Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за лаптоп

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Да попитам и аз нещо, и аз тръгнах за черен петък да си купувам лаптоп, обиколих техномаркетите и останах учуден, няма лаптопи в диапазона 700-800 лева, на рафтовете останали само тези от над 1500 и отгоре.
    Какво става, короната ли, учениците ли ги изкупиха за онлайн даскало, държавата ли ги изкупи и раздаде на нуждаещите се, американските санкции или това си е пазара?
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

    Коментар


    • Еделвайс
      Еделвайс коментира
      Редактиране на коментар
      Виж този, пише че е нов продукт: https://www.technopolis.bg/bg/Laptop...0J0BM/p/518322

      Наскоро си купих лаптоп, имам тема тук, но цената му е над 2К, но то е за да имам прилични параметри и да е актуален поне до 3-5 години.

  • #17
    Гледах го в магазина, но ми се искаше с по голям екран.
    това е единствения под 1000 лв., Това ме учуди, къде отидоха другите с цена 700-800 лв.
    Трябва ми за интернет, някой филм и сутрин да си чета новините, за да не се взирам в телефона, нищо специално, затова търся посредствена машинка за нормални пари, вярвам, че каквото и да взема ще ми върши работа 2-3 години за тези цели.
    ​​​​​
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

    Коментар


    • KingofROAD
      KingofROAD коментира
      Редактиране на коментар
      Преди 2-3 седмици по същите съображения с купих същия лаптоп но в 15 инча размер. Добавих му рам до 8Г, и ССД до 480Г. и стана пушка. Вин 10 лети и хвърчи. Цената излезе малко над 1000лв. Купих го от ПИК компютърс...

  • #18
    Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
    Гледах го в магазина, но ми се искаше с по голям екран.
    това е единствения под 1000 лв., Това ме учуди, къде отидоха другите с цена 700-800 лв.
    Трябва ми за интернет, някой филм и сутрин да си чета новините, за да не се взирам в телефона, нищо специално, затова търся посредствена машинка за нормални пари, вярвам, че каквото и да взема ще ми върши работа 2-3 години за тези цели.
    ​​​​​
    Покрай короната вече нищо не е същото и цените включително. По големите вериги до 1000 лева набутват тотални боклуци. Не си ли мислил за втора употреба? При такива изисквания като твоите, за около 7-800 лева ще вземеш прилична машинка. Единственият проблем е, че обикновено батериите са на последни издихания а новите не са евтини. При това и втората употреба е с гаранция, поне в по-известните магазини. Вместо да обикаляш по големите вериги си харесай някой специализиран магазин за компютри и виж какво предлагат за нови лаптопи. По принцип, ако не го разнасяш из къщата постоянно, можеш да го ползваш закачен на зарядното и така ще минеш без купуване на батерия.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #19
      Иска да си е нов, без някой друг преди мен да е лигавил клавишите.
      Батерията задължително трябва да е в кондиция, и сега си имам компютър в един ъгъл в къщи.
      Рових се по онлайн магазини за техника, и там същото.
      По скоро писах ако някой може да обясни тези аномалии на пазара.
      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

      Коментар


      • #20
        Значи ще ти се наложи да преразгледаш бюджета. Така или иначе, за 15+" екран не стигат 1000 лева. Успех в начинанието!

        П.П. Примерно - https://www.jarcomputers.com/Acer-As....html?ref=prod
        Последно редактирано от коко келеша; 04-12-20, 09:56.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X