Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дистанционен контрол на DVR - къде бъркам?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Дистанционен контрол на DVR - къде бъркам?

    Преди да си вдигаш скоростта, поинтересувай се дали изграденото трасе може да я поеме.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #17
      От: Дистанционен контрол на DVR - къде бъркам?

      Стига де, бати трасето, ако не може да прекара 5-6 мегабита. По-интересно е дали доставчика на конкретното място може да осигури повече ъплоуд въобще и изобщо...
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • #18
        От: Дистанционен контрол на DVR - къде бъркам?

        Първоначално публикуван от LZ3YY Преглед на мнение
        Ура! Победа...
        Добавих в ТП-линка мак адреса на ДВР-а да се асоциира с ИП-то му и работата заспа!
        Ъплоуда е малко над 1МБ/с, съответно камерите се гледат доста на забавен каданс
        Обаче се оказа че може да вдигнем скоростта срещу съответната смяна на абонаментния план...
        Така че ще се пробва с новия план и ако не ме радва, минаваме на кабелен нет.
        Благодаря за съветите.
        Наско
        Колега "вдигането" на скоростта ти гарантира поне 1-годишен договор... Така, че те съветвам да не експерементираш на настоящия оператор

        П.С. В крайна сметка маи пак стана на мойто. Загуби си времето, и накрая нищо Дано поне не го забабачите с БТК-то...

        Коментар


        • #19
          От: Дистанционен контрол на DVR - къде бъркам?

          Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
          Стига де, бати трасето, ако не може да прекара 5-6 мегабита. По-интересно е дали доставчика на конкретното място може да осигури повече ъплоуд въобще и изобщо...
          Не знам дали можеш да си направиш план само за ъплоуд. Обикновено, върви с многократно по- голям даунлоуд и ако трасето е келяво (май става дума за селце), комбинирано с високотехнологичния им рутер... Добре де, да речем че само аз съм имал подобни проблеми. Не пречи колегата да пита.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #20
            От: Дистанционен контрол на DVR - къде бъркам?

            Аааа,едногодишен договор само ако ми хареса
            Пробваме и тогава.
            п.п.Някога,много отдавна работих в тогавашното БТК и се занимавах с монтаж на АДСЛ-и
            Първия в Слънчев бряг е мое дело.Обаче сега нямам много поглед на нещата,
            пък и БТК не е това което беше.
            На старта на КВ състезание се чувствам като комар на нудистки плаж - знам какво да правя,ама не знам от къде да започна.

            Коментар


            • #21
              От: Дистанционен контрол на DVR - къде бъркам?

              Първоначално публикуван от LZ3YY Преглед на мнение
              Аааа,едногодишен договор само ако ми хареса
              Мислиш ли? Това с пробния париод маи го иам само по рекламите. ТИ си сложи подписа "за оборудването", пък после иди обясявай...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X