Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форматиране и преинсталация на ЛапТоп

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Форматиране и преинсталация на ЛапТоп

    Тегли и инсталирай последни версии на драйверите, от сайта на производителя. Може и от сайта на производителя на конкретния хардуер. По време на инсталацията е хубаво да има достъп до компютър с интернет.
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #32
      От: Форматиране и преинсталация на ЛапТоп

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      По-добър вариант е след като един път напправиш чиста инсталация и сложиш всичкия софт, който използваш, да си направиш един image на C: и след това, когато ти се наложи, си възстановяваш от него и в рамките на половин час можеш да имаш чисто нова инсталация, без да губиш много време.
      Да , точно.Аз ползвам ghost на нортън под дос.Бутваш от дискета.Прави снимка на геометрията на диска...инсталирани програми , драйвери и т.н....всичко..за 20 мин имаш възстановена ОС към момента в който си направил снимката.
      "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
      "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

      Коментар


      • #33
        От: Форматиране и преинсталация на ЛапТоп

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FormatC.jpg
Прегледи:1
Размер:35.9 КБ
ID:5217970

        Коментар


        • #34
          От: Форматиране и преинсталация на ЛапТоп

          Първоначално публикуван от Jamo Преглед на мнение
          Да , точно.Аз ползвам ghost на нортън под дос.Бутваш от дискета.Прави снимка на геометрията на диска...инсталирани програми , драйвери и т.н....всичко..за 20 мин имаш възстановена ОС към момента в който си направил снимката.
          1. Казва се "имидж" / image
          2. Важно е имиджа да се пази на място от където може да се ползва: дял на харда или външен носител...
          3. Да се внимава какво се възстановява: диск от имидж; дял от имидж... понеже после много боли глава, ако се оплетат конците...

          Като цяло Ghost -a е най-работящото нещо, което върши тази работа (DOS-приложението)...

          Офтопик: Имаше едни хитрини преди години, които пестяха време: имидж на Win98 до първи рестар... Както всеки знае: след този рестарт почва засичане на хардуер... Въпросния имидж пестеше минимум по 2 часа при инсталиране на нова конфигурация, като се има на идея каква беше технологията...
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • #35
            От: Форматиране и преинсталация на ЛапТоп

            http://translate.google.com/



            Освен това има и "Преглед на подробен речник" с много полезни функции като Сродни фрази, Синоними...
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #36
              От: Форматиране и преинсталация на ЛапТоп

              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
              http://translate.google.com/



              Освен това има и "Преглед на подробен речник" с много полезни функции като Сродни фрази, Синоними...
              Бирата е от мене!
              Остава ако може и линк с Хелп на български и аз се задължавам и с мезето...
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • #37
                От: Форматиране и преинсталация на ЛапТоп

                Те тука ме изненада.
                Google translate по принцип превежда цял текст и страници/документи от/на 57 езика. Естествено не се справя блестящо, но се разбира. Обаче ако напишеш само една дума работи като речник при това много добър.

                Иначе Help на български няма. Може да се ориентираш тук:
                http://translate.google.com/about/intl/bg_ALL/
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • #38
                  От: Форматиране и преинсталация на ЛапТоп

                  Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                  Те тука ме изненада.
                  Google translate по принцип превежда цял текст и страници/документи от/на 57 езика. Естествено не се справя блестящо, но се разбира. Обаче ако напишеш само една дума работи като речник при това много добър.

                  Иначе Help на български няма. Може да се ориентираш тук:
                  http://translate.google.com/about/intl/bg_ALL/
                  Батенце, шегувам се...
                  Може да сме от кръжока, ама се оправяме без зор на 2 западни + руски...

                  Cheers!
                  Публикувайте отговор

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X