Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

    Моите наблюдения са, че матовите са много по-комфортни от гланцовите, затова май ще предпочета HP 4530s, обаче нямам голям опит. Доскоро имах под ръка един HP G62 матов, като мръднеш малко встрани нищо не се вижда, това е което ме притеснява. Има ли вероятност някой гланцов да е по-добре в това отношение, иначе в тях тая "функция" огледало е много дразнеща.

    Коментар


    • От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

      DELL

      Коментар


      • От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

        Взимай Пробук-а 4530 - читав е, какво толкова ги гледате тия матрици не знам.
        Hristo Draganov
        http://htftp.domainbg.com/HD/

        И аз искам България чиста ! ! !

        Коментар


        • От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

          Проблема при повечето потребители е, че не си дават сметка за определен модел на поведение, който се очаква от тях. Лаптопите са нещо много профилирано. Това е машина, която носиш от вкъщи до колата и от колата до офиса рано сутрин. Вечерта се повтаря същото, но в обратен ред. С малки изключения момента с носенето по кафетата е глупост за мен. Машините са предвидени да се използват внимателно, в определените от производителя рамки, а те са доста строги в голяма част от случаите... Като например температура на околната среда от 10 до 25 градуса, влажност до 35-45% и т.н.

          //EIDT: Нямаше как да допиша този пост... Исках да подчертая, че реално погледнато матрицата, която дразни хората по-горе е признак, че същият лаптоп е предвиден за ползване основно indoor - т.е. в затворени пространства, с контролирана околна среда - дом, офис и т.н. Същият няма причина да се използва другаде поради, което избягвам да купувам такива. Скоро купих лаптоп за майка си - май по-горе го споменах. Със абсолютно същата матрица е, ако не бъркам и за 4-5-те часа които съм го ползвал не съм имал никакви проблеми.
          Последно редактирано от господин никой; 21-01-12, 12:34. Причина: EDIT...

          Коментар


          • От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

            Аз нямам такъв проблем, трябва ми лаптоп за втори компютър, който ще се разнася предимно из къщи понеже съм спрял телевизията много отдавна и вечер разпускам четейки нещо или с филмче.

            Коментар


            • От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

              Служебният ми лаптоп е Acer Extensa 5235. Яка машина , дуракоустойчива, какво ли не съм и инсталирал... Какво ли не съм изпробвал ! А откак и сложих Уиндос 7 профешънъл, забравих за дертове ! Като / Ако дойде време да си купвам личен, пак ще е Ейсър. Дори и колежките ми не могат да си строшат техните и чак ме е яд, че не им създават проблеми, та да ги барничкам
              Не карай по-бързо от своя ангел-хранител!

              Коментар


              • От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

                И все пак, ако се придържаме към въпроса- DELL.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • Re: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

                  какво толкова ги гледате тия матрици не знам
                  Исках да подчертая, че реално погледнато матрицата, която дразни хората по-горе е признак, че същият лаптоп е предвиден за ползване основно indoor
                  Лично мен много ме дразнят, не е проблема в това дали е индор или аутдор матрицата - проблема е че тъпата им подсветка е отврат - бледи нереални цветове променящи се в зависимост от ъгъла е това ако не е гадно - каквито и настройки да правиш все тая, навремето си мислех че няма по гаден монитор от Samsung SyncMaster 720N - точно този модел, ползвам такъв за втори монитор и в момента даже ми харесва като го сравнявам със пробук 4320с.
                  Не е болка за умиране, и май преигравам а и толкова години пред ПС си казват думата но за толкова пари толкова, на Жулиета е нещо подобно на HP NX9420 не съм сигурен дали е точно този модел, доста по стар е от моя и матрицата е слъчице, страхотни цветове, много добър контраст, голям ъгъл на видимост, малка точка.

                  Коментар


                  • От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

                    Избора е направен! Lenovo T60 - невероятна машина, макар и на 2-3 год...
                    Оказва се май, без да знам - легендарна машина!
                    1. Thinkpad T60 с ATI Radeon X1400 и отличен S-IPS дисплей с 1400х1050 резолюция.
                    2. Процесорът Core2Duo T7200 с 4MB кеш на Thinkpad T60 за мен няма конкуренция поне до появата на I3,5,7
                    3. Пълна изненада: Thinkpad T60 въпреки, че е произведен преди 5 години май си остава ненадминат като качество, надеждност, удобство и здравина лаптоп. С външна ATI Radeon видеокарта, за мен моделът запазва своята актуалност дори и през 2012-та година. Моделът на Thinkpad T60 с S-IPS дисплей за мен е най-доброто, което съм виждал като цветопредаване и контраст. А гледах доста...
                    Вие ще кажете, колко съм прав... Но ако най-новите лаптопи, имаха поне 50% от здравината и надежноста на тази машинка?!
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от ivied; 26-01-12, 00:43.

                    Коментар


                    • От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

                      Преди месец-два взех такъв на жена ми. Втора ръка, с 6 м. гаранция, за 360 лв.
                      Мисля да купя и на децата по един.
                      Много ми харесва, а и това което пише за него из нетЯ го прави още повече да ми харесва .
                      Дано да ни слушат и да си ги ползваме дълго и щастливо.

                      Коментар


                      • От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

                        Мда. Не знаех че има и лаптопи с IPS панел. А то не можех да оценя що е то IPS, докато не си купих настолен монитор DELL U2711 с такъв панел.
                        Няма база за сравнение, просто. А на лаптоп разликата ще е още по-голяма спрямо останалите с панели от нисък клас, които обикновено имат силно ограничен ъгъл на виждане, дори спрямо нисък клас настолен монитор с обикновена матрица.

                        Лошото е че сега ще трябва и за в работата да се купува такъв.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • Re: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

                          Избора е направен! Lenovo T60 - невероятна машина, макар и на 2-3 год...
                          Страхотен избор безаварийно да си го ползваш - машинката наистина е корава и е направена както трябва.
                          Матрицата е жестока е за това говорим.

                          Коментар


                          • От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

                            ... аз пък взех ей този http://pcstore.bg/laptopi/HEWLETT%20...%A2%D0%90-2849 , малко пластмасово стои, въпреки алуминиевите панели, но те всичките нови в този ценови клас са така.

                            Коментар


                            • От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

                              Е убу де, ама не можеш ли да четеш!?!
                              За същите пари можеше да вземеш i5, а не i3 процесор, че и по-бърз!
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

                                Абе що ми каза да ме дразниш само , тая оферта я нямаше когато поръчвах, да не мислиш, че не съм ги следил до последно, това са го пуснали тая седмица http://pcstore.bg/laptopi/HEWLETT%20...-Gray-8GB-3023

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X