Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Настолен Компютър.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем с Настолен Компютър.

    Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
    Здравейте колеги..След преинсталация, извършена от мен.На компа се появи гаден проблем.Скайпа не ми се зарежда? Дава някакъв ЕРОР: d3d9.ddl, от какво може да е, прилагам и снимка да го видите..Мерси предварително на отзовалите се!!
    Има и друг проблм, в инсталационния пакет не влиза Пейнт, търсих в чичо Гугъл, но са някакви за Виста и не ми тръгват, свалих един, но той е стар и дава снимките от Прий скрийна в "Bitmap Image"??А и ако на някой му се разправя да го качи във дох.бг и да го дръпна ще съм много благодарен!
    Поздрави!
    Снимка: http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1...qs0qOfAfF2.BMP
    Колега провери дали изобщо някъде имаш този d3d9.dll файл.Ако не дръпни го от тук , сложи го във windows/system32 , рестарт и виж какво става.

    П.С. Не минавай през препоръчания линк , ами на директния линк отдолу.
    Последно редактирано от Jamo; 15-12-10, 18:40. Причина: допълнение
    "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
    "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

    Коментар


    • #17
      От: Проблем с Настолен Компютър.

      Трябва да се регистрира съответният файл. В смисъл трябва да е добавен в regserv32.

      @Борис Хаджиценев (bob4oo) Колега този проблем е по-често срещан при nVidia 9xxx сериите и за това предположих, че си с такава. Свали си на ново .net, свали си на ново последните драйвери за Radeon-а и VC redistributable пакета - преинсталирай всичко, но преди това uninstal-ирай старите драйвери.

      Коментар


      • #18
        От: Проблем с Настолен Компютър.

        И аз имам подобни проблеми. С всяка преинсталация, пък и без такава, Скайп току предлага нови версии - една от друга по-лоши. Например в първата версия преди няколко години си избирах някъкв град в света и едно име. Ако имаше скайп име на този човек, то се появяваше и го добавях. Сега трябва да знам нечие скайп име, за да го добавя.
        Ега ти обегчението!

        Коментар


        • #19
          От: Проблем с Настолен Компютър.

          Първоначално публикуван от Jamo Преглед на мнение
          Колега провери дали изобщо някъде имаш този d3d9.dll файл.Ако не дръпни го от тук , сложи го във windows/system32 , рестарт и виж какво става.

          П.С. Не минавай през препоръчания линк , ами на директния линк отдолу.
          Мерси колега!!Много!Мисля, че така трябва да стане

          Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
          Трябва да се регистрира съответният файл. В смисъл трябва да е добавен в regserv32.

          @Борис Хаджиценев (bob4oo) Колега този проблем е по-често срещан при nVidia 9xxx сериите и за това предположих, че си с такава. Свали си на ново .net, свали си на ново последните драйвери за Radeon-а и VC redistributable пакета - преинсталирай всичко, но преди това uninstal-ирай старите драйвери.
          И това ще направя. МЕРСИ!!

          Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
          И аз имам подобни проблеми. С всяка преинсталация, пък и без такава, Скайп току предлага нови версии - една от друга по-лоши. Например в първата версия преди няколко години си избирах някъкв град в света и едно име. Ако имаше скайп име на този човек, то се появяваше и го добавях. Сега трябва да знам нечие скайп име, за да го добавя.
          Ега ти обегчението!
          Да, да не говорим за визията, стана много тъпа..
          Аз защо не го ъпдейтвам, седях си с стария скайп, ама нали се скапа windowsa и стана мазало ..
          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
          Honda Dominator 650
          088ЧЧ93979-->Борис
          0878956Ч38-->Борис

          Коментар


          • #20
            От: Проблем с Настолен Компютър.

            В новия Скайп даже не можеш да търсиш, само можеш да добавяш съществуващи контакти, било от мейл, било от някакъв контакт лист, който вече имаш. Не става вече да търсиш по мейл или/и град. Или поне аз не можах да намеря такава опция за три дни ровичкане. Ако някой е намерил, моля да сподели.

            Намерих - може по мейл да търси гада.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #21
              От: Проблем с Настолен Компютър.

              И така колеги, мерси за помоща, най-сетне го оправих Свалих някакъв супер стар скайп и се оправи, заместих и ДЛЛ-то и се оправи!! МЕРСИ!!
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • #22
                От: Проблем с Настолен Компютър.

                Здравейте колеги...След безпроблемно работене на "прозореца". Се появи друг проблем..Нямам инсталиран пакет с програмите на Майкрософт, та търсих по нета, нищо не излиза..????А ми трябват, че трябва да правя проект..Нито по Датабг ми излизат, нито по гугъл, абе трагедия..Та някой има ли на разположение, такъв пакет и би ли го споделил?Евентуално, на мен ми трябва, само програмата с която да си направя, презентацията, Power Point и евентуално Пейнта, че съм с някакъв супер стар..А windowsa който инсталирах е без такива програми, може ли някак си да ги вкарам в диска, май неможеше нали ? ??Пиша тук за да не отварям нова тема..
                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                Honda Dominator 650
                088ЧЧ93979-->Борис
                0878956Ч38-->Борис

                Коментар


                • #23
                  От: Проблем с Настолен Компютър.

                  Power Point го има във всеки нормален пакет на Microsoft Office.Там са няколко програми с различно предназначение..по време на инсталацията можеш да избираш кои от тях да се инсталират.
                  Търси в торентите.
                  Какво ще правиш на Paint ?
                  "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
                  "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Проблем с Настолен Компютър.

                    Пробвай това

                    http://zamunda.net/details.php?id=170358&hit=1

                    Поздрави

                    Коментар


                    • #25
                      От: Проблем с Настолен Компютър.

                      ХА Мерси колеги..Ами имам да правя една презентация за Приложните програми по Информатика, пък го искат във формата на презентация.. Утре трябва да я сътворявам..
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X