Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Омръзвало ли ви е андроид системата, искало ли ви се е да преминете за разнообразие към "тъмната страна" (Apple системата)...?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Ами не бих казал че гроздето е кисело. Въпреки че не използвам продукцията им, от досегът ми с тяхна техника мога да кажа че са много добре направени джаджи.
    При мобилните устройства цените им са сравними с тия на другите "топ производители". Та не виждам причина гроздето се се е вкиснало.

    И още нещо - сравнението IOS и андроид е некоректно и по друга причина. За IOS е ясно - става въпрос за продукти на Ейпъл, и те са такива каквито са.
    При андроид има такова разнообразие от производители, всеки с неговата концепция за правилно. При едни нещо е направено добре, друго не е. При други други производители е друго. Не виждам как може сравнението да е коректно.
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #17
      То реално погледнато разликата между ios и андроид, едното си е затворена система като ios си е създаден специално за Apple продукти и от там преобладаваща им хубава и гладка работа, при андроида съответно отворена система и голямата им къстъмизация, със всичките произтичащи от това плюсове и минуси.

      Според мен, мисля че ако цената на един премиум клас смартфони от двете марки например Samsug S23 Ultra и Apple 14 Pro Max, струваха абсолютно еднакво, то определено ползвателите на Apple щяха да са повече потребители в глобален мащаб от сега.

      П.С. Просто си приказваме, далеч не съм зомби фен на Apple, да не се приема дискуцията много насериозно
      Последно редактирано от Еделвайс; 09-09-23, 15:47.

      Коментар


      • #18
        Нагризаните Абълки не са това, което изглеждат. Двойна производителност, ама на тройна цена. За същите пари, може понякога може да се купи и по-добър хардуер от техния, с хемороид, и доста повече приложения, комбинации и тн. Абълките - тяхното, само тяхното, и нищо друго освен тяхното. Ами нйиееее. И при тях не е всичко мед и мАсло, и батери-гейт че ъпдейтват старите модели, да хабят по-бързо батерията от новите, и тн. И батерии им гърмяха в магазина, и тн. На вкус и на цвет - товарищей нет.
        -Чем занимаетесь по жизни?
        -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
        -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

        Коментар


        • #19
          Истината е, че и Андроид системата почва да ми писва с нейните безкрайни апетити за ъпдейти, за които никой не ми казва с какво аджеба са ми полезни и не ме пита искам ли ги. Та ще я сменям скоро. Но няма да е за служебния iPhone13, дето кисне неразпечатан в бюрото от половин година, а за Nokia 105. Чакам мобилните оператори да ме ядосат още малко, за да мина на Yaesu. И без друго всичко служебно минава вече през Teams.

          Коментар


          • #20
            А мен почва да ме напуска верният хуйовей и понеже новите нямат поддръжка на гугугъл се чудя с какво да го сменям.
            Има такива благини като функция сканиране на документи на камерата която доста ме улеснява като съм на майната си и трябва да пратя я фактура я нещо друго на зор без да ми се виждат краката и волана например.
            Не забива хич.Ако не му бях пукнал дисплея...щях да го карам до смърт която като му гледам батерията ще е след 2 години поне.
            Сега държи по ден без ядове цял ден ръчкане ако имам такова време де...
            На детето съм обещал за коледа един айпад еър,че да може да си рисува и ползва за училище,но поради не малката цена за памет се замислям да плащам облак.
            И като ще плащам облак се чудя дали да не си го разделим и аз да лапна някой айфон.
            Ама как да ги лапна като от как има андроид друго не съм пипал.
            И съм свикнал да си има една камара програми като ми трябват да си ги изтегля.
            Дали навигация офлайн,дали друга щуротия.
            А там не знам...нииищо.
            Та дайте акъл.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • IvanIvanovi
              IvanIvanovi коментира
              Редактиране на коментар
              Не знам какви толкова програми ползваш, аз скоро минах от Андроид на ябълка и всички които ползвах ги има и тук. Свиква се за 3 дена, не се плаши

            • KingofROAD
              KingofROAD коментира
              Редактиране на коментар
              Дисплея не подлежи ли на смяна?

            • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
              ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
              Редактиране на коментар
              Аз съм с моооого стара Ябълка и тзи функция за сканиране надокументи я има

          • #21
            Това,че нямат поддръжка,пречка ли е да си инсталираш маркета и после,каквото ти душа сака!?
            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

            Коментар


            • #22
              Нямам никаква идея дали системата ще върви както трябва да върви.Хуйовея ми харесва именно за това.Върви точно толкова гладко колкото и ябълката без да е ябълка и без да е на цената на ябълка.
              Ама ако трябва ще я преглъщаме тая цена..какво да я правим.Ама някак не виждам смисъл,ако е възможно ползването на ВЕЙките по този начин.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • #23
                Дисплея може да се смени, но опита ми показва, че после положението е ден до пладне.
                Та не искам.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • KingofROAD
                  KingofROAD коментира
                  Редактиране на коментар
                  Еми, смени жинЪтЪ. ;-) Нов модел Хуавей няма ли?

              • #24
                Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                Нямам никаква идея дали системата ще върви както трябва да върви.Хуйовея ми харесва именно за това.Върви точно толкова гладко колкото и ябълката без да е ябълка и без да е на цената на ябълка.
                Ама ако трябва ще я преглъщаме тая цена..какво да я правим.Ама някак не виждам смисъл,ако е възможно ползването на ВЕЙките по този начин.
                Сина купи един таблет Хуювей на баба си. Това след като бяха отрязани от Гугъл. От моя телефон му пратих АРК файла на магазина. Всичко си работи нормално.
                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X