Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Захранване на лаптоп в автомобила?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: Захранване на лаптоп в автомобила?

    тези на фортрон трябва да си ги бива! Това е правилният избор.
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

    Коментар


    • #32
      Re: Захранване на лаптоп в автомобила?

      Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
      и видях инвертор 500 W за 99.47 лв
      Имаше и по 147 лв, но не видях за каква мощност са.
      е за това говорех и аз...а сега кажи на колегата Явор и колко са голями/колкото нормална книга/, че той е решил че ще му се утежни жипката с тоя инвертор А това което си видял за 147лв е 650 w има и 1000 w...но на живо не съм виждал...само на снимка някъде из нета

      и аз имам да търся за HP и май ще послушам колегата Kinex който си е купил оргинално от вносителя...за всеки сучай
      S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
      или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
      пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

      Коментар


      • #33
        Re: Захранване на лаптоп в автомобила?

        Ако ще ползваш лаптопа ежедневно - купи си оригинален адаптер за него . Ако ще го ползваш по-нарядко решението е инвертор 220v.УНИВЕРСАЛНО Е! Аз постъпих така.
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • #34
          Re: Захранване на лаптоп в автомобила?

          Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
          е за това говорех и аз...а сега кажи на колегата Явор и колко са голями/колкото нормална книга/, че той е решил че ще му се утежни жипката с тоя инвертор
          Големината на всички преносими устройства е от значение, пък ти каквото искаш си говори, те на някои жени и 20см. са им малко а на други им стигат

          Коментар


          • #35
            Re: Захранване на лаптоп в автомобила?

            ако се окаже че ти се види една "книга от по дебелите" голяма се огледай в нея..ще откриеш ушички с дупчици за трайно закрепване някъде в колата или джипа що ти требе да го разнасяш...тва да не е пръскачка из лозе прилича на стъпало за колони и то от най малкия размер...а като знам кво ли не возиме, тва ми се чини да не го и забележиш къде е след монтажа . Мани майтапа ма тия с по голямата мощ са уникални...може и тостера за филийки да си пуснеш събале или прахосмукачката на жена ти за да изчистиш джипа . Остава някои да каже как се държи скарата или микровълновата и таман ще я сколасаме а може за некоя кака къде и се види голем само да и намекнеш че може да си мушне епилатора и докато я возиш да се приведе във вид гол охлюв а ние ще караме до теб като кортеж и ще си воаьорстваме тихичко
            S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
            или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
            пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X