Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с браузъри IE11 и Хром при отваряне на сайтове с разширения .bg

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Така и така съм тръгнал с подобряването на този стар лаптоп, как да разбера със сигурност, дали мога да му махна харда и да сложа SSD диск като основен и да му подобря производителността му ?

    Коментар


    • #32
      От ъпдейтите спри removal tool-а да не преинсталираш на ново

      Коментар


      • #33
        Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
        Така и така съм тръгнал с подобряването на този стар лаптоп, как да разбера със сигурност, дали мога да му махна харда и да сложа SSD диск като основен и да му подобря производителността му ?
        Дай точния модел, та да проверим,
        ама до 256Gb на Леново никога не съм имал проблем с мигриране на диск към SSD, включително и на по-стари от 2003г.
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • #34
          Такаа, най-после всичко се ъпдейтна успешно, почти 2 гигабайта ъпдейти от Майкрософт си казаха думата, Хрома вече си тръгна нормално, сертификати всичко ОК, включително и на Майкросoфт секюрити защитата се ъпдейтва и тя е ок, с една дума всичко засега е нормално, даже сега ми дава че има още допълнителни ъпдейти да направя, вече стана по-пъргава машинката, така че благодаря за съветите ви колеги.

          п.с. Относно монтажа на SSD disk, модела на лаптопа е Lenovo 3000 N200

          Коментар


          • #35
            Би-трябвало да нямаш грижи да сложиш SSD, според мен. Интелски чипсет със SATA-150 интерфейс - съвсем стандартна работа.

            Машинката ще хвръкне направо. А и към днешно време цените вече са достатъчно благи. Да държиш обикновен диск за друго, освен за архивиране, към днешна дата е крайно остаряла концепция.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • Еделвайс
              Еделвайс коментира
              Редактиране на коментар
              Благодаря за съветите Спарки, като си помисля че лаптопа беше в един шкаф и непипан от 3 години, като се чудех какво да го правя, но покрай корона вируса и затова че се налага да си стоим повече в къщи, беше причина да го изтупам от праха и му се даде шанс за втори и то приличен живот на старото лаптопче

          • #36
            зa НАП и 64b WIN7 - с FF 72-а версия + Java 8_171 е ок/проверено за електронно подаване
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • #37
              За НАП няма проблем, за статистиката с 32 не става, нито с ИЕ, нито с ФФ, с 64 е ОК при еднакви дуги условия.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • sparkybg
                sparkybg коментира
                Редактиране на коментар
                Инсталирай си Acrobat Reader, после влез в опциите на FF и му изключи плъгина за PDF-и, който и без друго е абсолютно говно.

                Като му дойде времето, ще пробвам лично. Честно казано не помня миналата година с какво ги подавах. Помня че ги псувах, като всеки път.

            • #38
              Спарки, това беше направено без ефект.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


            • #39
              DBRS , благодаря много, ще трябва да почерпя, стана и влезе кучето му ниедно.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • DBRS
                DBRS коментира
                Редактиране на коментар
                Наздраве! Наздраве!

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X