - ще имате получено съобщение за това.

        Някои бизнес услуги изискват плащане:

        https://www.windowsdispatch.com/this...youtube-error/
        Show must go on!
        LZ1VES

        Коментар


        • #6
          Тук има инструкции за подобен проблем:



          проблема е в отворен G suite бизнес акаунт (в Гугъл), който е безплатен за 30 дни, след това иска плащане...
          Show must go on!
          LZ1VES

          Коментар


          • #7
            Профилът само за youtube ли е или е "общ" гугъл-профил ? Май в някакъв момент пресякоха възможността да имаш профил само в "тубата" без да имаш такъв в "гугъл".
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • Веско
              Веско коментира
              Редактиране на коментар
              Общ е профила, да.

              Но не пречи да имаш втори, трети различни профили...

          • #8
            Общ е профила, да.

            Но не пречи да имаш втори, трети различни профили...
            Да, ама всички профили в тубата трябва да имат гугъл-акаунт. Преди гугъл да купят тубата, можеше с някакъв друг мейл, пр. абв.бг да си създадеш акаунт. Сега май не става.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #9
              Тук има инструкции за подобен проблем:

              Благодаря ви за изпратения видеоклип до мен !
              Но в случая не става въпрос за някакви злополучни "бизнес акаунти",
              а просто че не мога да ползвам нищо от You Tube !
              В "лентата на отметките" на браузера си имам папки с видео уроци по различни теми,
              сваляни от You Tube още от 2010 година. Досега съм сменял 3 оперативни системи
              на компютъра и съм успял да ги запазя, докато сега не мога да отворя нито един видеоклип от тях !
              Появява ми се отвратителната "купчина с телевизори" и не мога да гледам нищо !!!
              Такова чудо не ми се е случвало никога !
              Когато опря показалеца на мишката, върху тези "проклети телевизори", ми излиза съобщението:
              ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕЩО СЕ ОБЪРКА !
              КАБЕЛИТЕ НИ СИГУРНО СА ПОВРЕДЕНИ.

              Тези хора май започнаха да ни се подиграват, на нас сиромасите от Балканите.
              Отново проверих пощата с имейла /с който съм регистриран в Google/ дали имам изпратено някакво
              НАКАЗАНИЕ от тези гавази, но не намерих нищо . . .

              Забележка
              Дори линка който копирах на видеото, който сте ми изпратили:
              https://www.youtube.com/watch?v=dpZyWb72f1s
              когато го пренеса и опитам да го отворя в браузерите ми /Google Chrome & Microsoft Egge/,
              отново ми се показват. . .телевизорите !?
              Последно редактирано от Boa; 09-09-21, 13:27.

              Коментар


              • #10
                Интересно, какво трябва да направиш, за да те баннат от Youtube ?

                Да позная ли, че освен че гледаш видеоуроци, си публикувал нещо?

                Коментар


                • #11
                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Интересно, какво трябва да направиш, за да те баннат от Youtube ?

                  Да позная ли, че освен че гледаш видеоуроци, си публикувал нещо?
                  Ако е бан, трябва да си кажат. Аз преди време качих и то като частно някакво старо и после дигитализирано видео как къпем сина ми като бебе, за да могат близки да го гледат. "А-у-у-у-у, child nudity?!" изрева тубата и го изтри моментално като ме предупреди, че ако пак го кача, ще ми прекрати акаунта
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • Ясен
                    Ясен коментира
                    Редактиране на коментар
                    Да заложим ли кило банани? Конкретният казус не заслужава и толкова.

                • #12
                  Ясен коментира
                  Днес, 22:06
                  Да заложим ли кило банани? Конкретният казус не заслужава и толкова.
                  Как ще проверим? Не искам да си губя "Гагич-акаунта" в тубата, още по-малко личния.
                  Ако има нещо "непристойно" или нарушаващо авторски права - тубата го изтрива и не ти прекратява достъпа. Ако настояваш, предупреждава при следващо изтриване на каченото. Макар, че действа доста дискриминационно (като оплакванията на Григор Лилов от Фейсбука ) - щото е пълна с клипове с веещи се детски полови органи, пък на мен за къпане на тримесечно бебе ми скочи
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #13
                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Как ще проверим? Не искам да си губя "Гагич-акаунта" в тубата, още по-малко личния.
                    Ако има нещо "непристойно" или нарушаващо авторски права - тубата го изтрива и не ти прекратява достъпа. Ако настояваш, предупреждава при следващо изтриване на каченото. Макар, че действа доста дискриминационно (като оплакванията на Григор Лилов от Фейсбука ) - щото е пълна с клипове с веещи се детски полови органи, пък на мен за къпане на тримесечно бебе ми скочи
                    Търпение! Просто следи темата.

                    Иначе за детските голи изображения нещата се променяха няколко пъти защото, нали, ... обществен дебат.

                    Коментар


                    • #14
                      Все пак тук някой от вас може да е имал подобен проблем и би ми "дал акъл" как да се измъкна от това неловко положение, в което съм изпаднал !
                      Нито ще им слушам музиката на тези ахмаци от You Tube, нито пък имам интерес към блудкавите и цензурирани видеоматериали които публикуват.
                      Интересуват ме видеоуроците които съм събирал там от години и си ги ползвам постоянно. Лошото е че съм ги събрал в папки, които ги съхранявам
                      в "лентата на отметките" в Google. Прехвърлих ги в Microsoft Edge, но и там с тази регистрация която имам в Google не ми излизат !?
                      За да не си подменям цялата регистрация там /която ще ми отвори много работа/, реших да си подменя само АДМИНИСТРАТОРА на компютъра
                      / с регистрацията на жена ми в Microsoft /, но явно и това не се оказа достатъчно !

                      Коментар


                      • Asteri
                        Asteri коментира
                        Редактиране на коментар
                        Като влезеш в Гугъл dashboard акаунта си, там вижда ли се Ютюб като услуга? Само един канал ли имаш? Обикновен ли е или нещо специално, бизнес? Преди да се случи "случката" правил ли си нещо по ютюб, смяна канали, преименувания и т.н. ? Най-лесно ще хванеш какво се е сгафило ако си спомниш последните действия правени в ютюб.
                        Пробва ли да отвориш някой от тези "отметки" в инкогнито прозорец в Хром, т.е. без да си логнат в акаунта, все едно си външно лице? Пробва ли да се логнеш в тубата от апликацията за телефон?

                    • #15
                      Първоначално публикуван от Boa Преглед на мнение
                      Все пак тук някой от вас може да е имал подобен проблем и би ми "дал акъл" как да се измъкна от това неловко положение, в което съм изпаднал !
                      Нито ще им слушам музиката на тези ахмаци от You Tube, нито пък имам интерес към блудкавите и цензурирани видеоматериали които публикуват.
                      Интересуват ме видеоуроците които съм събирал там от години и си ги ползвам постоянно. Лошото е че съм ги събрал в папки, които ги съхранявам
                      в "лентата на отметките" в Google. Прехвърлих ги в Microsoft Edge, но и там с тази регистрация която имам в Google не ми излизат !?
                      За да не си подменям цялата регистрация там /която ще ми отвори много работа/, реших да си подменя само АДМИНИСТРАТОРА на компютъра
                      / с регистрацията на жена ми в Microsoft /, но явно и това не се оказа достатъчно !
                      Тъй като очевадно не разбра, какво ти казвам от първия път, сега ще ти го кажа по друг начин:
                      Гледай си работата!

                      п.с. обади се, след като свършиш работа, но в работно време на човек, който се занимава с ремонт на компютри. И го помоли, срещу заплащане за: изслушване на твоята версия, транспорт до вас, паркинг, отстраняване на проблема, изслушване на твойте съждения, транспорт обратно, да си гледай той работата. Ако наистина си гледа работата и не живееш в Хималаите, за не-повече от 100 лв. и един час си готов.
                      ;-)
                      Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                      нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X