Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гугъл преводач в реално време на екрана?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гугъл преводач в реално време на екрана?

    Колеги, използвам гугъл преводач който превежда чрез камера и снимки, въпроса ми е, как мога да получавам директен превод на самия екран в реално време, не говорим да превежда уеб страница, а превод в реално време на екрана в зависимост какво съм отворил, дали ще е приложение, страница и т.н. има ли такъв директен преводач?

  • #2
    Хм... Въпросът ти е доста непълен. Не екрана на? Може би на дистанционното на TV?
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
      Хм... Въпросът ти е доста непълен. Не екрана на? Може би на дистанционното на TV?
      Говорим за екрана на самия смартфон, например отворил съм приложение на английски, за да ми преведе, трябва да правя скрийншот и после като снимка да получа превод, затова питам за преводач в реално време на екрана на смартфона ми?

      Коментар


      • #4
        Съмнявам се, че има. Подобно нещо работещо непрекъснато, в реално време ще е много ресурсоемко - и като трафик на данни и като изчислителн амощ.
        Отделно, остава въпроса с правата на достъп. Например, предполагам че не би искал приложението за банкиране да минава през тая услуга. Веротно използваш и други приложения за които това е нежелателно.
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Съмнявам се, че има. Подобно нещо работещо непрекъснато, в реално време ще е много ресурсоемко - и като трафик на данни и като изчислителн амощ.
          Отделно, остава въпроса с правата на достъп. Например, предполагам че не би искал приложението за банкиране да минава през тая услуга. Веротно използваш и други приложения за които това е нежелателно.
          Разбира се че говорим само при нужда и при определени приложения, ще го пускам само при конкретно приложение.

          Коментар


          • #6
            Не е онова, което се търси но чувам, че ТОВА било не лошо направено.
            И работело.
            Ап за тамагочи и аз не вярвам да има работещо.
            Какво остава за БГ.
            Враг усраине

            Коментар


            • Еделвайс
              Еделвайс коментира
              Редактиране на коментар
              Чак като отделно устройство няма смисъл, идеята ми е за такъв app, иначе ако има значение ползвам iPhone 15 Pro Max 1 TB, достатъчно е мощен за подобен app, само да го има.

          • #7
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2024-02-14-09-34-21-237_com.lidl.eci.lidlplus.jpg
Прегледи:247
Размер:166.9 КБ
ID:6955282
            Нямам си идея какъв е преводача на айфона. Ако е като на андроид е лесно. Изкарваш си тая икона от преводача ,копираш текст и ти го превежда.
            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

            Коментар


            • #8
              В гугъл плей пишеш -преводач,ще ти излезе синя икона с едно йероглифче на нея.Това чудо гарантирано работи на тамагочи.

              Коментар


              • Еделвайс
                Еделвайс коментира
                Редактиране на коментар
                Това го имам, става дума за преводач в реално време докато си цъкам на екрана, така както със камерата получаваш директен превод на живо, колегите по-назад разбраха за какво става дума, но засега няма такова приложение, та ще си карам по стария начин.

              • vwbeetle
                vwbeetle коментира
                Редактиране на коментар
                Работи си в реялно време тук и сега.На мен ми превежда и от китайски(не е майтап)
                Да не си забранил нещо от бисквитките,и затова да не работи...Когато отворя сайт на чужд език,автоматично ме пита,да го преведа ли на български...отдолу едно малко прозорче на екрана

              • kameno karp
                kameno karp коментира
                Редактиране на коментар
                Правежда ти,защото преводача е интегриран в браузъра. Еделвайса говори за някакво приложение,а то не се отваря през браузъра.

            • #9
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2024-02-15-16-04-40-252_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
Прегледи:173
Размер:129.4 КБ
ID:6955391
              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

              Коментар


              • #10
                Нямаш ли някой стар смартфон вкъщи? Ако имаш, през него си превеждай, просто го дръж над другия 😉
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • #11
                  Добре де, никой не попита за Google learning. Тоест, как бихме могли да обогатим знанията си по английски.
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #12
                    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                    Добре де, никой не попита за Google learning. Тоест, как бихме могли да обогатим знанията си по английски.
                    Обогатява се нещо което имаш!
                    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X