Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с хакери?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Това в самия браузер ли се появява или на екрана на компютъра без да е отворен браузера. Ако отвориш друг браузер появява ли се?

    Коментар


    • bojitch
      bojitch коментира
      Редактиране на коментар
      Само в браузера. Ще проверя в друг.

  • #17
    Последно! Не знам дали се появява при празен екран, но като затворя всичко остава на екрана.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #18
      Хром ли е браузера?

      Коментар


      • bojitch
        bojitch коментира
        Редактиране на коментар
        Да! И още нещо - май се появява само когато съм отворил OFFRoad.

    • #19
      Пуснах това https://www.malwarebytes.com/adwcleaner/ но не го почисти.

      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #20
        Предполагам си проверил в Add & Remove Programmms дали не се е качила някоя нова, странна програма. Ако не, погледни в Extensions на Хром, дали не се е лепнало нещо странно. Ако няма нищо съмнително и там, тогава може да пробваш да го върнеш Хром към оригиналните настройки с Reset, или да го преинсталираш. В двата случая губиш букмаркове и запаметени пароли - затова преди процедурата отвори друг браузер, Файърфокс или Майкрософтския Едж, и си прехвъри там (импорт) букмарковете и паролите. После в подновения или новия Хром по същия начин пак си ги връщаш в него с "импорт". Ресетването става през Settings, от там в Advanced, и вече има Reset And Clean Up и Reset settings to default. Ако деинсталираш ще те пита дали искаш да премахнеш всички остатъчни файлове - казваш да.

        Коментар


        • #21
          Tова с импорта е кофти идея. Ако има нещо лепнато на хром ще го прехвърли и на другите браузъри. Инсталирай https://www.malwarebytes.com/mwb-download/ обнови го и сканирай.

          Коментар


          • bojitch
            bojitch коментира
            Редактиране на коментар
            Нали направих това и няма резултат.

          • ak101
            ak101 коментира
            Редактиране на коментар
            Разгледай хубаво линковете, различен софтуер е.

        • #22
          От половин час "нашият човек" го няма, та си викам дано, дано...Ама надали!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #23
            След няколко часа без него, отново е на линия. Интересно е и друго. След основното "начисляване на суми" в рубли, появи се каре със същия надпис - tokzamer.ru, но с надпис на български - "Този сайт беше актуализиран на заден план". Кой изпраща това?
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #24
              Провери си извлеченията от банката/ите. Ако не видиш "външна намеса", свиркай си и след време ще те оставят. Обяснявам ти го като на човек, който неведнъж е показвал уважителното си отношение (говорите си на Вие) към компютрите.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #25
                Имах проблем със изскачащи прозорци. Mawarebytes не свърши работа, но ми помогна Adware Removal Tool by TSA. Свали тази програмка и опитай с нея. Успех.
                Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

                Коментар


                • #26
                  Ще пробвам! Между другото, вече съм натрупал 13 000$ и ме подпитват къде да ми преведат парите. Кво да им кажа?
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • Roninn
                    Roninn коментира
                    Редактиране на коментар
                    Дай моя адрес

                • #27
                  При теб е лесно - разбираш го . Мойте хора бяха закачили подобно, но то ми "говореше" на китайски и ми стартираше инсталатор на китайски .....

                  Коментар


                  • #28
                    Първоначално публикуван от Todor_Ninov Преглед на мнение
                    Adware Removal Tool by TSA. Свали тази програмка и опитай с нея. Успех.
                    И тази програма не помогна!

                    Руски хакери, най хакери!

                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #29
                      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                      появи се каре със същия надпис - tokzamer.ru, но с надпис на български - "Този сайт беше актуализиран на заден план". Кой изпраща това?
                      Надписът на български вероятно e автоматично известие/notification от уебсайт, на който е разрешено да прави такива. От Settings --> Privacy and Security --> Site Settings и там като цъкнеш Notifications излизат уебсайтовете с разрешения, виж дали има странни неща там, ако да, просто ги блокираш.

                      Коментар


                      • #30
                        Имах подобен проблем със китайски вирус. Смени ми заглавията на всичко на китайски. Изчистих го с помощта на клипове в тубата. Но трябваще да стартирам под сейф мод, за да изчистя файловете който беше насрал.
                        CR-V 2.0i RVSi 147PS

                        Коментар


                        • s_s1
                          s_s1 коментира
                          Редактиране на коментар
                          Ето малък повод да нуачите китайски, поне официалния пекински диалект със съкратената "азбука" само 3 000 символа.

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X